Navigacija

Vartotojų tinkle

Prisijungusių svečių: 127
Prisijungusių narių: 0
Prisijungusių narių nėra

Registruoti nariai: 25,966
Naujausias narys: LnKnPrK1

Naujausi straipsniai

Paskutiniai nariai

LnKnPrK116:24:29
inti 1 diena
kileedyg 6 savaitės
Reikalas12 savaitės
Kižas13 savaitės
Bruksnys14 savaitės
laleceylan5015 savaitės
minimukas16 savaitės
N-2019 savaitės
Rytis19 savaitės
DjArtas21 savaitės
WolfHammer21 savaitės
Nostesi31 savaitės
Wisedocs31 savaitės
asdasdddz35 savaitės
Paslapties K...36 savaitės
Audrius_1738 savaitės
Simbijanas51 savaitės
Karinacraft51 savaitės
Žmogus55 savaitės

Informacija:


OS: Unknown
Naršyklė: Nežinoma
IP: 216.73.216.135
Naujienų: 529
Straipsnių: 235
Temų: 52,591
Postų: 522,551
Postų pask. parą: 0
Shout'ų pask. parą: 1
P.S.C. pask. parą: 1
Nuorodų kataloge: 13

Lankomumo Statistika

Peržiūrų šiandien: 22

Iš viso peržiūrų: 22948724

Prisijungti

REGISTRUOTIS
Nario vardas

Slaptažodis



Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo

Aktyvuoti save

Šaukykla

Jei norite rašyti žinutes, turite prisijungti.

LnKnPrK1
2026 Bir. 21 09:06:52
Sveiki, gal kas is administracijos gali parasyti man PM,aciu

minimukas
2026 Vas. 21 08:02:25
oi oi akinanti šypsen yra dar cia gyvu? akinanti šypsen

N-20
2026 Vas. 6 21:02:05
O mes dar gyvi šypsosi)

WolfHammer
2026 Sau. 25 01:01:35
drovus

Žmogus
2025 Geg. 31 10:05:18
Kas geresnio? šypsosi

Šaukyklos archyvas

Apklausa

Ar esate patenkinti lietuviško vertimo kokybe?

Taip!

Taip, bet yra ką taisyti (parašysiu komentaruose)

Ne

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.
Archyvas
Reklama 400x60
foto galerija
Forumas | PHP-Fusion, WordPress, Shopify, PHP ir MySQL (PROGRAMAVIMAS) | Kitos TVS

Autorius: GoN Peržiūrų: 7622      Spausdinti temą
2007 Rugs. 9 01:09:10          1 žinutė iš 20
Spausdinti pranešimą
sweiki
man reiketu kokio nors scripto kad galeciau deti foto as na ir kiti galetu pasiuliti kokia nors foto
Gal galit pawadinima pasakyti, dekingas buciau
2007 Rugs. 9 01:09:02          2 žinutė iš 20
Spausdinti pranešimą
Sakyčiau ne į temą čia visai,o ir juk php-fusione be jokių skriptų tu gali dėti nuotraukas,ir nariai gali daryt pateikimus.
2007 Rugs. 9 09:09:09          3 žinutė iš 20
Spausdinti pranešimą
Pats geriausias kodas /submit.php?stype=p

[galingų saliutų foto]
2007 Rugs. 9 11:09:18          4 žinutė iš 20
Spausdinti pranešimą
man reikia ne per php-fusiona liežuvis nežino
2007 Rugs. 9 17:09:06          5 žinutė iš 20
Spausdinti pranešimą
O per kokia sakyk.

2007 Rugs. 9 18:09:41          6 žinutė iš 20
Spausdinti pranešimą
sakau per koki scripta ar ka nors liežuvis
2007 Rugs. 9 18:09:25          7 žinutė iš 20
Spausdinti pranešimą
Toonis parašė:
Pats geriausias kodas /submit.php?stype=p

2007 Rugs. 10 16:09:16          8 žinutė iš 20
Spausdinti pranešimą
Na kokios be registracijos ten buna galerija pawadinimas yra gallery tai kokios panasios šypsosi

2007 Rugs. 10 20:09:23          9 žinutė iš 20
Spausdinti pranešimą
nesuprantu, jeigu reikia tvs kokios nuotrauku tai eik į http://Fanai.org

2007 Rugs. 13 18:09:48          10 žinutė iš 20
Spausdinti pranešimą
Fanio parašė:
nesuprantu, jeigu reikia tvs kokios nuotrauku tai eik į http://Fanai.org


Fanio as tau galiu ten primesti tiek daug kad....
Bet laiko ntr jau norejau deti bet kaskaip patingau nes kuriu dbr psl na nieko ten nera ir reklamuok sawo psl liežuvis
nes nieko nesilanko liežuvis
2007 Rugs. 13 18:09:57          11 žinutė iš 20
Spausdinti pranešimą
FANIO, gal užteks reklamos, a? Dar kartą leptelk ir tavo saito url įtrauksiu tarp cenzūros. Reikia reklamos - pirk reklamą, o ne spamink.

BR#1, Most Wanted
2007 Rugs. 13 19:09:18          12 žinutė iš 20
Spausdinti pranešimą
ozzWANTED parašė:
FANIO, gal užteks reklamos, a? Dar kartą leptelk ir tavo saito url įtrauksiu tarp cenzūros. Reikia reklamos - pirk reklamą, o ne spamink.


ozzwanted o kiek kainuoja reklama nu ten butu wirsuje ane
Reklama 400x60
2007 Rugs. 14 19:09:25          13 žinutė iš 20
Spausdinti pranešimą
adrenalinas parašė:
ozzWANTED parašė:
FANIO, gal užteks reklamos, a? Dar kartą leptelk ir tavo saito url įtrauksiu tarp cenzūros. Reikia reklamos - pirk reklamą, o ne spamink.


ozzwanted o kiek kainuoja reklama nu ten butu wirsuje ane
Reklama 400x60




http://php-fusion.projektas.in/v...page_id=10




Aaš nereklaminu, tik noriu kitiems gero, gerai kitą kartą tiesų linka mesiu prie failu.....


Redagavo Fanio 2007 Rugs. 14 20:09:51
2007 Rugs. 14 20:09:08          14 žinutė iš 20
Spausdinti pranešimą
aciu
2007 Rugs. 14 20:09:24          15 žinutė iš 20
Spausdinti pranešimą
Aš siūlau tau šitą sistemą.

Demo: http://demo.4homepages.de/?l=eng...

Siunčiam: http://www.4homepages.de/4images...


2007 Rugs. 14 21:09:24          16 žinutė iš 20
Spausdinti pranešimą
as zinau sita bet man reikia be registracijos :/
2007 Rugs. 14 21:09:51          17 žinutė iš 20
Spausdinti pranešimą
nu ok paieškosiu be šypsosi

bet ten paredagavus galima išimti ją.

2007 Rugs. 14 21:09:33          18 žinutė iš 20
Spausdinti pranešimą
Fanio parašė:
nu ok paieškosiu be šypsosi

bet ten paredagavus galima išimti ją.


Na reikia ieskoti dar sulietuwinimo tai.....
2007 Rugs. 14 21:09:05          19 žinutė iš 20
Spausdinti pranešimą
adrenalinas parašė:
Fanio parašė:
nu ok paieškosiu be šypsosi

bet ten paredagavus galima išimti ją.


Na reikia ieskoti dar sulietuwinimo tai.....


yra lietuviškų saitų kurie tą sistemą naudoja.

2007 Rugs. 14 21:09:38          20 žinutė iš 20
Spausdinti pranešimą
Fanio parašė:
adrenalinas parašė:
Fanio parašė:
nu ok paieškosiu be šypsosi

bet ten paredagavus galima išimti ją.


Na reikia ieskoti dar sulietuwinimo tai.....


yra lietuviškų saitų kurie tą sistemą naudoja.


Na zinau bet labai laiko nera kad ripinciau ir t.p liežuvis
P.S.
Ne ten wiena naujiena imeciau i psl akinanti šypsen tawo akinanti šypsen
Peršokti į forumą: