Navigacija

Vartotojų tinkle

Prisijungusių svečių: 60
Prisijungusių narių: 0
Prisijungusių narių nėra

Registruoti nariai: 25,966
Naujausias narys: LnKnPrK1

Naujausi straipsniai

Paskutiniai nariai

LnKnPrK1 1 diena
inti 3 dienos
kileedyg 7 savaitės
Reikalas12 savaitės
Kižas13 savaitės
Bruksnys14 savaitės
laleceylan5016 savaitės
minimukas16 savaitės
N-2019 savaitės
Rytis20 savaitės
DjArtas21 savaitės
WolfHammer21 savaitės
Nostesi31 savaitės
Wisedocs32 savaitės
asdasdddz35 savaitės
Paslapties K...36 savaitės
Audrius_1739 savaitės
Simbijanas51 savaitės
Karinacraft52 savaitės
Žmogus55 savaitės

Informacija:


OS: Unknown
Naršyklė: Nežinoma
IP: 216.73.216.68
Naujienų: 529
Straipsnių: 235
Temų: 52,591
Postų: 522,551
Postų pask. parą: 0
Shout'ų pask. parą: 0
P.S.C. pask. parą: 0
Nuorodų kataloge: 13

Lankomumo Statistika

Peržiūrų šiandien: 22

Iš viso peržiūrų: 22948724

Prisijungti

REGISTRUOTIS
Nario vardas

Slaptažodis



Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo

Aktyvuoti save

Šaukykla

Jei norite rašyti žinutes, turite prisijungti.

LnKnPrK1
2026 Bir. 21 09:06:52
Sveiki, gal kas is administracijos gali parasyti man PM,aciu

minimukas
2026 Vas. 21 08:02:25
oi oi akinanti šypsen yra dar cia gyvu? akinanti šypsen

N-20
2026 Vas. 6 21:02:05
O mes dar gyvi šypsosi)

WolfHammer
2026 Sau. 25 01:01:35
drovus

Žmogus
2025 Geg. 31 10:05:18
Kas geresnio? šypsosi

Šaukyklos archyvas

Apklausa

Ar esate patenkinti lietuviško vertimo kokybe?

Taip!

Taip, bet yra ką taisyti (parašysiu komentaruose)

Ne

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.
Archyvas
Reklama 400x60
Dviejų skype paleidimas įjungus kompą
Forumas | Kita | Geležis ir programinė įranga

Autorius: Mp3_Eivis Peržiūrų: 7368      Spausdinti temą
2011 Gru. 11 13:12:29          1 žinutė iš 8
Spausdinti pranešimą
Sveiki,
taigi turiu tokį klausimą, gal kas padės.

Taigi, gal kas žino, kas nežino, tačiau per Run programą galima paleisti antra skype programą, naudojantis komanda "C:\Program Files\Skype\Phone\Skype.exe" /secondary

Bet kiekvieną kartą įjungus kompiuterį reikia ją paleidinėti taip.

Norėjau paklausti gal kas žinote kaip padaryti, kad ši komanda automatiškai būtų paleista kai pasileidžia kompiuteris ir pasijungtų antras skype automatiškai. Tikiuosi supratote ko klausiu šypsosi
2011 Gru. 11 14:12:12          2 žinutė iš 8
Spausdinti pranešimą
Bandyk pasinaudot Task Scheduler.

www.creatium.lt
Redagavo Creatium 2011 Gru. 11 14:12:24
2011 Gru. 11 14:12:56          3 žinutė iš 8
Spausdinti pranešimą
Sveikas, imk louncheri, ji paleidi įsijungti kiek nori gali skype'u, pats naudoju.
patalpinau; http://www.failai.in/show/F/8398...uncher.exe

2011 Gru. 11 14:12:52          4 žinutė iš 8
Spausdinti pranešimą
Jūs su tais louncheriais.. virusuotais... Ką nejaugi negalima paprastai nustatyti, kad paleidus kompą Run programoje windowsai automatiškai paleistų mano komandą, kažkas yra kažką panašaus daresis.
2011 Gru. 11 14:12:19          5 žinutė iš 8
Spausdinti pranešimą
Mp3_Eivis parašė:
Jūs su tais louncheriais.. virusuotais... Ką nejaugi negalima paprastai nustatyti, kad paleidus kompą Run programoje windowsai automatiškai paleistų mano komandą, kažkas yra kažką panašaus daresis.


Jau atsakiau aukščiau kaip gali bandyt. Task Scheduler yra Windows integruota programa.

www.creatium.lt
2011 Gru. 11 14:12:57          6 žinutė iš 8
Spausdinti pranešimą
Launcheris tikrai nera virusuota sja ulaabai ilgai naudoju ji ir viskas.

2011 Gru. 11 15:12:07          7 žinutė iš 8
Spausdinti pranešimą
Creatium parašė:
Mp3_Eivis parašė:
Jūs su tais louncheriais.. virusuotais... Ką nejaugi negalima paprastai nustatyti, kad paleidus kompą Run programoje windowsai automatiškai paleistų mano komandą, kažkas yra kažką panašaus daresis.


Jau atsakiau aukščiau kaip gali bandyt. Task Scheduler yra Windows integruota programa.


Neleidžia, susikuriu viskas gerai, bet paleidi ir neleidžia. šypsosi Tai susikūriau ant ekrano shortcuta Skaipo ir Properties atsidares Target skiltyje tiesiog gale prirašiau komanda /secondary, tai paspaudus ant iconos du kart atsidaro antras skaipas šypsosi Geriau nei pastoviai per Run įvedinėti tą komandą šypsosi
2011 Gru. 11 15:12:26          8 žinutė iš 8
Spausdinti pranešimą
Mp3_Eivis parašė:
Neleidžia, susikuriu viskas gerai, bet paleidi ir neleidžia. šypsosi Tai susikūriau ant ekrano shortcuta Skaipo ir Properties atsidares Target skiltyje tiesiog gale prirašiau komanda /secondary, tai paspaudus ant iconos du kart atsidaro antras skaipas šypsosi Geriau nei pastoviai per Run įvedinėti tą komandą šypsosi


Man atrodo dabar gali per tą patį Task Scheduler nustatyt, kad paleistų tą Shortcutą. Bent aš panašiai su Winamp esu pasidaręs.

www.creatium.lt
Peršokti į forumą: