Navigacija

Vartotojų tinkle

Prisijungusių svečių: 64
Prisijungusių narių: 0
Prisijungusių narių nėra

Registruoti nariai: 25,966
Naujausias narys: LnKnPrK1

Naujausi straipsniai

Paskutiniai nariai

LnKnPrK1 1 diena
inti 4 dienos
kileedyg 7 savaitės
Reikalas12 savaitės
Kižas13 savaitės
Bruksnys14 savaitės
laleceylan5016 savaitės
minimukas17 savaitės
N-2019 savaitės
Rytis20 savaitės
DjArtas21 savaitės
WolfHammer21 savaitės
Nostesi31 savaitės
Wisedocs32 savaitės
asdasdddz35 savaitės
Paslapties K...36 savaitės
Audrius_1739 savaitės
Simbijanas51 savaitės
Karinacraft52 savaitės
Žmogus55 savaitės

Informacija:


OS: Unknown
Naršyklė: Nežinoma
IP: 216.73.217.73
Naujienų: 529
Straipsnių: 235
Temų: 52,591
Postų: 522,551
Postų pask. parą: 0
Shout'ų pask. parą: 0
P.S.C. pask. parą: 0
Nuorodų kataloge: 13

Lankomumo Statistika

Peržiūrų šiandien: 22

Iš viso peržiūrų: 22948724

Reklama 400x60
Viso 59 komentarai (Rodomi paskutiniai 2400 komentarų)
Nėra avataro
__________
2008 rugpjūčio 6 17:08:33, Komentaras Nr.15695

GERAI DUSKIT AUKOS, NEBEPAMATYSIT SITAM PORTALE MANES. šypsosi ZIAURU CIA BUTI TIESIOG . šypsosi SEKMES SIKNIAI šypsosi
Peržiūrėti vartotojo profilio komentarus
Nėra avataro
__________
2008 rugpjūčio 6 17:08:14, Komentaras Nr.15694

Dar labiau juokinga butu akinanti šypsenDDDDDDddddddddddddddddddd
Peržiūrėti vartotojo profilio komentarus
Nėra avataro
__________
2008 rugpjūčio 6 17:08:32, Komentaras Nr.15693

mXt, nemanau kad toonis plonesnis. ;]
Tooni sapnuose cia tau taip tikmerkia akį
Gotnix vapsie dusk auka.
Peržiūrėti vartotojo profilio komentarus
Nėra avataro
__________
2008 rugpjūčio 6 13:08:08, Komentaras Nr.15678

Cia tik tave gali musti dalbajobe. debile tai tu teslius, 2 ratus isbegi bent asile ? šypsosi
Peržiūrėti vartotojo profilio komentarus
Nėra avataro
__________
2008 rugpjūčio 6 09:08:23, Komentaras Nr.15670

+1 Nes
Grasina kad dantis isdauzys akinanti šypsenDDDDDDDDDDDDDDDDDSSSS Juokina mane tokie jusu su toonio pasakymai akinanti šypsenDDDD Tesliai kazkokie pisa ora cia man durneliai moliai. šypsosi Tu lapkiau vapsie slepkis, auka. šypsosi
Peržiūrėti vartotojo profilio komentarus
Nėra avataro
__________
2008 rugpjūčio 6 09:08:30, Komentaras Nr.15668

Cielkute su savo Silutisku bazariuku antanukai slepkis tik šypsosi moli tu, kaip tu gali lauke visalaika praleisti jai tu prie pc on on ir vel on ? ;]] Visu antra pasiziurek i pagurkli kelinta syki sakau tesliau tu debile debile. nu as suprantu, kad prie pc tu prilipes lyg sikna medum istepta ir prikibusi tai mandras esi, tau tikrovej visi mck ar kiti kam prisisnekejas ausis nulankstytu lapkiau durniau tu. šypsosi
Peržiūrėti vartotojo profilio komentarus
Nėra avataro
__________
2008 rugpjūčio 5 21:08:57, Komentaras Nr.15649

akinanti šypsenDDDDDDDDDD ne nu tu pz suri nejuokink manes kinderi nx akinanti šypsenDDDDDDDDD iseik i lauka ;DDDDDDDDd pz tesliau tai tu lysk biski gryna ora pakvepuoti pabegioti o ne prie to pc pridziuves pz isejas akinanti šypsenDD teslius o man pisa ora ;DDDDDD nu ziaurus šypsosi
Peržiūrėti vartotojo profilio komentarus
Nėra avataro
__________
2008 rugpjūčio 5 19:08:55, Komentaras Nr.15642

man poxuj tas tavo vertinimas debile šypsosi Ka turiu apsiverkti kad ivertinai vienetu žliumbia ? akinanti šypsenDDDD Pisk nx is cia baidykle šypsosi
Peržiūrėti vartotojo profilio komentarus
Nėra avataro
__________
2008 rugpjūčio 4 16:08:48, Komentaras Nr.15585

Meshkutis . Rrrrrh akinanti šypsenakinanti šypsen
Peržiūrėti vartotojo profilio komentarus
Nėra avataro
__________
2008 liepos 28 09:07:56, Komentaras Nr.15260

Zverismerkia akį +10 geras zmogus ;]
Peržiūrėti vartotojo profilio komentarus
Nėra avataro
__________
2008 liepos 15 15:07:12, Komentaras Nr.14954

aga ;]
Peržiūrėti vartotojo profilio komentarus
Nėra avataro
__________
2008 liepos 15 08:07:58, Komentaras Nr.14929

Blood - akinanti šypsen
ozz - nu nesvarbu nepasakok tik seip kazkaip idomu buvo kaip su botu galima reikala tureti. akinanti šypsen
Peržiūrėti vartotojo profilio komentarus
Puslapis 1 iš 5 1 2 3 4 5 >