Navigacija

Vartotojų tinkle

Prisijungusių svečių: 73
Prisijungusių narių: 0
Prisijungusių narių nėra

Registruoti nariai: 25,966
Naujausias narys: LnKnPrK1

Naujausi straipsniai

Paskutiniai nariai

LnKnPrK1 2 dienos
inti 5 dienos
kileedyg 7 savaitės
Reikalas13 savaitės
Kižas14 savaitės
Bruksnys15 savaitės
laleceylan5016 savaitės
minimukas17 savaitės
N-2019 savaitės
Rytis20 savaitės
DjArtas21 savaitės
WolfHammer21 savaitės
Nostesi32 savaitės
Wisedocs32 savaitės
asdasdddz35 savaitės
Paslapties K...37 savaitės
Audrius_1739 savaitės
Simbijanas51 savaitės
Karinacraft52 savaitės
Žmogus55 savaitės

Informacija:


OS: Unknown
Naršyklė: Nežinoma
IP: 216.73.217.110
Naujienų: 529
Straipsnių: 235
Temų: 52,591
Postų: 522,551
Postų pask. parą: 0
Shout'ų pask. parą: 0
P.S.C. pask. parą: 0
Nuorodų kataloge: 13

Lankomumo Statistika

Peržiūrų šiandien: 22

Iš viso peržiūrų: 22948724

Prisijungti

REGISTRUOTIS
Nario vardas

Slaptažodis



Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo

Aktyvuoti save

Šaukykla

Jei norite rašyti žinutes, turite prisijungti.

LnKnPrK1
2026 Bir. 21 09:06:52
Sveiki, gal kas is administracijos gali parasyti man PM,aciu

minimukas
2026 Vas. 21 08:02:25
oi oi akinanti šypsen yra dar cia gyvu? akinanti šypsen

N-20
2026 Vas. 6 21:02:05
O mes dar gyvi šypsosi)

WolfHammer
2026 Sau. 25 01:01:35
drovus

Žmogus
2025 Geg. 31 10:05:18
Kas geresnio? šypsosi

Šaukyklos archyvas

Apklausa

Ar esate patenkinti lietuviško vertimo kokybe?

Taip!

Taip, bet yra ką taisyti (parašysiu komentaruose)

Ne

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.
Archyvas
Reklama 400x60
Del php-fusion apsaugu
Forumas | PHP-Fusion, WordPress, Shopify, PHP ir MySQL (PROGRAMAVIMAS) | Bendri PHP-F klausimai

Autorius: west14 Peržiūrų: 5469      Spausdinti temą
2007 Bir. 30 22:06:10          1 žinutė iš 16
Spausdinti pranešimą
Norejau paklausti gal kas nors kuriat indviduoalei php-fusion apsaugas?
2007 Bir. 30 22:06:37          2 žinutė iš 16
Spausdinti pranešimą
Va visos tavo individualios apsaugos:
http://www.php-fusion.projektas....icle_id=43

BR#1, Most Wanted
2007 Bir. 30 22:06:49          3 žinutė iš 16
Spausdinti pranešimą
Perrasyk koda,isimesk htaccess ir sumokek Bloodui koki 1000 Ltmerkia akį akinanti šypsen


Redagavo BloodKiller 2007 Lie. 4 17:07:12
2007 Bir. 30 23:06:16          4 žinutė iš 16
Spausdinti pranešimą
o kuriu galu reikia perrasyti visa php-fusiona? man nedaeina.....
2007 Bir. 30 23:06:37          5 žinutė iš 16
Spausdinti pranešimą
kanativas parašė:
Perrasyk koda,isimesk htaccess ir sumokek Bloodui koki 1000 Ltmerkia akį akinanti šypsen



Tik tokie mldc vyrai kaip tu ir mokamerkia akį

2007 Bir. 30 23:06:14          6 žinutė iš 16
Spausdinti pranešimą
kartoju:kuriu galu reikia perrasyti visa php-fusiona? man nedaeina.....
2007 Bir. 30 23:06:16          7 žinutė iš 16
Spausdinti pranešimą
Tam, kad tavo puslapiui nepakenktu.
2007 Bir. 30 23:06:18          8 žinutė iš 16
Spausdinti pranešimą
Ne fusion'ą, o kintamuosius reikia perrašyti... Na arba aišku kurtis savo TVS'ą ir geriausiai.

BR#1, Most Wanted
2007 Bir. 30 23:06:20          9 žinutė iš 16
Spausdinti pranešimą
tvs jau kuriu o perrasant kintamuosius vgistiek yra nemaza tikimybe kad saita nuhakins
2007 Bir. 30 23:06:30          10 žinutė iš 16
Spausdinti pranešimą
alutis2 parašė:
tvs jau kuriu o perrasant kintamuosius vgistiek yra nemaza tikimybe kad saita nuhakins


Kurėjau kurėjau, jeigu php-fusiono nemoki naudot tai apie kurima užmiršk, smėlio dėžė tau labiau tinka...

2007 Lie. 1 10:07:13          11 žinutė iš 16
Spausdinti pranešimą
kanativas parašė:
Perrasyk koda,isimesk htaccess ir sumokek Bloodui koki 1000 Ltmerkia akį akinanti šypsen


Nu tu tai irgi kietas, as jam pasakiau ka daryt (tik pinigu davimo kakeriams neminejau), o jis cia viska atpyle akinanti šypsen

2007 Lie. 1 11:07:23          12 žinutė iš 16
Spausdinti pranešimą
Nu as gavau informacija kodel negliu jos kitiem pasakyt? pz durnas esu


Redagavo BloodKiller 2007 Lie. 4 17:07:52
2007 Lie. 4 17:07:00          13 žinutė iš 16
Spausdinti pranešimą
Teisingai teisingai. Sumokat man po 1k, po 2k Lt ir busit tokie saugus kad net neisivaizduojat. akinanti šypsen

2007 Lie. 4 18:07:20          14 žinutė iš 16
Spausdinti pranešimą
aš parašė:
Teisingai teisingai. Sumokat man po 1k, po 2k Lt ir busit tokie saugus kad net neisivaizduojat. akinanti šypsen

Tesinys:

Aš nusiperku dar geresnę techniką už jūsų gautus pinigus ir galiu dar aktyviau laužyti saitusmerkia akį

2007 Lie. 4 19:07:34          15 žinutė iš 16
Spausdinti pranešimą
Mys3lf parašė:
aš parašė:
Teisingai teisingai. Sumokat man po 1k, po 2k Lt ir busit tokie saugus kad net neisivaizduojat. akinanti šypsen

Tesinys:

Aš nusiperku dar geresnę techniką už jūsų gautus pinigus ir galiu dar aktyviau laužyti saitusmerkia akį


I uzkulisius gal nesileiskim. akinanti šypsen Anyway vis vien jei kas sumoketu man ta tukstanti ar du, liktu su savo saitu nors ir visa gyvenima. akinanti šypsen

2007 Lie. 4 19:07:35          16 žinutė iš 16
Spausdinti pranešimą
aš parašė:
I uzkulisius gal nesileiskim. akinanti šypsen Anyway vis vien jei kas sumoketu man ta tukstanti ar du, liktu su savo saitu nors ir visa gyvenima. akinanti šypsen


Tu esi toks tikras, kad kažkas kitas nenulauš jo tinklapio? juokiasi

Peršokti į forumą: