Navigacija

Vartotojų tinkle

Prisijungusių svečių: 342
Prisijungusių narių: 0
Prisijungusių narių nėra

Registruoti nariai: 25,966
Naujausias narys: LnKnPrK1

Naujausi straipsniai

Paskutiniai nariai

LnKnPrK1 1 diena
inti 2 dienos
kileedyg 7 savaitės
Reikalas12 savaitės
Kižas13 savaitės
Bruksnys14 savaitės
laleceylan5016 savaitės
minimukas16 savaitės
N-2019 savaitės
Rytis20 savaitės
DjArtas21 savaitės
WolfHammer21 savaitės
Nostesi31 savaitės
Wisedocs31 savaitės
asdasdddz35 savaitės
Paslapties K...36 savaitės
Audrius_1739 savaitės
Simbijanas51 savaitės
Karinacraft51 savaitės
Žmogus55 savaitės

Informacija:


OS: Unknown
Naršyklė: Nežinoma
IP: 216.73.216.68
Naujienų: 529
Straipsnių: 235
Temų: 52,591
Postų: 522,551
Postų pask. parą: 0
Shout'ų pask. parą: 0
P.S.C. pask. parą: 0
Nuorodų kataloge: 13

Lankomumo Statistika

Peržiūrų šiandien: 22

Iš viso peržiūrų: 22948724

Prisijungti

REGISTRUOTIS
Nario vardas

Slaptažodis



Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo

Aktyvuoti save

Šaukykla

Jei norite rašyti žinutes, turite prisijungti.

LnKnPrK1
2026 Bir. 21 09:06:52
Sveiki, gal kas is administracijos gali parasyti man PM,aciu

minimukas
2026 Vas. 21 08:02:25
oi oi akinanti šypsen yra dar cia gyvu? akinanti šypsen

N-20
2026 Vas. 6 21:02:05
O mes dar gyvi šypsosi)

WolfHammer
2026 Sau. 25 01:01:35
drovus

Žmogus
2025 Geg. 31 10:05:18
Kas geresnio? šypsosi

Šaukyklos archyvas

Apklausa

Ar esate patenkinti lietuviško vertimo kokybe?

Taip!

Taip, bet yra ką taisyti (parašysiu komentaruose)

Ne

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.
Archyvas
Reklama 400x60
Administratoriaus slaptazodis
Forumas | PHP-Fusion, WordPress, Shopify, PHP ir MySQL (PROGRAMAVIMAS) | Žaliems

Autorius: derype Peržiūrų: 5889      Spausdinti temą
2010 Rugp. 29 00:08:02          1 žinutė iš 17
Spausdinti pranešimą
Sveiki, net nežinau kaip paaiškint, laikiau mesklalapį... heh keletą mėnesių nejudinau, dabar sumasčiau šeip projektuką mini, bet.. bėda, savo acc slaptažodį pamenu, bet administratoriaus nebe be žado gal sakau netyčia žinot kokiam faile jis saugoma kad galėčiau pasižiūrėti ir toliau veikti nesamones? šypsosi liežuvis

Pabandysiu kanors padaryti gero šiam pasaulyj...!
2010 Rugp. 29 00:08:48          2 žinutė iš 17
Spausdinti pranešimą
Na imanoma rasti per pma arba yra modas kur resetina admin slaptazodi ir atsiuncia i emaila.

Nuotrauka

ožyy
2010 Rugp. 29 00:08:21          3 žinutė iš 17
Spausdinti pranešimą
O failo FTP nėra jokio kuriame jis saugomas?
Beja kas tas "PMA" ? Negirdėtas dar

Pabandysiu kanors padaryti gero šiam pasaulyj...!
Redagavo derype 2010 Rugp. 29 00:08:08
2010 Rugp. 29 00:08:00          4 žinutė iš 17
Spausdinti pranešimą
Php my admin
Nemanau, kad yra.Tuoj surasiu ta infusion kuris atsiuncia pass i email.

Nuotrauka

ožyy
2010 Rugp. 29 00:08:08          5 žinutė iš 17
Spausdinti pranešimą
SoGa parašė:
O failo FTP nėra jokio kuriame jis saugomas?
Beja kas tas "PMA" ? Negirdėtas dar


Jokio nera. Ir as negirdejes dar jokio modo kuris resetintu.. ;D tai ko i emaila neparsisiunti pw?

2010 Rugp. 29 00:08:46          6 žinutė iš 17
Spausdinti pranešimą
Dėkuj tau kad padedimerkia akį šypsosi Tikrai šaunu
Man administratoriaus psw reikia, o ne vartotojo šypsosi

Pabandysiu kanors padaryti gero šiam pasaulyj...!
Redagavo derype 2010 Rugp. 29 00:08:07
2010 Rugp. 29 00:08:03          7 žinutė iš 17
Spausdinti pranešimą
Tikriausiai taip ir nesulauksim modulio nežino

Pabandysiu kanors padaryti gero šiam pasaulyj...!
2010 Rugp. 29 01:08:02          8 žinutė iš 17
Spausdinti pranešimą
http://www.digital-dominion.co.u...nload_id=3

Prasommerkia akį
Tiesiog reikejo biskuti nueiti.

Nuotrauka

ožyy
2010 Rugp. 29 02:08:08          9 žinutė iš 17
Spausdinti pranešimą
O kaip šį modulį instaliuoti/įdėti? drovus nežino

Pabandysiu kanors padaryti gero šiam pasaulyj...!
2010 Rugp. 29 03:08:06          10 žinutė iš 17
Spausdinti pranešimą
Per ftp idedi i infusions. O tada eini per admin panele irasyt reikia.

Nuotrauka

ožyy
2010 Rugp. 29 03:08:48          11 žinutė iš 17
Spausdinti pranešimą
Nueik į MYSQL susirask ten savo vartotoja, užsikoduok kokį nors slaptažodį 5MD koduote, tada ten pamatysi žėmiau 5MD ir daug skaičių, tuos skaičius ištrink ir įdėk savo užkoduota slaptažodį, išsaugok ir slaptažodis bus pasikeitės. Kitaip nežinau kaip paaiškinti tau.

Ginčas internete - kaip silpnapročių olimpiada, jei ir laimėsi - vistiek tu debilas.
Redagavo Karolis 2010 Rugp. 29 03:08:06
2010 Rugp. 29 03:08:02          12 žinutė iš 17
Spausdinti pranešimą
Sitas budas labai lengvas.Tik irasai infusiona, pasirenki kuriam adminui resetint pass ir tuos pass nusiuncia i emailmerkia akį

Nuotrauka

ožyy
2010 Rugp. 29 08:08:11          13 žinutė iš 17
Spausdinti pranešimą
ŠeLMiz, 5md? manau md5, bet jei neklystu fusionui jis netiks (ir pats bandžiau taip) reikia užregint nauja vartotoja su tuo kurio nori pass ir nukopint gauta hash`ą iš pma į pma kur admin pass :}
2010 Rugp. 29 09:08:43          14 žinutė iš 17
Spausdinti pranešimą
md5 netinka, nes užkoduota dvigubu md5. md5(md5($pass));

2010 Rugp. 29 11:08:35          15 žinutė iš 17
Spausdinti pranešimą
tai kas kad dvigubai?

eini i users lentele. prie user_pass rasai savo pass sugalvota tada kairiau pasirenki kad uzkoduotu md5 spaudi saugot.

Jeigu istikro dviguba koduote vel spaudi redaguot ir TIK pasirenki md5 kodavima ir spaudi saugot. vsio...
2010 Rugp. 29 11:08:05          16 žinutė iš 17
Spausdinti pranešimą
Taigi lengviausias būdas, nukopini vartotojo pw md5 koduotę ir įklijuoji į admin pass laukelį. Bent jau aš taip dariau kai buvau savo pw pamiršęs.

http://r.ura.lt - veikia. http://gaminghell.eu - greit.
Reikia pigių grafikos darbų? Rašyk
2010 Rugp. 29 12:08:08          17 žinutė iš 17
Spausdinti pranešimą
bruzgis, pagal mane toks dalykas neveiktų(nemėginau, bet) netikiu, kad veiktų.
Peršokti į forumą: