Navigacija

Vartotojų tinkle

Prisijungusių svečių: 137
Prisijungusių narių: 0
Prisijungusių narių nėra

Registruoti nariai: 25,966
Naujausias narys: LnKnPrK1

Naujausi straipsniai

Paskutiniai nariai

LnKnPrK1 1 diena
inti 4 dienos
kileedyg 7 savaitės
Reikalas13 savaitės
Kižas13 savaitės
Bruksnys14 savaitės
laleceylan5016 savaitės
minimukas17 savaitės
N-2019 savaitės
Rytis20 savaitės
DjArtas21 savaitės
WolfHammer21 savaitės
Nostesi31 savaitės
Wisedocs32 savaitės
asdasdddz35 savaitės
Paslapties K...36 savaitės
Audrius_1739 savaitės
Simbijanas51 savaitės
Karinacraft52 savaitės
Žmogus55 savaitės

Informacija:


OS: Unknown
Naršyklė: Nežinoma
IP: 216.73.217.73
Naujienų: 529
Straipsnių: 235
Temų: 52,591
Postų: 522,551
Postų pask. parą: 0
Shout'ų pask. parą: 0
P.S.C. pask. parą: 0
Nuorodų kataloge: 13

Lankomumo Statistika

Peržiūrų šiandien: 22

Iš viso peržiūrų: 22948724

Prisijungti

REGISTRUOTIS
Nario vardas

Slaptažodis



Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo

Aktyvuoti save

Šaukykla

Jei norite rašyti žinutes, turite prisijungti.

LnKnPrK1
2026 Bir. 21 09:06:52
Sveiki, gal kas is administracijos gali parasyti man PM,aciu

minimukas
2026 Vas. 21 08:02:25
oi oi akinanti šypsen yra dar cia gyvu? akinanti šypsen

N-20
2026 Vas. 6 21:02:05
O mes dar gyvi šypsosi)

WolfHammer
2026 Sau. 25 01:01:35
drovus

Žmogus
2025 Geg. 31 10:05:18
Kas geresnio? šypsosi

Šaukyklos archyvas

Apklausa

Ar esate patenkinti lietuviško vertimo kokybe?

Taip!

Taip, bet yra ką taisyti (parašysiu komentaruose)

Ne

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.
Archyvas
Reklama 400x60
Datalife engine
Forumas | PHP-Fusion, WordPress, Shopify, PHP ir MySQL (PROGRAMAVIMAS) | Kitos TVS

Autorius: GEIL Peržiūrų: 5958      Spausdinti temą
2008 Vas. 6 19:02:20          1 žinutė iš 11
Spausdinti pranešimą
Sveiki.Gal kas norėtumėt kurti DLE LT supporta?šypsosi
2008 Vas. 6 19:02:24          2 žinutė iš 11
Spausdinti pranešimą
o esi išstudijavęs šią TVS ?
2008 Vas. 6 19:02:45          3 žinutė iš 11
Spausdinti pranešimą
Išstudijavęs dar nesu :/ Na ,bet matau dar tokio supporto lt nėra.Manau daug kam reiketu DLE LT suporto šypsosi
2008 Vas. 6 19:02:03          4 žinutė iš 11
Spausdinti pranešimą
greDDy parašė:
Išstudijavęs dar nesu :/ Na ,bet matau dar tokio supporto lt nėra.Manau daug kam reiketu DLE LT suporto šypsosi


Aš išstudijaves ja skersai ir išilgai, bet supporto nekuriu, žinai kodėl? Ogi todėl kad aš nariams nieko nepasiūlisiu. Reikia netik išstudijuoti bet išmokti programuoti bei išmokti visa DLE atmintinai.
2008 Vas. 6 19:02:58          5 žinutė iš 11
Spausdinti pranešimą
kiskiss parašė:
greDDy parašė:
Išstudijavęs dar nesu :/ Na ,bet matau dar tokio supporto lt nėra.Manau daug kam reiketu DLE LT suporto šypsosi


Aš išstudijaves ja skersai ir išilgai, bet supporto nekuriu, žinai kodėl? Ogi todėl kad aš nariams nieko nepasiūlisiu. Reikia netik išstudijuoti bet išmokti programuoti bei išmokti visa DLE atmintinai.


Na gerai tada keičiam tema į sukurkite kasnors DLE LT supporta akinanti šypsenD
2008 Vas. 6 19:02:59          6 žinutė iš 11
Spausdinti pranešimą
va pagooglinau truputį ir radau forumų, kur šneka apie DLE supportą, tačiau nieko nepadarė... idėja tikrai nebloga, bet jei nesupranti tos TVS, nemoki rusiškai (nes tos TVS update'ai manau būna pagrindiniam support saite, kuris yra rusiškas) tai bus tikrai sunku...be žado
2008 Vas. 6 19:02:32          7 žinutė iš 11
Spausdinti pranešimą
kiskiss parašė:
Aš išstudijaves ja skersai ir išilgai, bet supporto nekuriu, žinai kodėl? Ogi todėl kad aš nariams nieko nepasiūlisiu. Reikia netik išstudijuoti bet išmokti programuoti bei išmokti visa DLE atmintinai.


Jei skersai ir išilgai išstudijavęs, tai tikrai moki programuoti akinanti šypsen nebent tik skersai (paviršutiniškai) išstudijavęs (išbandęs administraciją ir pekeites locale žodžius) akinanti šypsen
2008 Vas. 6 19:02:59          8 žinutė iš 11
Spausdinti pranešimą
Na rusu tai nesunku ten isversti.
2008 Vas. 6 19:02:22          9 žinutė iš 11
Spausdinti pranešimą
Nesiunku tesiog en parsisiųnti ir psio ir verti į lt liežuvis

2008 Vas. 6 19:02:56          10 žinutė iš 11
Spausdinti pranešimą
-TEAM- parašė:
Nesiunku tesiog en parsisiųnti ir psio ir verti į lt liežuvis

O tu galvoji nauji modai buna en kalba ,DLE man atrodo yra rusu kurta cms.
2008 Vas. 6 19:02:19          11 žinutė iš 11
Spausdinti pranešimą
Qrmiz parašė:
Jei skersai ir išilgai išstudijavęs, tai tikrai moki programuoti akinanti šypsen nebent tik skersai (paviršutiniškai) išstudijavęs (išbandęs administraciją ir pekeites locale žodžius) akinanti šypsen


Esu ne 1 moda sau susikūres, tačiau gan dažnai nesigauna ir meta klaidų, bet daugiau įdėjus pastangu išeina.
Peršokti į forumą: