Navigacija

Vartotojų tinkle

Prisijungusių svečių: 26
Prisijungusių narių: 0
Prisijungusių narių nėra

Registruoti nariai: 25,966
Naujausias narys: LnKnPrK1

Naujausi straipsniai

Paskutiniai nariai

LnKnPrK1 1 diena
inti 1 savaitė
kileedyg 7 savaitės
Reikalas13 savaitės
Kižas14 savaitės
Bruksnys15 savaitės
laleceylan5016 savaitės
minimukas17 savaitės
N-2020 savaitės
Rytis20 savaitės
DjArtas22 savaitės
WolfHammer22 savaitės
Nostesi32 savaitės
Wisedocs32 savaitės
asdasdddz36 savaitės
Paslapties K...37 savaitės
Audrius_1739 savaitės
Simbijanas52 savaitės
Karinacraft52 savaitės
Žmogus56 savaitės

Informacija:


OS: Unknown
Naršyklė: Nežinoma
IP: 216.73.217.174
Naujienų: 529
Straipsnių: 235
Temų: 52,591
Postų: 522,551
Postų pask. parą: 0
Shout'ų pask. parą: 0
P.S.C. pask. parą: 0
Nuorodų kataloge: 13

Lankomumo Statistika

Peržiūrų šiandien: 22

Iš viso peržiūrų: 22948724

Prisijungti

REGISTRUOTIS
Nario vardas

Slaptažodis



Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo

Aktyvuoti save

Šaukykla

Jei norite rašyti žinutes, turite prisijungti.

LnKnPrK1
2026 Bir. 21 09:06:52
Sveiki, gal kas is administracijos gali parasyti man PM,aciu

minimukas
2026 Vas. 21 08:02:25
oi oi akinanti šypsen yra dar cia gyvu? akinanti šypsen

N-20
2026 Vas. 6 21:02:05
O mes dar gyvi šypsosi)

WolfHammer
2026 Sau. 25 01:01:35
drovus

Žmogus
2025 Geg. 31 10:05:18
Kas geresnio? šypsosi

Šaukyklos archyvas

Apklausa

Ar esate patenkinti lietuviško vertimo kokybe?

Taip!

Taip, bet yra ką taisyti (parašysiu komentaruose)

Ne

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.
Archyvas
Reklama 400x60
Šaukyklos archyvas
azcan 2011 balandžio 22 14:04:09, #222498
Gal yra galinciu padet del php fusion v6? Man meta error'a del smiltude temos... parasykit i skype jei galit padet cyborg516. atsilyginsiu
Martynas. 2011 balandžio 22 14:04:38, #222497
http://www.phpfusion-l
t.com/renkama-komanda-
i-radijos-tinklalapiui
,t40341#post_484564
switz 2011 balandžio 22 14:04:27, #222496
http://phpfusion-lt.co
m/zmlive-lt-keiciasi-r
eklama,t40335
SWIZZ 2011 balandžio 22 13:04:06, #222495
Ginciuss, dėkui.
ZW 2011 balandžio 22 13:04:13, #222494
Parasykit PM... Kiekvienam norinciam atrasysiu...merkia akį
Ginciuss 2011 balandžio 22 13:04:54, #222493
http://mashable.com/20
09/02/28/sell-designs-
online/ čia dar pažiūrėk Swizz
SWIZZ 2011 balandžio 22 13:04:02, #222492
Galbūt su Google Translate pabendrausiu akinanti šypsen
SWIZZ 2011 balandžio 22 13:04:39, #222491
Jo duok ir man pažiūrėsiu kokių dizainų ten yra. šypsosi
Ginciuss 2011 balandžio 22 13:04:57, #222490
Ir Lietuvoje yra daug kur toks atsiskaitymas. :} Numesk pažiūrėt. O šiaip, būtų jėga užsenietiškų žinoti.
ZW 2011 balandžio 22 13:04:02, #222489
Paypal, AlertPay, WebMoney ir t.t. Ruskiai situo klausimu platesni negu lietuviai...merkia akį
SWIZZ 2011 balandžio 22 13:04:53, #222488
zwimba, su rusu kalba nedraugauju. akinanti šypsen
Ginciuss 2011 balandžio 22 13:04:42, #222487
zwimba - o kuo ten atsiskaito ? Paypalu ar kuo?
zilvenas 2011 balandžio 22 13:04:11, #222486
akinanti šypsenDDD Krč,ką veikt? Su pyrda katik palaksčiau.Eisiu čj vėl akinanti šypsen
Exorious 2011 balandžio 22 13:04:23, #222485
Yra galinčių padėti atskirti įsiepius? Nes yra visnas įskiepis dėl meniu, o kitas slideshow, ir man jie vienas ant kito užšoko...
ZW 2011 balandžio 22 13:04:22, #222484
Swizz - jai tinka rusu kalba galiu pora duotmerkia akį
SWIZZ 2011 balandžio 22 13:04:15, #222483
Gal kas žinote užsenietiškų forumų, kur galima parduoti dizainų? šypsosi
Arvydas. 2011 balandžio 22 13:04:55, #222482
nesveikai kieme karšta akinanti šypsen
Donatas 2011 balandžio 22 13:04:44, #222481
Kad lauke šilčiau nei namie..
Nides 2011 balandžio 22 13:04:32, #222480
skype: nides1994
Nides 2011 balandžio 22 13:04:00, #222479
Parduodu hostingas.in acc su 46lt sąskaitoje už 11lt tinka visi atsiskaitymo būdai Kodėl parduodu? Reikia pinigų. Skubiai
Arvydas. 2011 balandžio 22 13:04:25, #222478
Jau jauciu vasara akinanti šypsen
kefis 2011 balandžio 22 13:04:09, #222477
http://phpfusion-lt.co
m/razer-deathadder,t40
214
.Vaidas. 2011 balandžio 22 12:04:17, #222476
kas gali banneri nupiešt? už +11 akinanti šypsen
skmagija 2011 balandžio 22 12:04:40, #222475
http://phpfusion-lt.co
m/gal-galite-padeti-su
-paprastu-dalyku,t4033
9
Arvydas. 2011 balandžio 22 12:04:52, #222474
priemiau
Domantas 2011 balandžio 22 12:04:09, #222473
Negaunu jokios žinutės. Parašyk man savo į PM akinanti šypsen
Pakartoti slaptažodį 2011 balandžio 22 12:04:44, #222472
http://www.superpoop.c
om/012508/quadruplet-r
alph.jpg
Arvydas. 2011 balandžio 22 12:04:32, #222471
parasiau
.Vaidas. 2011 balandžio 22 12:04:06, #222470
Kas gali banneri nupiest viena už +11 skubiai nežino
Domantas 2011 balandžio 22 12:04:27, #222469
Profilyje yra
Arvydas. 2011 balandžio 22 12:04:45, #222468
KOks skype?
Domantas 2011 balandžio 22 12:04:06, #222467
Arvydai, gali man į skype parašyt?
Arvydas. 2011 balandžio 22 11:04:10, #222466
Kas geresnio?
Noyz 2011 balandžio 22 11:04:12, #222465
Užeikit ten, geri prizai šypsosi
kefis 2011 balandžio 22 11:04:54, #222464
http://phpfusion-lt.co
m/razer-deathadder,t40
214 drovus
Kelmas 2011 balandžio 22 11:04:48, #222463
http://bit.ly/hSbppC - straipsnių konkursas. šypsosi
Mantas_ 2011 balandžio 22 11:04:04, #222462
O kokio galingumo riekia?
edgaras-v 2011 balandžio 22 11:04:32, #222461
Tai tas pigiai, kiek?
Mantas_ 2011 balandžio 22 11:04:04, #222460
Gal kam VPS reikia pigiai?
kefis 2011 balandžio 22 10:04:03, #222459
http://phpfusion-lt.co
m/razer-deathadder,t40
214
Arvydas. 2011 balandžio 22 09:04:49, #222458
Girdėjau,kad Cyber apgaudinėja žmones vakar skelbėsi,kad už video mokės 30lt o vienam iš supporto siūlo 15 ir neduoda tų 30Lt
lukyzas 2011 balandžio 22 09:04:04, #222457
Ego viskas ok buvo
lukyzas 2011 balandžio 22 09:04:45, #222456
ai nebreik susitvarkiau viska
edgaras-v 2011 balandžio 22 09:04:14, #222455
Tai turi per skype nustatymus nustatyti, kad tavo statusą leistu rodyt.
lukyzas 2011 balandžio 22 09:04:29, #222454
sveiki, gal kas turit normalia skype panele ? (rodo sakykim admin skaipus ir jiems galima parasyti) nes visos rodo kad as offline nors esu online
kefis 2011 balandžio 22 09:04:56, #222453
http://phpfusion-lt.co
m/razer-deathadder,t40
214
Martynas. 2011 balandžio 22 09:04:41, #222452
botas mėgsta meluot apie phpf versiją. akinanti šypsen Beje, hi all.
epiks 2011 balandžio 22 09:04:27, #222451
Bote tu nedraugiškas akinanti šypsen
Portalo Robotas 2011 balandžio 22 09:04:33, #222450
Labas rytas, LukaH. Ilgai miegojai Tvirčiau prisuku varžtus Turi laikrodį panosėj, ir žiūrėk. Na o šiaip dabar yra 2011 balandžio 22-oji, 09 valandos 06 minutės ir 28 sekundės. Naujausia Php-Fusion versija šiuo metu yra v6.01.13.
lukah 2011 balandžio 22 09:04:28, #222449
Labas rytas bote. Ka veiki bote? Kiek valandu bote? Kokia naujausia php-fusion versija bote?
Puslapis 1 iš 733 < 1 2 3 4 5 6 > >>