Navigacija

Vartotojų tinkle

Prisijungusių svečių: 21
Prisijungusių narių: 0
Prisijungusių narių nėra

Registruoti nariai: 25,966
Naujausias narys: LnKnPrK1

Naujausi straipsniai

Paskutiniai nariai

LnKnPrK106:26:44
inti 6 dienos
kileedyg 7 savaitės
Reikalas13 savaitės
Kižas14 savaitės
Bruksnys15 savaitės
laleceylan5016 savaitės
minimukas17 savaitės
N-2020 savaitės
Rytis20 savaitės
DjArtas21 savaitės
WolfHammer21 savaitės
Nostesi32 savaitės
Wisedocs32 savaitės
asdasdddz36 savaitės
Paslapties K...37 savaitės
Audrius_1739 savaitės
Simbijanas51 savaitės
Karinacraft52 savaitės
Žmogus55 savaitės

Informacija:


OS: Unknown
Naršyklė: Nežinoma
IP: 216.73.217.174
Naujienų: 529
Straipsnių: 235
Temų: 52,591
Postų: 522,551
Postų pask. parą: 0
Shout'ų pask. parą: 0
P.S.C. pask. parą: 0
Nuorodų kataloge: 13

Lankomumo Statistika

Peržiūrų šiandien: 22

Iš viso peržiūrų: 22948724

Prisijungti

REGISTRUOTIS
Nario vardas

Slaptažodis



Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo

Aktyvuoti save

Šaukykla

Jei norite rašyti žinutes, turite prisijungti.

LnKnPrK1
2026 Bir. 21 09:06:52
Sveiki, gal kas is administracijos gali parasyti man PM,aciu

minimukas
2026 Vas. 21 08:02:25
oi oi akinanti šypsen yra dar cia gyvu? akinanti šypsen

N-20
2026 Vas. 6 21:02:05
O mes dar gyvi šypsosi)

WolfHammer
2026 Sau. 25 01:01:35
drovus

Žmogus
2025 Geg. 31 10:05:18
Kas geresnio? šypsosi

Šaukyklos archyvas

Apklausa

Ar esate patenkinti lietuviško vertimo kokybe?

Taip!

Taip, bet yra ką taisyti (parašysiu komentaruose)

Ne

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.
Archyvas
Reklama 400x60
Šaukyklos archyvas
KlooP. 2011 rugsėjo 4 00:09:30, #238053
Gerai davai x-men'ai, sėkmės miegant, bėkit nuo pc kol mamytės neatėjo akinanti šypsenDD
KlooP. 2011 rugsėjo 4 00:09:29, #238052
emotive, jei nori pradžiai galiu 0.65 euro, o paskui kitus
Donatas 2011 rugsėjo 4 00:09:30, #238051
emotive smsu okj
KlooP. 2011 rugsėjo 4 00:09:37, #238050
b.l/e.t turėjau omenį vaikštom n.a/x.u/i.
KlooP. 2011 rugsėjo 4 00:09:55, #238049
tai yra vaikštom aš akinanti šypsen lol aš pakeičia į aš
Pongis 2011 rugsėjo 4 00:09:25, #238048
padovanokit 50000 eurų . ačiū šypsosi
KlooP. 2011 rugsėjo 4 00:09:11, #238047
tai yra vaikštom aš
KlooP. 2011 rugsėjo 4 00:09:48, #238046
Vaikštom aš, po vieną niekas neina, tai gal kas eitų su manim ? akinanti šypsen
edis2 2011 rugsėjo 4 00:09:08, #238045
kas čia vyksta? akinanti šypsen
SWIZZ 2011 rugsėjo 4 00:09:45, #238044
Gerai jau gerai - EIKIIITT NACCHHUI!
SWIZZ 2011 rugsėjo 4 00:09:21, #238043
Byče, atsiųsk man, nes noriu ir piešdamas dizainą daryti pertraukas žiūrint į wallpaperį... akinanti šypsen
Donatas 2011 rugsėjo 4 00:09:07, #238042
štai tokia gaida užbaigiame šią nuostabią popietę.
KlooP. 2011 rugsėjo 4 00:09:24, #238041
Pas mane ant dekstopo byberio wallpaper akinanti šypsen Ir jis nuogas
KlooP. 2011 rugsėjo 4 00:09:57, #238040
lol
SWIZZ 2011 rugsėjo 4 00:09:30, #238039
Gerai, dar sykį pakartosiu ir čia jau bus galas. EIIIKKKITT NAACCHHUII! Labanakt, čiau bambino, čiučia liūlia, DEKIT RIPERIAI - KURRVVOOOS!
KlooP. 2011 rugsėjo 4 00:09:06, #238038
dar gera reklama googlehammer.com ir mylazysundays.com
SWIZZ 2011 rugsėjo 4 00:09:53, #238037
O rašydamas merginai turiu peržiūrėti savo telefono paveiksliuką su Byberiu ir spėk ką prieš rašant darau... akinanti šypsen Taip tu teisus... NIEKO! akinanti šypsen
Donatas 2011 rugsėjo 4 00:09:50, #238035
baltas
SWIZZ 2011 rugsėjo 4 00:09:50, #238036
O nuėjęs į tuoaleta randu dar daugiau plakatų ir spėk ką ten darau... akinanti šypsen
SWIZZ 2011 rugsėjo 4 00:09:08, #238034
edeni, pas mane plakatas byberio ant lūbų, kad ryte atsikelės pasimasturbuočiau akinanti šypsen
Donatas 2011 rugsėjo 4 00:09:38, #238033
DEKIT SŪKOS
edeni 2011 rugsėjo 4 00:09:34, #238032
Aš mėgstu Byberi, o jus?
SWIZZ 2011 rugsėjo 4 00:09:19, #238031
EIIIKKKITT NAACCHHUII! Labanakt, čiau bambino, čiučia liūlia, DEKIT RIPERIAI - KURRVVOOOS!
Donatas 2011 rugsėjo 4 00:09:18, #238030
oooooooooooooooh
KlooP. 2011 rugsėjo 4 00:09:17, #238029
I will never say never ! lol akinanti šypsen
Arvydas. 2011 rugsėjo 4 00:09:33, #238028
man reik,kad zmones prisiregintu
Donatas 2011 rugsėjo 4 00:09:35, #238027
baby baby, ooooh
edeni 2011 rugsėjo 4 00:09:28, #238026
arba meatspin.com irgi neblogai pakelia lankomumą
edeni 2011 rugsėjo 4 00:09:14, #238025
JOO ČIA GERIAUSIA PIRKTI REKLAMA
Donatas 2011 rugsėjo 4 00:09:13, #238024
o esi bandęs www.lemonparty.org ?
edeni 2011 rugsėjo 4 00:09:09, #238023
Niekur.
ZW 2011 rugsėjo 4 00:09:26, #238022
Esat kas bande? http://pantherads.com/
Donatas 2011 rugsėjo 4 00:09:11, #238021
Reklamą geriausia pirkti štai šioje svetainėje.
SWIZZ 2011 rugsėjo 4 00:09:54, #238020
Viena galiu pasakyti - mano kaimynai DAUNAI. be žado
Arvydas. 2011 rugsėjo 4 00:09:46, #238019
kur geriausia pirkti reklama?
Donatas 2011 rugsėjo 4 00:09:38, #238018
pašol vpyzdu
SWIZZ 2011 rugsėjo 4 00:09:33, #238017
čia ne PHP-Fusion... Čia OZZ-Fusion... akinanti šypsen
edeni 2011 rugsėjo 4 00:09:25, #238016
Einam kartu, vienas bijau
ZW 2011 rugsėjo 4 00:09:03, #238015
Eikit nx... akinanti šypsen
edeni 2011 rugsėjo 4 00:09:37, #238014
nu krč tegu susidegina ta ozz sistema.
edeni 2011 rugsėjo 4 00:09:13, #238013
vietoj aš turėjo but aš
SWIZZ 2011 rugsėjo 4 00:09:04, #238012
Zwimba, galiu aš papasakoti... Prisišiku į kelnes ir paskui eidamas kalaškę purtau kol iškrenta... akinanti šypsen
edeni 2011 rugsėjo 4 00:09:53, #238011
Ot aš, reikėjo bokalą vožt jam. Zwimba, aš pro kalaške išsikratau šypsosi
Donatas 2011 rugsėjo 4 00:09:47, #238010
Bet pastatei alaus ir praėjo?
SWIZZ 2011 rugsėjo 4 00:09:06, #238008
Vieną sykį netyčia apmyžau jį myždamas į kampą jo narve... Tai menėsį nesisveikino.. akinanti šypsen
ZW 2011 rugsėjo 4 00:09:06, #238009
Bl... akinanti šypsen tu dar papasakok kaip i kelnias siki... akinanti šypsen
edeni 2011 rugsėjo 3 23:09:49, #238007
gaila triušio žliumbia(( sunkus gyvenimas turbut pas ji
SWIZZ 2011 rugsėjo 3 23:09:31, #238006
Niekaip nepasidalinam kampais... akinanti šypsen
SWIZZ 2011 rugsėjo 3 23:09:16, #238005
Aš pas triušį į narvą... ;D
Donatas 2011 rugsėjo 3 23:09:15, #238004
po stalčiais
Puslapis 1 iš 733 < 1 2 3 4 5 6 > >>