Navigacija

Vartotojų tinkle

Prisijungusių svečių: 120
Prisijungusių narių: 0
Prisijungusių narių nėra

Registruoti nariai: 25,966
Naujausias narys: LnKnPrK1

Naujausi straipsniai

Paskutiniai nariai

LnKnPrK119:55:42
inti 1 diena
kileedyg 6 savaitės
Reikalas12 savaitės
Kižas13 savaitės
Bruksnys14 savaitės
laleceylan5015 savaitės
minimukas16 savaitės
N-2019 savaitės
Rytis19 savaitės
DjArtas21 savaitės
WolfHammer21 savaitės
Nostesi31 savaitės
Wisedocs31 savaitės
asdasdddz35 savaitės
Paslapties K...36 savaitės
Audrius_1738 savaitės
Simbijanas51 savaitės
Karinacraft51 savaitės
Žmogus55 savaitės

Informacija:


OS: Unknown
Naršyklė: Nežinoma
IP: 216.73.216.135
Naujienų: 529
Straipsnių: 235
Temų: 52,591
Postų: 522,551
Postų pask. parą: 0
Shout'ų pask. parą: 0
P.S.C. pask. parą: 0
Nuorodų kataloge: 13

Lankomumo Statistika

Peržiūrų šiandien: 22

Iš viso peržiūrų: 22948724

Prisijungti

REGISTRUOTIS
Nario vardas

Slaptažodis



Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo

Aktyvuoti save

Šaukykla

Jei norite rašyti žinutes, turite prisijungti.

LnKnPrK1
2026 Bir. 21 09:06:52
Sveiki, gal kas is administracijos gali parasyti man PM,aciu

minimukas
2026 Vas. 21 08:02:25
oi oi akinanti šypsen yra dar cia gyvu? akinanti šypsen

N-20
2026 Vas. 6 21:02:05
O mes dar gyvi šypsosi)

WolfHammer
2026 Sau. 25 01:01:35
drovus

Žmogus
2025 Geg. 31 10:05:18
Kas geresnio? šypsosi

Šaukyklos archyvas

Apklausa

Ar esate patenkinti lietuviško vertimo kokybe?

Taip!

Taip, bet yra ką taisyti (parašysiu komentaruose)

Ne

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.
Archyvas
Reklama 400x60
Zapojaus klausimai ;D
Forumas | Kita | Off-Topic diskusijos

Autorius: vlc Peržiūrų: 7051      Spausdinti temą
2008 Rugs. 11 14:09:00          1 žinutė iš 28
Spausdinti pranešimą
Kadangi tri daug klausimu,sukuriau viena tema ir oje klausiu ko mam reikia akinanti šypsen
Tai vat pirmas klausimas ;D
Man neleidzia idet avataru,avatars papke schmodita,o gal kas mqsl?

2008 Rugs. 11 14:09:16          2 žinutė iš 28
Spausdinti pranešimą
O negalėjai visų klausimų dėt į vieną temą.

2008 Rugs. 11 14:09:45          3 žinutė iš 28
Spausdinti pranešimą
tai vat dabar ta ir darysiu akinanti šypsen
tai kas nors zino atsakyma i mano klausima?


Redagavo vlc 2008 Rugs. 11 15:09:16
2008 Rugs. 11 15:09:19          4 žinutė iš 28
Spausdinti pranešimą
nzn? nieks?

2008 Rugs. 11 15:09:25          5 žinutė iš 28
Spausdinti pranešimą
Nefloodink! suchodink /images/ ir /images/avatars/ folderius, permesk includes/update_profile_include.php ir edit_profile.php failus. Įsitikink, kad failo pavadinime nėra tarpo, kablelio ar taško. Patikrink avataro užimamą dydį ir plotį, aukštį.

2008 Rugs. 11 15:09:02          6 žinutė iš 28
Spausdinti pranešimą
viska padariau,kaip pasakei,bet neveikia,dydis ir svoris tinka

2008 Rugs. 11 17:09:04          7 žinutė iš 28
Spausdinti pranešimą
as dar noriu pakalsut,kur galima rasti svetaine,kurioje butu pilnai viskas aprasyta kaip susikurti theme?

2008 Rugs. 11 17:09:40          8 žinutė iš 28
Spausdinti pranešimą
wtfthemes.com
2008 Rugs. 11 17:09:03          9 žinutė iš 28
Spausdinti pranešimą
kiek ash ieskojau pilnai neradau kaip nuo nulio pradet kurti, esu rades tik pagrindus... kiek ko klausiau visi ismoko redaguodami temas

2008 Rugs. 11 17:09:30          10 žinutė iš 28
Spausdinti pranešimą
o kur galima rasti spalvu kodus?

2008 Rugs. 11 17:09:33          11 žinutė iš 28
Spausdinti pranešimą
google.lt spalvu kodai ir man sekasi akinanti šypsen
2008 Rugs. 11 17:09:37          12 žinutė iš 28
Spausdinti pranešimą
o man nesiseka,nk neisojo koregujant smilitude theme ;( tik teksto spalv pakeiciau žliumbia

2008 Rugs. 11 17:09:48          13 žinutė iš 28
Spausdinti pranešimą
www.ifreal.com yra spalvu derintojas šypsosi

2008 Rugs. 11 17:09:23          14 žinutė iš 28
Spausdinti pranešimą
zinau,bet ma nelabai iseina is vis kazka padaryt žliumbia

2008 Rugs. 11 17:09:02          15 žinutė iš 28
Spausdinti pranešimą
Tu vietoj to, jog rašai kelias žinutes iš karto, naudok redaguoti.merkia akį

Theme kurt mokintis redaguodamas kitas temas, peržiūrinėdamas vis sudėtingesnius dizainus, studijuok jų sudėtį, domėkis ir nebijok testuot.merkia akį

Spalvų kodus gali rast http://www.hey.lt/colors.html, bet šiaip geriausia, ašmeniškai man, per photoshop'ą.merkia akį

2008 Rugs. 11 17:09:42          16 žinutė iš 28
Spausdinti pranešimą
as paemiau smilitude ir jos styles.ccc ar koki ten ;D ir bandziau pakeist spalva bet wtfthemes.com yra parasyta pagrindine dizaino spalva ar kazkas tokio,bet ten as nerandu kur pakesit ta spalva ;( o gal kas zino lengvesne theme? nors nemanau akd dar lengvesni yra

2008 Rugs. 11 17:09:27          17 žinutė iš 28
Spausdinti pranešimą
nu tj mokinkis, nagrinek. style.css gi tik spalvos. nagrinek i theme.php

2008 Rugs. 11 17:09:59          18 žinutė iš 28
Spausdinti pranešimą
DonatelLas parašė:
Tu vietoj to, jog rašai kelias žinutes iš karto, naudok redaguoti.merkia akį

Theme kurt mokintis redaguodamas kitas temas, peržiūrinėdamas vis sudėtingesnius dizainus, studijuok jų sudėtį, domėkis ir nebijok testuot.merkia akį

Spalvų kodus gali rast http://www.hey.lt/colors.html, bet šiaip geriausia, ašmeniškai man, per photoshop'ą.merkia akį


beje su photoshop'u nelabai ir naudotis moku

2008 Rugs. 11 17:09:13          19 žinutė iš 28
Spausdinti pranešimą
būtų pats laikas pradėt mokintis.merkia akį

nagrinėk tiek theme.php, tiek styles.cssmerkia akį

2008 Rugs. 11 17:09:46          20 žinutė iš 28
Spausdinti pranešimą
Nu, tiesa. neverkslenk o eik mokytis liežuvis

2008 Rugs. 11 17:09:18          21 žinutė iš 28
Spausdinti pranešimą
na va vel as del avataru ;D issiaiskinua tiek kad veikia bet tik neadminam,o adminam neveikia,ka daryt?

2008 Rugs. 11 18:09:24          22 žinutė iš 28
Spausdinti pranešimą
Kažkur kode klaidos. Permesk failus.
2008 Rugs. 11 18:09:02          23 žinutė iš 28
Spausdinti pranešimą
as permeciau,daabr php fusiona perrasiau,bet vistiek neveikia

2008 Rugs. 11 19:09:27          24 žinutė iš 28
Spausdinti pranešimą
padekit plz

2008 Rugs. 11 21:09:23          25 žinutė iš 28
Spausdinti pranešimą
nefloodink gi nu viena kart ismok redaguoti savo postus piktas

2008 Rugs. 11 21:09:43          26 žinutė iš 28
Spausdinti pranešimą
tai kad nieks nepadeda akinanti šypsen

2008 Rugs. 11 22:09:41          27 žinutė iš 28
Spausdinti pranešimą
jau ką ką bet šitas tai debilas geras. Užknisa tokiem ir kažką padėti. Net aplinkoj neisgaudo akinanti šypsen akinanti šypsen

Adminas - ban'o laisvė
www.KIETEKAS.com
2008 Rugs. 12 13:09:43          28 žinutė iš 28
Spausdinti pranešimą
aha,tu ir ne ka protigesnis akinanti šypsen jei nezinai patylek,bet nezinau kas yra o ko paklausus tikrai ne zalio o tikrai gero php fusion zinovo,jis nezino

Peršokti į forumą: