Navigacija

Vartotojų tinkle

Prisijungusių svečių: 179
Prisijungusių narių: 0
Prisijungusių narių nėra

Registruoti nariai: 25,966
Naujausias narys: LnKnPrK1

Naujausi straipsniai

Paskutiniai nariai

LnKnPrK1 1 diena
inti 4 dienos
kileedyg 7 savaitės
Reikalas13 savaitės
Kižas14 savaitės
Bruksnys15 savaitės
laleceylan5016 savaitės
minimukas17 savaitės
N-2019 savaitės
Rytis20 savaitės
DjArtas21 savaitės
WolfHammer21 savaitės
Nostesi31 savaitės
Wisedocs32 savaitės
asdasdddz35 savaitės
Paslapties K...36 savaitės
Audrius_1739 savaitės
Simbijanas51 savaitės
Karinacraft52 savaitės
Žmogus55 savaitės

Informacija:


OS: Unknown
Naršyklė: Nežinoma
IP: 216.73.217.73
Naujienų: 529
Straipsnių: 235
Temų: 52,591
Postų: 522,551
Postų pask. parą: 0
Shout'ų pask. parą: 0
P.S.C. pask. parą: 0
Nuorodų kataloge: 13

Lankomumo Statistika

Peržiūrų šiandien: 22

Iš viso peržiūrų: 22948724

Prisijungti

REGISTRUOTIS
Nario vardas

Slaptažodis



Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo

Aktyvuoti save

Šaukykla

Jei norite rašyti žinutes, turite prisijungti.

LnKnPrK1
2026 Bir. 21 09:06:52
Sveiki, gal kas is administracijos gali parasyti man PM,aciu

minimukas
2026 Vas. 21 08:02:25
oi oi akinanti šypsen yra dar cia gyvu? akinanti šypsen

N-20
2026 Vas. 6 21:02:05
O mes dar gyvi šypsosi)

WolfHammer
2026 Sau. 25 01:01:35
drovus

Žmogus
2025 Geg. 31 10:05:18
Kas geresnio? šypsosi

Šaukyklos archyvas

Apklausa

Ar esate patenkinti lietuviško vertimo kokybe?

Taip!

Taip, bet yra ką taisyti (parašysiu komentaruose)

Ne

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.
Archyvas
Reklama 400x60
Konkursas: Reikia reklaminio skydelio STABDOMAS
Forumas | Viskas apie verslą, darbą, pinigus ir reklamą (E-VERSLAS) | Dizaino konkursai

Autorius: fixed Peržiūrų: 6621      Spausdinti temą
2011 Sau. 17 19:01:32          1 žinutė iš 17
Spausdinti pranešimą
Skelbiu šiokį tokį KONKURSĄ.
Reikia reklaminio skydelio 468x60 dydžio www.leechking.lt svetainei.
Tekstas pagal jūsų fantaziją, bet būtų gerai kad būtų kaškas panašaus rapidshare, hotfile, leechking.lt ir panašiai jei ką pakoreguoaim svarbu įdomi įdėja, spalvos taip pat pagal jūsų fantaziją svarbu kad kristų į akį. Failo formatas gif arba flash.
Konkurso nugalėtojui 30lt
Pasilieku teisę konkursą nutraukti arba pratęsti jei neišsirinksiu patinkančio skydelio.
Konkurso pabaiga 2011-01-20 20:00h
Taigi laukiu rezultatų akinanti šypsen

http://fixed11.deviantart.com/ga...
Redagavo fixed 2011 Sau. 20 08:01:50

16 atsakymų:
2011 Sau. 17 19:01:19          2 žinutė iš 17
Spausdinti pranešimą
Oba, 30lt verta dalyvaut.
0


2011 Sau. 17 20:01:05          3 žinutė iš 17
Spausdinti pranešimą
Dalyvaujantys būtų gerai kad praneštų šypsosi
0


http://fixed11.deviantart.com/ga...
2011 Sau. 17 21:01:48          4 žinutė iš 17
Spausdinti pranešimą
Dalyvauju šypsosi Kažką mąstau.

Hey, o ko nenusipiešiai sau pats? Gi kiek darbų turi, tikrai neblogai paišai. akinanti šypsen Kažkaip keistai čia pasirodė.
0


StarProject.lt Piešiu dizainus, koduoju. Kreipiames AŽ, arba skype ( rasite profilyje )
Redagavo utx 2011 Sau. 17 21:01:10
2011 Sau. 17 22:01:55          5 žinutė iš 17
Spausdinti pranešimą
utx parašė:
Dalyvauju šypsosi Kažką mąstau.

Hey, o ko nenusipiešiai sau pats? Gi kiek darbų turi, tikrai neblogai paišai. akinanti šypsen Kažkaip keistai čia pasirodė.

Padarys kas darbą, vertą 30 litų, pasižiūrės tą idėją ir nusipieš pats akinanti šypsen
0


..REKLAMINIŲ .GIF SKYDELIŲ KŪRIMAS..

Redagavo .DeXter 2011 Sau. 17 22:01:35
2011 Sau. 17 22:01:25          6 žinutė iš 17
Spausdinti pranešimą
Supranti reikia įdomaus banneriuko, o pats su animation nemoku gerai tai todėl ir paskelbiau konkursą šypsosi Ir čia nedarykit offtopic paskelbtas konkursas taigi dėkit darbus, o nešnekėkite nesamonių kurios niekam neįdomiosmerkia akį
0


http://fixed11.deviantart.com/ga...
2011 Sau. 18 12:01:05          7 žinutė iš 17
Spausdinti pranešimą
0


2011 Sau. 18 12:01:23          8 žinutė iš 17
Spausdinti pranešimą
cTa tikrai nieko vertas tavo banneriukas akinanti šypsen
0


http://fixed11.deviantart.com/ga...
2011 Sau. 18 16:01:55          9 žinutė iš 17
Spausdinti pranešimą
Tai nejaugi nebus daugiau dalyvaujančių? akinanti šypsen
0


http://fixed11.deviantart.com/ga...
2011 Sau. 18 17:01:18          10 žinutė iš 17
Spausdinti pranešimą
Gan paprastus padariau, nenorėjau prikišti visko, po to vaikiškai atrodo. Juk ne pramogų portalas.

0


FILMAITAU.in
2011 Sau. 18 17:01:44          11 žinutė iš 17
Spausdinti pranešimą
Tokį ir pats galiu pasidaryti šypsosi Reikia kaško mandresnio/įdomesnio šypsosi
0


http://fixed11.deviantart.com/ga...
2011 Sau. 18 17:01:46          12 žinutė iš 17
Spausdinti pranešimą
jei tokie baneriai tai reiks ir man dalivauti akinanti šypsen
0


www.allgirls.eu - Hot girls
www.killhumor.com - Funny stuff
2011 Sau. 18 21:01:40          13 žinutė iš 17
Spausdinti pranešimą
Dalyvaujam dalyvaujam akinanti šypsenkietasmerkia akį
0


http://fixed11.deviantart.com/ga...
2011 Sau. 18 21:01:23          14 žinutė iš 17
Spausdinti pranešimą

Nu. šypsosi
0


gtaz.ql.lt Parduotas :D
2011 Sau. 18 21:01:40          15 žinutė iš 17
Spausdinti pranešimą
Rytoj as pateiksiu saviski šypsosi
0


///M3
2011 Sau. 18 22:01:09          16 žinutė iš 17
Spausdinti pranešimą
StIG darbas nepanašus į http://www.d8.lt/projektai/orang... ?
0


www.bitradio.lt - Kąsnelis geros muzikos Tau!
2011 Sau. 20 08:01:24          17 žinutė iš 17
Spausdinti pranešimą
Matau kad konkurse beveik niekas nedalyvauja ir nemanau kad bedalyvaus tai konkursą stabdau. Galite rakinti temą
0


http://fixed11.deviantart.com/ga...
Redagavo fixed 2011 Sau. 20 08:01:13
Peršokti į forumą: