Navigacija

Vartotojų tinkle

Prisijungusių svečių: 50
Prisijungusių narių: 0
Prisijungusių narių nėra

Registruoti nariai: 25,966
Naujausias narys: LnKnPrK1

Naujausi straipsniai

Paskutiniai nariai

LnKnPrK1 1 diena
inti 1 savaitė
kileedyg 7 savaitės
Reikalas13 savaitės
Kižas14 savaitės
Bruksnys15 savaitės
laleceylan5016 savaitės
minimukas17 savaitės
N-2020 savaitės
Rytis20 savaitės
DjArtas21 savaitės
WolfHammer22 savaitės
Nostesi32 savaitės
Wisedocs32 savaitės
asdasdddz36 savaitės
Paslapties K...37 savaitės
Audrius_1739 savaitės
Simbijanas52 savaitės
Karinacraft52 savaitės
Žmogus56 savaitės

Informacija:


OS: Unknown
Naršyklė: Nežinoma
IP: 216.73.217.174
Naujienų: 529
Straipsnių: 235
Temų: 52,591
Postų: 522,551
Postų pask. parą: 0
Shout'ų pask. parą: 0
P.S.C. pask. parą: 0
Nuorodų kataloge: 13

Lankomumo Statistika

Peržiūrų šiandien: 22

Iš viso peržiūrų: 22948724

Prisijungti

REGISTRUOTIS
Nario vardas

Slaptažodis



Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo

Aktyvuoti save

Šaukykla

Jei norite rašyti žinutes, turite prisijungti.

LnKnPrK1
2026 Bir. 21 09:06:52
Sveiki, gal kas is administracijos gali parasyti man PM,aciu

minimukas
2026 Vas. 21 08:02:25
oi oi akinanti šypsen yra dar cia gyvu? akinanti šypsen

N-20
2026 Vas. 6 21:02:05
O mes dar gyvi šypsosi)

WolfHammer
2026 Sau. 25 01:01:35
drovus

Žmogus
2025 Geg. 31 10:05:18
Kas geresnio? šypsosi

Šaukyklos archyvas

Apklausa

Ar esate patenkinti lietuviško vertimo kokybe?

Taip!

Taip, bet yra ką taisyti (parašysiu komentaruose)

Ne

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.
Archyvas
Reklama 400x60
Šaukyklos archyvas
lukah 2011 balandžio 22 09:04:05, #222448
Ką veikiat?
lukah 2011 balandžio 22 09:04:13, #222447
Labą. šypsosi
edgaras-v 2011 balandžio 22 08:04:15, #222446
Laba.merkia akį
Arvydas. 2011 balandžio 22 08:04:13, #222445
Laba ryta visiems akinanti šypsen
Faitas. 2011 balandžio 22 08:04:56, #222444
Sveikas. Ta prasme kurti? Tai programuoti, ar įrašyti bet kokią Turinio valdymo sistemą?
BanneD 2011 balandžio 22 08:04:57, #222443
sveiki, gal kas galetu pamokinti kurt web?
edgaras-v 2011 balandžio 22 08:04:27, #222442
Bote, gal laikas atsinaujinti? Gi naujausia yra v7.
Portalo Robotas 2011 balandžio 22 07:04:49, #222441
Labas rytas, zwimba. Ilgai teko man tavęs laukti. Šiuo metu perpilu alyvą Turi laikrodį panosėj, ir žiūrėk. Na o šiaip dabar yra 2011 balandžio 22-oji, 07 valandos 12 minutės ir 44 sekundės. Naujausia Php-Fusion versija šiuo metu yra v6.01.13.
ZW 2011 balandžio 22 07:04:44, #222440
Labas rytas bote. Ka veiki bote? Kiek valandu bote? Kokia naujausia php-fusion versija bote?
edgaras-v 2011 balandžio 22 07:04:49, #222439
sveiki all! akinanti šypsen
Domantas 2011 balandžio 22 01:04:20, #222438
Nu davai visi varau aš irgi miegot.
Domantas 2011 balandžio 22 01:04:31, #222437
Investai taip ten ir išėjai miegot akinanti šypsenD
Skifas 2011 balandžio 22 01:04:44, #222436
http://www.youtube.com
/watch?v=D6zGLm9wr24 // -.-
.Vaidas. 2011 balandžio 22 00:04:56, #222435
Koks ten kodas kai dedi i pridetinius ir gauni savo mysql koda. akinanti šypsen pamirsau savo pass akinanti šypsen
Fwn 2011 balandžio 22 00:04:22, #222434
bet as nieko nerasiau apie ta zstudioakinanti šypsen
Fwn 2011 balandžio 22 00:04:54, #222433
cia kazkas megsta zaisti
zaiboras 2011 balandžio 22 00:04:51, #222432
sakau čia tikriausia ta zstudio supyko už tiesą nes ir aš gavau akinanti šypsen
Domantas 2011 balandžio 22 00:04:49, #222431
Fvn, man irgi.
lukah 2011 balandžio 22 00:04:05, #222430
Ką veikiat?
Fwn 2011 balandžio 22 00:04:39, #222429
man kuoliuka kazkas ipyleakinanti šypsen nepasirase nieko
lukah 2011 balandžio 22 00:04:14, #222428
http://phpfusion-lt.co
m/lithuania-exclusive-
counter-strike-ir-kitu
-zaidimu-pasaulis-tau,
p40324,484395#post_484
395 Laukiu Jūsų nuomonės. šypsosi
.Vaidas. 2011 balandžio 22 00:04:21, #222427
oo duosiu +11 jei padėsi akinanti šypsen
Domantas 2011 balandžio 22 00:04:15, #222426
Aš, šietiek akinanti šypsen
.Vaidas. 2011 balandžio 22 00:04:02, #222425
kas siektiek ismano apie mokejimai.lt? akinanti šypsen
zaiboras 2011 balandžio 22 00:04:55, #222424
čia tikriausia ta zstudio supyko už tai kad riperiais išvadinom akinanti šypsen
Domantas 2011 balandžio 21 23:04:37, #222423
Jeigu duodat kuolą, tai parašykit už ką šypsosi
Domantas 2011 balandžio 21 23:04:59, #222422
Nebereikiašypsosi
Domantas 2011 balandžio 21 23:04:09, #222421
Yra forumo moderatorius koks on?
Domantas 2011 balandžio 21 23:04:18, #222420
kodot - skype : arvydas8450 Bet žmogelis jau miega, rytoi rašyk šypsosi)
lukah 2011 balandžio 21 23:04:56, #222419
Sveiki. šypsosi
kodot 2011 balandžio 21 23:04:00, #222418
ant PHP V7
kodot 2011 balandžio 21 23:04:51, #222417
Ieskau kas moketu instaliuoti apsaugas šypsosi
kodot 2011 balandžio 21 23:04:09, #222416
taip idomiai šypsosi
kodot 2011 balandžio 21 23:04:56, #222415
MC apie ka cia kalbat
MC 2011 balandžio 21 23:04:51, #222414
Swizz, aš tai dabar siunčiuosi pirmą sez white collar, tai reklamų nėra.
kodot 2011 balandžio 21 23:04:05, #222413
Pasakykite man filmu pavadimus kokiu geru galit akinanti šypsen
SWIZZ 2011 balandžio 21 23:04:38, #222412
aš tai laukiu sezono galo Melo teorijos ir aferisto, kada bus galima normaliai parsisiųsti ir be reklamų pažiūrėti. šypsosi
kodot 2011 balandžio 21 23:04:30, #222411
Sveiki visi apie čia kalbat: parduodu www.filmai.ql.lt
Domantas 2011 balandžio 21 23:04:41, #222410
Nežinau kelinta akinanti šypsen Pačiam gale jis isiaiškino kad pas tą Peter jo merga.
MC 2011 balandžio 21 23:04:39, #222409
Kelinta serija dabar skaitosi buvo? šypsosi Pamačiau, kad tas Peter pagrobė jo paną, tai užsimaniau pažiūrėt dabar visą.. juokiasi
Domantas 2011 balandžio 21 23:04:20, #222408
Mačiau. Žiūriu kiekvieną akinanti šypsen
MC 2011 balandžio 21 23:04:55, #222407
matėt aferisto šią seriją?
SWIZZ 2011 balandžio 21 22:04:54, #222406
http://www.phpfusion-l
t.com/zstudio-lt-ten-g
eriausi-dizaineriai,t4
0319
Quantum 2011 balandžio 21 22:04:19, #222405
Ieškau žmogaus norinčio prisidėti prie vykdomo projekto ir gebančio redaguoti javaskriptus.
stygis 2011 balandžio 21 21:04:10, #222404
reik zmogaus kuris padetu sutvarkyti php-f v7.02 klaidas
switz 2011 balandžio 21 21:04:11, #222403
Multimod'as dar diegia..
Domantas 2011 balandžio 21 21:04:23, #222402
Puiku, beto tavo webe neveikia paslaugų užsakymo nuorodos
switz 2011 balandžio 21 21:04:46, #222401
akinanti šypsen
Domantas 2011 balandžio 21 21:04:33, #222400
SwitZas, pataisyk savo temos apie zombius pavadinimą šypsosi)
switz 2011 balandžio 21 21:04:24, #222399
Stig, neberklaamuok to sh
Puslapis 1 iš 733 < 1 2 3 4 5 6 > >>