Navigacija

Vartotojų tinkle

Prisijungusių svečių: 117
Prisijungusių narių: 0
Prisijungusių narių nėra

Registruoti nariai: 25,964
Naujausias narys: laleceylan50

Naujausi straipsniai

Paskutiniai nariai

kileedyg 5 savaitės
Reikalas11 savaitės
Kižas12 savaitės
Bruksnys13 savaitės
laleceylan5014 savaitės
minimukas15 savaitės
N-2017 savaitės
Rytis18 savaitės
DjArtas19 savaitės
WolfHammer19 savaitės
Nostesi30 savaitės
Wisedocs30 savaitės
asdasdddz33 savaitės
Paslapties K...35 savaitės
Audrius_1737 savaitės
Simbijanas49 savaitės
Karinacraft50 savaitės
Žmogus53 savaitės
Darexs60 savaitės
Nepas61 savaitės

Informacija:


OS: Unknown
Naršyklė: Nežinoma
IP: 18.97.9.168
Naujienų: 529
Straipsnių: 235
Temų: 52,590
Postų: 522,550
Postų pask. parą: 0
Shout'ų pask. parą: 0
P.S.C. pask. parą: 0
Nuorodų kataloge: 13

Lankomumo Statistika

Peržiūrų šiandien: 22

Iš viso peržiūrų: 22948724

Prisijungti

REGISTRUOTIS
Nario vardas

Slaptažodis



Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo

Aktyvuoti save

Šaukykla

Jei norite rašyti žinutes, turite prisijungti.

minimukas
2026 Vas. 21 08:02:25
oi oi akinanti šypsen yra dar cia gyvu? akinanti šypsen

N-20
2026 Vas. 6 21:02:05
O mes dar gyvi šypsosi)

WolfHammer
2026 Sau. 25 01:01:35
drovus

Žmogus
2025 Geg. 31 10:05:18
Kas geresnio? šypsosi

Nepas
2025 Bal. 9 17:04:13
drovus

Šaukyklos archyvas

Apklausa

Ar esate patenkinti lietuviško vertimo kokybe?

Taip!

Taip, bet yra ką taisyti (parašysiu komentaruose)

Ne

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.
Archyvas
Reklama 400x60
Su 2007 Metais
Parašė ADXS 2007 sausio 1 00:01:00

Kitos naujienos, internetas


Su Naujaisiais 2007 Kiaulės Metais

"Kiaulės metai kiaulystę padarė — nėra sniego, o dar laukia lyja"

Nors lauke aplinka nepanaši į žiemos metą, bet užtat linkime gerai atšvęsti naujuosius metus :)

Tegu jie būna pilni žiniomis, sveikata, laime, ∞ :)


Linksmai atšvęsti jums linki
PHP-Fusion LT Kolektyvas


3 Komentarai · 2073 Skaityta · Spausdinti
Dalintis Facebook Dalintis Twitter Dalintis Google+
Komentarai
mXt 2007 sausio 1 12:01:02
Vat taip, as turbut irgi prie to "PHP-Fusion LT Kolektyvo" priklausau, bet vistiek dar karta visus sveikinu su Naujaisiais šypsosi
MAnjack 2007 sausio 1 13:01:35
As irgi visus sveikinu, pasistenkit nebut kiaulem per siuos metus akinanti šypsenliežuvis
ADXS 2007 sausio 1 17:01:01
Per tokį "dėkingą" orą grįžau su baitais pilnais vandeniuko nustebęs

SU šventėm šypsosi
Rašyti komentarą
Prisijunkite, norėdami parašyti komentarą.
Reitingai
Balsuoti gali tik nariai.

Prašome prisijungti arba prisiregistruoti.

Nėra reitingų.