Navigacija

Vartotojų tinkle

Prisijungusių svečių: 54
Prisijungusių narių: 0
Prisijungusių narių nėra

Registruoti nariai: 25,966
Naujausias narys: LnKnPrK1

Naujausi straipsniai

Paskutiniai nariai

LnKnPrK1 2 dienos
inti 6 dienos
kileedyg 7 savaitės
Reikalas13 savaitės
Kižas14 savaitės
Bruksnys15 savaitės
laleceylan5016 savaitės
minimukas17 savaitės
N-2019 savaitės
Rytis20 savaitės
DjArtas21 savaitės
WolfHammer21 savaitės
Nostesi32 savaitės
Wisedocs32 savaitės
asdasdddz35 savaitės
Paslapties K...37 savaitės
Audrius_1739 savaitės
Simbijanas51 savaitės
Karinacraft52 savaitės
Žmogus55 savaitės

Informacija:


OS: Unknown
Naršyklė: Nežinoma
IP: 216.73.217.110
Naujienų: 529
Straipsnių: 235
Temų: 52,591
Postų: 522,551
Postų pask. parą: 0
Shout'ų pask. parą: 0
P.S.C. pask. parą: 0
Nuorodų kataloge: 13

Lankomumo Statistika

Peržiūrų šiandien: 22

Iš viso peržiūrų: 22948724

Prisijungti

REGISTRUOTIS
Nario vardas

Slaptažodis



Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo

Aktyvuoti save

Šaukykla

Jei norite rašyti žinutes, turite prisijungti.

LnKnPrK1
2026 Bir. 21 09:06:52
Sveiki, gal kas is administracijos gali parasyti man PM,aciu

minimukas
2026 Vas. 21 08:02:25
oi oi akinanti šypsen yra dar cia gyvu? akinanti šypsen

N-20
2026 Vas. 6 21:02:05
O mes dar gyvi šypsosi)

WolfHammer
2026 Sau. 25 01:01:35
drovus

Žmogus
2025 Geg. 31 10:05:18
Kas geresnio? šypsosi

Šaukyklos archyvas

Apklausa

Ar esate patenkinti lietuviško vertimo kokybe?

Taip!

Taip, bet yra ką taisyti (parašysiu komentaruose)

Ne

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.
Archyvas
Reklama 400x60
Sukurčiau pora nemokamu reklamu
Forumas | Kita | Grafika

Autorius: ŪNIX Peržiūrų: 5440      Spausdinti temą
2010 Geg. 21 12:05:38          1 žinutė iš 21
Spausdinti pranešimą
Svėiki taigi photoshopu nesinaudojau gan ilgai,pamiršau kaip piešti.Nusprendžiau jusu pagalba pirštukus pramankštinti.Iš manes ne koks reklamu kuriejas,tai iškarto sakau niekiančiu komentaru nereikia.Aš nusprendžiau daug reklamu nepiešti,nes jus mane užsodinsit jais,120x60 nepiešiu nemoku,nepykit.Taigi laukiu jusu pasiulymu tik šiendien,kol aš laisvas.Pasiulymu laukiu iki 13:30 valandos.
Reklama : 468x60
Animacija : Taip - Ne
Tekstas: Jusu tekstas
Tematika : Film,music na ir t.t.t

2010 Geg. 21 13:05:27          2 žinutė iš 21
Spausdinti pranešimą
Na,
man reiketumerkia akį

468x60
Animacija: TAIP
Tekstas: GRP.LG.LT
Tekstas2: Pajusk Kolkos Skonį
Tematika: SAMP

Ačiū iš anksto šypsosi

2010 Geg. 21 13:05:53          3 žinutė iš 21
Spausdinti pranešimą
Reklama : 468x60
Animacija : Ne
Tekstas: cs-servers.eu Nemokama Counter-Strike serverių reklama
Tematika : Counter-Strike

Dėkui iškart šypsosi

http://itouch.lt - iBendruomenė.
2010 Geg. 21 13:05:11          4 žinutė iš 21
Spausdinti pranešimą
Viskas užsakymu nepriėmu,buvo parašyta 13:30 valanda.
2010 Geg. 21 13:05:23          5 žinutė iš 21
Spausdinti pranešimą
pzdc parasiau apie 13.10 ...

2010 Geg. 21 13:05:12          6 žinutė iš 21
Spausdinti pranešimą
De One parašė:
pzdc parasiau apie 13.10 ...


Jis čia kitus perspėjo, kad niekam daugiau nebedarys.

http://itouch.lt - iBendruomenė.
2010 Geg. 21 14:05:47          7 žinutė iš 21
Spausdinti pranešimą
Reklama : 468x60
Animacija : Taip
Tekstas: EMP3.WU.LT - Muzika jaunimui!
Tematika : Muzika

ačiū. šypsosi

///M3
2010 Geg. 21 14:05:48          8 žinutė iš 21
Spausdinti pranešimą
Reklama : 468x60
Animacija : Taip
Tekstas: WWW.ZJM.LT - Naujausios dainos, Geriausi albumai, Viskas Nemokamai!
Tematika : Muzika

paveluotai tikrai, bet būčiau labai dėkingas, jei dar vieną išpildysi. AČIŪ šypsosi

2010 Geg. 21 16:05:53          9 žinutė iš 21
Spausdinti pranešimą
SAMP




Cs





2010 Geg. 21 16:05:06          10 žinutė iš 21
Spausdinti pranešimą
468x60
Animacija: TAIP
Tekstas: eMuzika.Yt.LT
Tekstas2: Pajusk muzikos ritmą
Tematika: Muzika

www.mp3in.eu - Nemokama mp3 muzika zippy
2010 Geg. 21 16:05:00          11 žinutė iš 21
Spausdinti pranešimą
Reklama : 468x60
Animacija : nesvarbu kaip tau patogiau šypsosi
Tekstas: Titas.42studio.eu - asmeninė svetainė
Tematika : Asmeninė svetainė

code and design solutions tinklalapių kūrimas
2010 Geg. 21 16:05:52          12 žinutė iš 21
Spausdinti pranešimą
Jei duočiau savo galėtum man dar pakurti ??? Jei tik atsiras laiko ?

http://www.kinomanai.eu - http://www.manoip.eu ;)
2010 Geg. 21 16:05:09          13 žinutė iš 21
Spausdinti pranešimą
Sveikas, Hamai. Dar gal vieną sukurtum iTouch.lt?merkia akį

www.iTouch.lt ir www.FWD.lt - author
2010 Geg. 21 16:05:46          14 žinutė iš 21
Spausdinti pranešimą
Hamas parašė:
Viskas užsakymu nepriėmu,buvo parašyta 13:30 valanda.

2010 Geg. 21 18:05:20          15 žinutė iš 21
Spausdinti pranešimą
Oho 2 padarei, kiek daug nustebęs
-----------------------------------

///M3
2010 Geg. 26 17:05:02          16 žinutė iš 21
Spausdinti pranešimą
Hamai , GRP.lg.lt : D
Šaunuolis kad mano web kūrei bannerį . šypsosi

Jau greitai atsigausiu! :D
2010 Geg. 26 17:05:01          17 žinutė iš 21
Spausdinti pranešimą
hamas gal gali buciau dekingas .
kuriu nuaja projekta reiktu banneiruko

uzrasas : snf.lt
SamP , pamokos siuntiniai
tik tau .
uzeik

animacinis samp tematika patalpinisu nemokama tavo webo reklama thl.lt topuose jaj sukusri virsuje tarp viso topo
2010 Geg. 26 17:05:07          18 žinutė iš 21
Spausdinti pranešimą
Hamas parašė:
SAMP




Cs





Klaidų privėliai. "Pajusk kolkos skonį".

Ginčas internete - kaip silpnapročių olimpiada, jei ir laimėsi - vistiek tu debilas.
Redagavo Karolis 2010 Geg. 26 17:05:26
2010 Geg. 26 18:05:37          19 žinutė iš 21
Spausdinti pranešimą
cia kazkoks buvo parases kad su tokiu tekstu šypsosi

De One
Narys
Margas

Pranešimai: 100
Įstojęs: 10.01.22 2010-05-21 13:03 2 žinutė iš 18
Cituoti Spausdinti pranešimą
Na,
man reiketu merkia akį

468x60
Animacija: TAIP
Tekstas: GRP.LG.LT
Tekstas2: Pajusk Kolkos Skonį
Tematika: SAMP

Ačiū iš anksto šypsosi

2010 Geg. 26 19:05:21          20 žinutė iš 21
Spausdinti pranešimą
Reklama : 468x60
Animacija : Nedaug.
Tekstas: Emp3.wu.lt
Tematika : Muzika.
2010 Geg. 26 20:05:07          21 žinutė iš 21
Spausdinti pranešimą
Nedarys gi daugiau jau akinanti šypsen
Peršokti į forumą: