Navigacija

Vartotojų tinkle

Prisijungusių svečių: 180
Prisijungusių narių: 0
Prisijungusių narių nėra

Registruoti nariai: 25,966
Naujausias narys: LnKnPrK1

Naujausi straipsniai

Paskutiniai nariai

LnKnPrK121:21:45
inti 1 savaitė
kileedyg 7 savaitės
Reikalas13 savaitės
Kižas14 savaitės
Bruksnys15 savaitės
laleceylan5016 savaitės
minimukas17 savaitės
N-2020 savaitės
Rytis20 savaitės
DjArtas21 savaitės
WolfHammer21 savaitės
Nostesi32 savaitės
Wisedocs32 savaitės
asdasdddz36 savaitės
Paslapties K...37 savaitės
Audrius_1739 savaitės
Simbijanas52 savaitės
Karinacraft52 savaitės
Žmogus56 savaitės

Informacija:


OS: Unknown
Naršyklė: Nežinoma
IP: 216.73.217.174
Naujienų: 529
Straipsnių: 235
Temų: 52,591
Postų: 522,551
Postų pask. parą: 0
Shout'ų pask. parą: 0
P.S.C. pask. parą: 0
Nuorodų kataloge: 13

Lankomumo Statistika

Peržiūrų šiandien: 22

Iš viso peržiūrų: 22948724

Prisijungti

REGISTRUOTIS
Nario vardas

Slaptažodis



Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo

Aktyvuoti save

Šaukykla

Jei norite rašyti žinutes, turite prisijungti.

LnKnPrK1
2026 Bir. 21 09:06:52
Sveiki, gal kas is administracijos gali parasyti man PM,aciu

minimukas
2026 Vas. 21 08:02:25
oi oi akinanti šypsen yra dar cia gyvu? akinanti šypsen

N-20
2026 Vas. 6 21:02:05
O mes dar gyvi šypsosi)

WolfHammer
2026 Sau. 25 01:01:35
drovus

Žmogus
2025 Geg. 31 10:05:18
Kas geresnio? šypsosi

Šaukyklos archyvas

Apklausa

Ar esate patenkinti lietuviško vertimo kokybe?

Taip!

Taip, bet yra ką taisyti (parašysiu komentaruose)

Ne

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.
Archyvas
Reklama 400x60
Šaukyklos archyvas
switz 2011 balandžio 19 14:04:13, #221835
Labai lt reikia, galiu ir už 10lt nupiešt dizainą
Skifas 2011 balandžio 19 14:04:59, #221834
Aš galiu už 20lt su kodavimu.
switz 2011 balandžio 19 14:04:02, #221833
Ne
Martynas. 2011 balandžio 19 14:04:37, #221832
su kodu?
switz 2011 balandžio 19 14:04:01, #221831
Gal kam reikia dizaina nupiest uz 17 lt ?
taskomes 2011 balandžio 19 13:04:09, #221830
jo abu
Martynas. 2011 balandžio 19 13:04:05, #221829
Ten dviejuose vietose reikia pakeisti savo skypės slapyvardį, įsitikink ar abu pakeitei.
MaFetas 2011 balandžio 19 13:04:01, #221828
ale nezinau kame gale būt bieda akinanti šypsenDD
taskomes 2011 balandžio 19 13:04:35, #221827
Ble bieda gal zinot sukuriau puslapi sound.site90.net idejau sukuriau panele skype wisa tek kur skype/buttons nukopijavau su savo skypes nick ir roda kad as off o ant skypes esu uzsidiejas varnele kad roditu internete
blist 2011 balandžio 19 13:04:19, #221826
senai čia bebuvauakinanti šypsen
taskomes 2011 balandžio 19 13:04:32, #221825
sw all
Noyz 2011 balandžio 19 13:04:49, #221824
zdarova broli akinanti šypsen
SWIZZ 2011 balandžio 19 13:04:53, #221823
O! Blist, sveikas... akinanti šypsen
lukah 2011 balandžio 19 13:04:33, #221822
Sveikas. šypsosi
blist 2011 balandžio 19 13:04:08, #221821
sveiki šypsosi
Quantum 2011 balandžio 19 13:04:40, #221820
Ieškau žmogaus gebančio redaguoti javaskriptus ir norinčio prisidėti prie paauglių projekto.
MDSidabras 2011 balandžio 19 12:04:50, #221819
MC, bet reikia turėt kreditinę.merkia akį
minimukas 2011 balandžio 19 12:04:02, #221818
Man reikai tik cs 1.6 stemo
MC 2011 balandžio 19 12:04:18, #221817
Neapsimoka, iš jų galima nusipirkti vos už 27lt juokiasi
MDSidabras 2011 balandžio 19 12:04:26, #221816
Turiu steam 3 žaidimai, iš steampowered. 30LT
Martynas. 2011 balandžio 19 12:04:23, #221815
http://www.phpfusion-l
t.com/pirmas-dizainas,
t40200#post_483300 Prašyčiau išsakyti savo nuomuonę. ^^
minimukas 2011 balandžio 19 12:04:17, #221814
Sveiki, perku steam'a uz 15-20LT sukubei
acTesT. 2011 balandžio 19 12:04:47, #221813
http://phpfusion-lt.co
m/istampo-kaip-koduoju
,t40194#post_483287 kas galėtu į šią temą parašyti žinutę man uždėjo nuobaudą, kas galit į PM. Parayšsiu žinutę
Waldoss 2011 balandžio 19 12:04:30, #221812
http://phpfusion-lt.co
m/parduodu,t40197#post
_483269
MDSidabras 2011 balandžio 19 12:04:27, #221811
akinanti šypsenD Rodo jau.
SWIZZ 2011 balandžio 19 12:04:19, #221810
Sidabrai refresh...merkia akį Ten tipo keičiasi jinai viena. akinanti šypsen
MDSidabras 2011 balandžio 19 12:04:44, #221809
Swizz, kodėl neberodo tavo saite mano reklamos? nežino
Noyz 2011 balandžio 19 12:04:25, #221808
Neišvysim šedevro. žliumbia
SWIZZ 2011 balandžio 19 12:04:54, #221807
Noyz, tikrai nerodysiu. Net nesakysiu kokiam projektui, čia jau jų reikalas kada ir kaip jį parodys.
Noyz 2011 balandžio 19 12:04:18, #221806
Parodyk dizainą ir mum šypsosi akinanti šypsen
SWIZZ 2011 balandžio 19 12:04:34, #221805
Why do you used in single sentence English and Lithuanian language?
Donatas 2011 balandžio 19 12:04:01, #221804
juokiasi
Hakeriux56 2011 balandžio 19 12:04:19, #221803
Sveikas
edgaras-v 2011 balandžio 19 12:04:07, #221802
Sveiki all!
SWIZZ 2011 balandžio 19 12:04:48, #221801
Nu tai taip... akinanti šypsen
pokemonu_karalius 2011 balandžio 19 12:04:26, #221800
Smagu akinanti šypsen
SWIZZ 2011 balandžio 19 11:04:32, #221799
Įsivaizduojat iš vieno nario parodės jo užsakytą dizainą išgirdau: 'Tu dievas"... akinanti šypsen
Donatas 2011 balandžio 19 11:04:56, #221798
atsisiųsk naują torrent'ą ir seedink.
Creatium 2011 balandžio 19 11:04:25, #221797
Oj atsargiai taip akinanti šypsen
Pakartoti slaptažodį 2011 balandžio 19 11:04:07, #221796
Gal galėtų kas pakelt? Duočiau passkey? Plzz šypsosi
.d0en 2011 balandžio 19 11:04:26, #221795
Man irgi praeitais metais gerai veikė akinanti šypsen Kol dvejais 0 daugiau padėjau akinanti šypsen http://v7.lt/viewer.ph
p?id=1302899601.png
Pakartoti slaptažodį 2011 balandžio 19 11:04:15, #221794
Hmmm, man ko tai ne.. be žado
raima220 2011 balandžio 19 11:04:51, #221793
taip šypsosi
edis2 2011 balandžio 19 11:04:37, #221792
aha akinanti šypsen
Pakartoti slaptažodį 2011 balandžio 19 11:04:55, #221791
Jums eina su Ratio master (faker) pasikelti ratio torrent.lt'e? šypsosi
Quantum 2011 balandžio 19 11:04:31, #221790
proelum, paauglių pažinčių ir netik portalas. Jei reik plačiau PM.
kefis 2011 balandžio 19 10:04:59, #221789
http://phpfusion-lt.co
m/keiciuosi-backlinkai
s,t40083
MariukasR 2011 balandžio 19 10:04:12, #221788
dw kas nors +11 akinanti šypsen
Martynas. 2011 balandžio 19 10:04:03, #221787
Už kokį gerą? ;D
MariukasR 2011 balandžio 19 10:04:37, #221786
gal kas +11 akinanti šypsen
Puslapis 1 iš 733 < 1 2 3 4 5 6 > >>