Navigacija

Vartotojų tinkle

Prisijungusių svečių: 101
Prisijungusių narių: 0
Prisijungusių narių nėra

Registruoti nariai: 25,966
Naujausias narys: LnKnPrK1

Naujausi straipsniai

Paskutiniai nariai

LnKnPrK120:04:16
inti 1 diena
kileedyg 6 savaitės
Reikalas12 savaitės
Kižas13 savaitės
Bruksnys14 savaitės
laleceylan5015 savaitės
minimukas16 savaitės
N-2019 savaitės
Rytis19 savaitės
DjArtas21 savaitės
WolfHammer21 savaitės
Nostesi31 savaitės
Wisedocs31 savaitės
asdasdddz35 savaitės
Paslapties K...36 savaitės
Audrius_1738 savaitės
Simbijanas51 savaitės
Karinacraft51 savaitės
Žmogus55 savaitės

Informacija:


OS: Unknown
Naršyklė: Nežinoma
IP: 216.73.216.135
Naujienų: 529
Straipsnių: 235
Temų: 52,591
Postų: 522,551
Postų pask. parą: 0
Shout'ų pask. parą: 0
P.S.C. pask. parą: 0
Nuorodų kataloge: 13

Lankomumo Statistika

Peržiūrų šiandien: 22

Iš viso peržiūrų: 22948724

Prisijungti

REGISTRUOTIS
Nario vardas

Slaptažodis



Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo

Aktyvuoti save

Šaukykla

Jei norite rašyti žinutes, turite prisijungti.

LnKnPrK1
2026 Bir. 21 09:06:52
Sveiki, gal kas is administracijos gali parasyti man PM,aciu

minimukas
2026 Vas. 21 08:02:25
oi oi akinanti šypsen yra dar cia gyvu? akinanti šypsen

N-20
2026 Vas. 6 21:02:05
O mes dar gyvi šypsosi)

WolfHammer
2026 Sau. 25 01:01:35
drovus

Žmogus
2025 Geg. 31 10:05:18
Kas geresnio? šypsosi

Šaukyklos archyvas

Apklausa

Ar esate patenkinti lietuviško vertimo kokybe?

Taip!

Taip, bet yra ką taisyti (parašysiu komentaruose)

Ne

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.
Archyvas
Reklama 400x60
Tinklapio uzdarymas.
Forumas | PHP-Fusion, WordPress, Shopify, PHP ir MySQL (PROGRAMAVIMAS) | Žaliems

Autorius: lauryzaz Peržiūrų: 2692      Spausdinti temą
2011 Bir. 1 16:06:21          1 žinutė iš 13
Spausdinti pranešimą
Taigi noreciau uzdaryti weba ir kaip padaryti kad vos ijejus nieko nebebutu tik rasytu mano norima teksta? mano versija v7 aciu.
2011 Bir. 1 17:06:15          2 žinutė iš 13
Spausdinti pranešimą
Viską ištrini iš ftp, sukuri naują failą pavadinimu index.php ir į vidų dedi: <?php echo 'Tavo norimas tekstas' ;?>

2011 Bir. 1 17:06:10          3 žinutė iš 13
Spausdinti pranešimą
Ištrynk failą ir parašyk HTML FAILE:
<h1> TAVO TEKSTAS <h1> šypsosi
tada išsaugok kaip index.html įdėk į FTP ir viskasmerkia akį

PADĖJAU ar kažką kitą padariau gero? +11 ,nepagailėk ;)
2011 Bir. 1 17:06:02          4 žinutė iš 13
Spausdinti pranešimą
Not Found

The requested URL / was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

va ka raso..
2011 Bir. 1 17:06:08          5 žinutė iš 13
Spausdinti pranešimą
suchmdodink į 777... Trumpas tekstas nananananananaanananana

2011 Bir. 6 16:06:52          6 žinutė iš 13
Spausdinti pranešimą
Vistiek tas pats.........
2011 Bir. 6 16:06:54          7 žinutė iš 13
Spausdinti pranešimą
Susikuri naują failą pavadinimu index.php ten eini ir rašai:


<?php
 
echo "<h1>TAVO TEKSTAS</h1>";
 
?>

2011 Bir. 6 16:06:43          8 žinutė iš 13
Spausdinti pranešimą
Gal as durnas bet galima sukurti tik aplankala (folderi) o pacio failo ne.per notepada kurt ar per kur?
2011 Bir. 6 16:06:21          9 žinutė iš 13
Spausdinti pranešimą
1.Susikuri per notepada failą
2.Atsidaręs notepad įrašai :

<?php
 
 
 
echo "<h1>Mano tekstas štai toks !!</h1>";
 
 
 
?>

3.Išsaugai ir pervadini failą į index.php
4.Įkeli į FTP /public_html/
5.Suchmodoni index.php (Spaudi dešnį pelės mygtuką ,spaudi "Failo prieigos teisės" aar kažkas pnš. ir suchmodini iki 777
VISKAS!

2011 Bir. 6 16:06:24          10 žinutė iš 13
Spausdinti pranešimą
Suchmodoni index.php (Spaudi dešnį pelės mygtuką ,spaudi "Failo prieigos teisės" aar kažkas pnš. ir suchmodini iki 777


O kam jį suchmodinti? juokiasi


Redagavo Ponas24 2011 Bir. 6 16:06:50
2011 Bir. 6 16:06:22          11 žinutė iš 13
Spausdinti pranešimą
flashbanG parašė:
1.Susikuri per notepada failą
2.Atsidaręs notepad įrašai :

<?php
 
 
 
echo "<h1>Mano tekstas štai toks !!</h1>";
 
 
 
?>

3.Išsaugai ir pervadini failą į index.php
4.Įkeli į FTP /public_html/
5.Suchmodoni index.php (Spaudi dešnį pelės mygtuką ,spaudi "Failo prieigos teisės" aar kažkas pnš. ir suchmodini iki 777
VISKAS!



Aciu padejai.O kaip padaryt kad dar video youtubes rodytu? nes irasius linka baltas fonas buna.
2011 Bir. 6 17:06:23          12 žinutė iš 13
Spausdinti pranešimą
WTF chmodint?????? omggg akinanti šypsen akinanti šypsen akinanti šypsenD


Video, užeik į youtube, spausk bendrinti, ir tada įtraukti, išmes HTML kodą. Jį įdėk i tą index.php.

nolife.lt / c-s.lt
2011 Bir. 6 17:06:00          13 žinutė iš 13
Spausdinti pranešimą
Tik aisku, jei pas tave index.php, tai ta youtubes koda dek tarp


echo "Youtube kodas";


https://webdnd.com/re-siulau-kod...ost_483942
Peršokti į forumą: