Navigacija

Vartotojų tinkle

Prisijungusių svečių: 77
Prisijungusių narių: 0
Prisijungusių narių nėra

Registruoti nariai: 25,966
Naujausias narys: LnKnPrK1

Naujausi straipsniai

Paskutiniai nariai

LnKnPrK116:07:33
inti 1 diena
kileedyg 6 savaitės
Reikalas12 savaitės
Kižas13 savaitės
Bruksnys14 savaitės
laleceylan5015 savaitės
minimukas16 savaitės
N-2019 savaitės
Rytis19 savaitės
DjArtas21 savaitės
WolfHammer21 savaitės
Nostesi31 savaitės
Wisedocs31 savaitės
asdasdddz35 savaitės
Paslapties K...36 savaitės
Audrius_1738 savaitės
Simbijanas51 savaitės
Karinacraft51 savaitės
Žmogus55 savaitės

Informacija:


OS: Unknown
Naršyklė: Nežinoma
IP: 216.73.216.135
Naujienų: 529
Straipsnių: 235
Temų: 52,591
Postų: 522,551
Postų pask. parą: 0
Shout'ų pask. parą: 1
P.S.C. pask. parą: 1
Nuorodų kataloge: 13

Lankomumo Statistika

Peržiūrų šiandien: 22

Iš viso peržiūrų: 22948724

Prisijungti

REGISTRUOTIS
Nario vardas

Slaptažodis



Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo

Aktyvuoti save

Šaukykla

Jei norite rašyti žinutes, turite prisijungti.

LnKnPrK1
2026 Bir. 21 09:06:52
Sveiki, gal kas is administracijos gali parasyti man PM,aciu

minimukas
2026 Vas. 21 08:02:25
oi oi akinanti šypsen yra dar cia gyvu? akinanti šypsen

N-20
2026 Vas. 6 21:02:05
O mes dar gyvi šypsosi)

WolfHammer
2026 Sau. 25 01:01:35
drovus

Žmogus
2025 Geg. 31 10:05:18
Kas geresnio? šypsosi

Šaukyklos archyvas

Apklausa

Ar esate patenkinti lietuviško vertimo kokybe?

Taip!

Taip, bet yra ką taisyti (parašysiu komentaruose)

