Navigacija

Vartotojų tinkle

Prisijungusių svečių: 48
Prisijungusių narių: 0
Prisijungusių narių nėra

Registruoti nariai: 25,966
Naujausias narys: LnKnPrK1

Naujausi straipsniai

Paskutiniai nariai

LnKnPrK104:55:28
inti 6 dienos
kileedyg 7 savaitės
Reikalas13 savaitės
Kižas14 savaitės
Bruksnys15 savaitės
laleceylan5016 savaitės
minimukas17 savaitės
N-2020 savaitės
Rytis20 savaitės
DjArtas21 savaitės
WolfHammer21 savaitės
Nostesi32 savaitės
Wisedocs32 savaitės
asdasdddz36 savaitės
Paslapties K...37 savaitės
Audrius_1739 savaitės
Simbijanas51 savaitės
Karinacraft52 savaitės
Žmogus55 savaitės

Informacija:


OS: Unknown
Naršyklė: Nežinoma
IP: 216.73.217.110
Naujienų: 529
Straipsnių: 235
Temų: 52,591
Postų: 522,551
Postų pask. parą: 0
Shout'ų pask. parą: 0
P.S.C. pask. parą: 0
Nuorodų kataloge: 13

Lankomumo Statistika

Peržiūrų šiandien: 22

Iš viso peržiūrų: 22948724

Prisijungti

REGISTRUOTIS
Nario vardas

Slaptažodis



Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo

Aktyvuoti save

Šaukykla

Jei norite rašyti žinutes, turite prisijungti.

LnKnPrK1
2026 Bir. 21 09:06:52
Sveiki, gal kas is administracijos gali parasyti man PM,aciu

minimukas
2026 Vas. 21 08:02:25
oi oi akinanti šypsen yra dar cia gyvu? akinanti šypsen

N-20
2026 Vas. 6 21:02:05
O mes dar gyvi šypsosi)

WolfHammer
2026 Sau. 25 01:01:35
drovus

Žmogus
2025 Geg. 31 10:05:18
Kas geresnio? šypsosi

Šaukyklos archyvas

Apklausa

Ar esate patenkinti lietuviško vertimo kokybe?

Taip!

Taip, bet yra ką taisyti (parašysiu komentaruose)

Ne

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.
Archyvas
Reklama 400x60
Šaukyklos archyvas
FeelMe3 2011 rugsėjo 4 20:09:08, #238103
Ieškau buvusio e-gaming.lt TVS kūrėjo kontaktų. Žinantys man į PM. Reikia jo paslaugų.
zidkov 2011 rugsėjo 4 19:09:22, #238102
http://www.phpfusion-l
t.com/keiciuosi-perku-
alertpay-4-eurus,t4429
0
Donatas 2011 rugsėjo 4 19:09:33, #238101
papigiaja žmogai
SWIZZ 2011 rugsėjo 4 19:09:00, #238100
Reikia labai pinigų! Parduodu GAMING dizainą už 40lt .PSD! Tikrai maža kaina! Žiūrėkite temoje arba rašykite į SKYPE!
Black 2011 rugsėjo 4 19:09:34, #238099
http://www.phpfusion-l
t.com/cs-1-6-serverio-
pavadinimas,p44297,516
818#post_516818 Help !!!
zidkov 2011 rugsėjo 4 18:09:45, #238098
http://www.phpfusion-l
t.com/keiciuosi-perku-
alertpay-4-eurus,t4429
0
Memento Mori 2011 rugsėjo 4 17:09:55, #238097
viva neveikia...
zidkov 2011 rugsėjo 4 17:09:45, #238096
http://www.phpfusion-l
t.com/keiciuosi-perku-
alertpay-4-eurus,t4429
0
Domantas 2011 rugsėjo 4 17:09:18, #238095
Parduodu cs 1.6 steam kam reik pm
viva 2011 rugsėjo 4 17:09:47, #238094
db veikti turetu
Memento Mori 2011 rugsėjo 4 17:09:46, #238093
Kartais jis ne off? šypsosi
viva 2011 rugsėjo 4 17:09:08, #238092
zinau db trumpam isjungiau tuoj ijungsiu public modas
Nepėsčias 2011 rugsėjo 4 16:09:54, #238091
Neveikia tas tavo servas akinanti šypsen
Nepėsčias 2011 rugsėjo 4 16:09:25, #238090
koks mod? akinanti šypsen
viva 2011 rugsėjo 4 16:09:16, #238089
ateikit i serva- 192.168.1.165:27015
dariukaslt 2011 rugsėjo 4 15:09:38, #238088
Kas gali padeti del web rasykit skype kristaute
Arvydas. 2011 rugsėjo 4 15:09:26, #238087
Nv iš ko sprendi,kad nesuprasiu?
ŪNIX 2011 rugsėjo 4 14:09:58, #238086
Namie niekada nebalevoju,plote,arba kur nors issinomojam patalpa.O muzika klausau masinoi,name neturiu aparaturos.Su ausinem.
s1Nk 2011 rugsėjo 4 14:09:05, #238085
O tau nepatinka garsiai muzikos klausytis? Nebaliavoji?
ŪNIX 2011 rugsėjo 4 14:09:04, #238084
Geriau masinai nusipirkt stiprintuva.As greitu metu pirksiu pvz.
ŪNIX 2011 rugsėjo 4 14:09:32, #238083
Nafiga tau name toks?
s1Nk 2011 rugsėjo 4 14:09:23, #238082
http://www.fdbnetwork.
com/upload/443/image/u
HKfxKvCcm_Harman_20Kar
don_27s_20iPod_20Bridg
e_1.jpg
ŪNIX 2011 rugsėjo 4 14:09:36, #238081
Arvydai,vistiek nesuprasi,kam klausi akinanti šypsen
Arvydas. 2011 rugsėjo 4 14:09:41, #238080
koki?
s1Nk 2011 rugsėjo 4 14:09:33, #238079
Bbd koki stiprintuva nusipirkau...
aurimas071 2011 rugsėjo 4 12:09:41, #238078
reikia webmasterio radijos projektui kreiptis skype: dj.aurimas
Creaton 2011 rugsėjo 4 12:09:59, #238077
Nv nice joke.
ŪNIX 2011 rugsėjo 4 12:09:23, #238076
Piesiu dizainus po 5LT
Boxster 2011 rugsėjo 4 12:09:15, #238075
Parduodu 5lt Hostingas.in acc už 4lt sms.
Donatas 2011 rugsėjo 4 12:09:30, #238074
NIUUUURKT
Skifas 2011 rugsėjo 4 12:09:09, #238073
Reikalingas koduotajas smulkiam darbui šypsosi
Skifas 2011 rugsėjo 4 12:09:53, #238072
Mobiless steam nusipirkai šypsosi ?
Mobiless 2011 rugsėjo 4 11:09:53, #238071
"užtenka" toks klaidinantis žodis, aš tai nesupratau :/
SWIZZ 2011 rugsėjo 4 11:09:43, #238070
Stenai, ko nesupratai šiame žodžių junginyje "Gerai pajuokavom - užtenka."?
Skifas 2011 rugsėjo 4 11:09:22, #238069
Nv - nagi prisipažink akinanti šypsen Žinau kad byjai šypsosi
SWIZZ 2011 rugsėjo 4 11:09:32, #238068
Gerai pajuokavom - užtenka. KAS KAM NEAIŠKU?!
Jaunelis 2011 rugsėjo 4 11:09:02, #238067
;D
SWIZZ 2011 rugsėjo 4 11:09:40, #238066
Sveikas, Andriau, bet kodėl taip visi smerkia byberio fanus? žliumbia
ŪNIX 2011 rugsėjo 4 11:09:03, #238065
Svx Tomai.Yra cia tu biberiu gerbeju,tik jie nenori prisipazinti,ne bus is pedarastinti.
SWIZZ 2011 rugsėjo 4 11:09:06, #238064
Nėra čia byberio gerbėjų? žliumbia
Skifas 2011 rugsėjo 4 11:09:45, #238063
akinanti šypsen
SWIZZ 2011 rugsėjo 4 11:09:27, #238062
Sveiki, byberio gerbėjai!
Domantas 2011 rugsėjo 4 11:09:02, #238061
Cia as
Domantas 2011 rugsėjo 4 11:09:57, #238060
http://www.youtube.com
/watch?v=18gDUzL2mLQ&f
eature=player_embedded
#!
Jaunelis 2011 rugsėjo 4 11:09:43, #238059
sveikas šypsosi
ZW 2011 rugsėjo 4 10:09:33, #238058
Sveiki... akinanti šypsen
justinasxx13 2011 rugsėjo 4 01:09:37, #238057
nu žliumbia
Jaunelis 2011 rugsėjo 4 01:09:00, #238056
Pyksim.
justinasxx13 2011 rugsėjo 4 01:09:26, #238055
Sveiki nepyk tik pradedu savo versla ir dedu toki skelbimukus i svetaines. Sugedo dviratis? wwww.dviraciuremon tas.ql.lt jums pades sutvarkyti.
Pongis 2011 rugsėjo 4 00:09:18, #238054
ne, reikia iškart visų ir grynais akinanti šypsen
Puslapis 1 iš 733 < 1 2 3 4 5 6 > >>