Ne

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.
Archyvas
Reklama 400x60
Šaukyklos archyvas
Noyz 2011 gruodžio 17 17:12:50, #242143
Per hey.lt gal ir rodys 50k, bet kodėl per stats.lt ir reitingas.lt vos 5k?
SofteriZ 2011 gruodžio 17 17:12:47, #242142
Viskas ten prasukinėjama, juk akivaizdu. Per vieną skaitliuką rodo vienaip, per kitą kitaip.
Pongis 2011 gruodžio 17 16:12:57, #242141
Manau neblogai uždirbi iš reklamos, tai galėtum šiek tiek ir į dizainą investuoti, nes dabar gėda man lankytis jame. o šiaip tai pagarba, kad sugebi iš šūdo uždirbti pinigą.
Nepas 2011 gruodžio 17 16:12:49, #242140
Kuo taip traukia tas tavo portalas visus. šypsosi Nei trupucio nepatinka man tavo tas puslapis bet is mano draugu rato ir tai ten daug kas lankosi. akinanti šypsen
nesby 2011 gruodžio 17 16:12:22, #242139
pasveikinti akinanti šypsenD
Nepas 2011 gruodžio 17 16:12:46, #242138
Ir ka dabar daryt? žliumbia
nesby 2011 gruodžio 17 16:12:18, #242137
sveiki, siandien nusimato rekordas-50k unikaliu lankytoju saite
allenas. 2011 gruodžio 17 14:12:22, #242136
Gal kas norit kurti projektą sporto tematika, bet idėja geresnė negu visur, kas norit skype. allenas134
Žmogus 2011 gruodžio 17 10:12:43, #242135
Kas moka sudėtignus modus iš v6 perdaryti į v7. Į Pm rašot
--- 2011 gruodžio 17 01:12:59, #242134
Patobulėjimas kaip šitam dizaine http://www.part.lt/img
/5bf7f5cfff51aed5912cb
92470f95d7a371.png ? akinanti šypsenDD Isidejai myriad pro fontą ir vsio? akinanti šypsenD
zilvenas 2011 gruodžio 17 00:12:47, #242132
Pasimokyti truputį,aš piešiau lievai. 3 mėn pasimokiau,ir pažanga matosi šypsosi
IGEN 2011 gruodžio 17 00:12:21, #242131
Thanon ka tokiu atveju siulai?
werrsas 2011 gruodžio 17 00:12:20, #242130
www.autoneta.lt tikrai rasi kaska vertingo
zilvenas 2011 gruodžio 17 00:12:49, #242129
teiki dizainų paslaugas,o šitas dizas šūdas.šypsosi
IGEN 2011 gruodžio 17 00:12:50, #242128
Galit duoti grazaus dizaino linka?
Pau 2011 gruodžio 16 23:12:02, #242127
negrazusšypsosi
E01 2011 gruodžio 16 22:12:51, #242126
Nelabai, menių juosta negraži, gavosi, be to atrodo BG toks nesuderintas. ;/
IGEN 2011 gruodžio 16 22:12:30, #242125
kaip diza vertinat? http://www.3www.lt/3ww
w.jpg
ZW 2011 gruodžio 16 20:12:02, #242124
Pataisau akinanti šypsen http://i1112.photobuck
et.com/albums/k497/ani
malsbeingdicks/animals
beingdicks/abd-127.gif
ZW 2011 gruodžio 16 20:12:49, #242123
akinanti šypsen http://www.nafig.eu/wp
-content/uploads/2011/
12/abd-127.gif
SARL 2011 gruodžio 16 20:12:50, #242122
help! http://www.phpfusion-l
t.com/scriptai-paneles
,p46061,526399#post_52
6399
zilvenas 2011 gruodžio 16 20:12:52, #242121
kokia studija ?
gedvydas8612 2011 gruodžio 16 19:12:45, #242120
A nereikejo DNS serverio IP viskas puikiai veike
Bencius 2011 gruodžio 16 18:12:21, #242119
Gal koks dizaineris (piešėjas) nori prisijungti prie studijos?
Žmogus 2011 gruodžio 16 18:12:45, #242118
Kas moka perdarinėti sudėtingus modus iš v6 į v7? Pm man
mAnaXi 2011 gruodžio 16 17:12:32, #242117
gedvydas8612, turi leisti man užsidėjo kuo puikiausiai. šypsosi
Mandello 2011 gruodžio 16 16:12:17, #242116
Ne visi hostingai prašo Ip, kaikuriems užtenka ir raidinio.
gedvydas8612 2011 gruodžio 16 16:12:50, #242115
Sveiki kodel man ovh.lt neduoda uzdet DNS serverio IP jei kas zinot padekit
Mandello 2011 gruodžio 16 15:12:57, #242114
Gal kas apie mysql daugiau išmanot? http://phpfusion-lt.co
m/forum/viewthread.php
?thread_id=46056#post_
526372
selgius7 2011 gruodžio 16 14:12:19, #242113
Gal kaikas moka ant zebros pirellinio rauterio padaryt isorini ? pm
Žmogus 2011 gruodžio 16 13:12:28, #242112
Kas moka perdarinėti sudėtingus modus iš v6 į v7? Pm man
bruzgis 2011 gruodžio 16 13:12:45, #242111
reikia programerio, kuris sugebetu programuot, o ne modifikuot! šypsosi Darbas su v6 fusionu
sauliusvo 2011 gruodžio 16 12:12:37, #242110
ar yra mokanciu kurti Java appletus?
gedvydas8612 2011 gruodžio 16 11:12:47, #242109
Jau nereike
gedvydas8612 2011 gruodžio 16 11:12:28, #242108
Sveiki ar kas galetut dabar padet del ovh.lt domeno registravimo kodel man neduoda yrasyt DNS serverio IP
Portalo Robotas 2011 gruodžio 16 07:12:23, #242107
Labas rytas, Zwimba. Ilgai teko man tavęs laukti. Šiuo metu perpilu alyvą
ZW 2011 gruodžio 16 07:12:18, #242106
Labas rytas... Bote ka veiki?
Arvydas. 2011 gruodžio 16 07:12:52, #242105
Utorrent 3.1 Jėga. Patiko man šis atnaujinimas šypsosi
mNm. 2011 gruodžio 16 02:12:19, #242104
rasyk adminams. bus geriausia..merkia akį
Mandello 2011 gruodžio 16 01:12:43, #242103
kas nors susiduret su tokia pieva per th kad neina i web prisijungt prasant priminimo raso kad nera tokio vartotojo, sumokejau 10lt pries 6 dienas ir suspended jau.
sauliusvo 2011 gruodžio 16 01:12:19, #242102
arba atskirai uz kiekviena atlikta darba
sauliusvo 2011 gruodžio 16 00:12:44, #242101
pagal sutarima, iki 200 Lt/men
ExPerT 2011 gruodžio 15 23:12:38, #242100
kiek moki?
sauliusvo 2011 gruodžio 15 23:12:23, #242099
ar yra galimybė šiame tinklapyje susirasti rimtą koduotoją ar administratorių?
mNm. 2011 gruodžio 15 23:12:56, #242098
jo ble
.DeXter 2011 gruodžio 15 22:12:13, #242097
Ir keikia ne save, kad pažymiai prasti, o mokytojus ir visą mokyklą.
Creatium 2011 gruodžio 15 22:12:32, #242096
Na jo, juk tikrai geriau eit išgert, negu pasimokyt.. O po to ir būna "mokytoja durna", "mokytoja užsisėdus".
mNm. 2011 gruodžio 15 22:12:39, #242095
olrajt
Mantas_ 2011 gruodžio 15 22:12:20, #242094
Kiek gaučiau už pilnau automatizuota shoutcast hostingo sistemą?
MaFetas 2011 gruodžio 15 22:12:40, #242093
Žiūrėk kad mama nepagautų akinanti šypsen akinanti šypsen akinanti šypsen pas gausi lupt akinanti šypsen
Puslapis 1 iš 733 < 1 2 3 4 5 6 > >>