Navigacija

Vartotojų tinkle

Prisijungusių svečių: 14
Prisijungusių narių: 0
Prisijungusių narių nėra

Registruoti nariai: 25,966
Naujausias narys: LnKnPrK1

Naujausi straipsniai

Paskutiniai nariai

LnKnPrK119:44:09
inti 1 savaitė
kileedyg 7 savaitės
Reikalas13 savaitės
Kižas14 savaitės
Bruksnys15 savaitės
laleceylan5016 savaitės
minimukas17 savaitės
N-2020 savaitės
Rytis20 savaitės
DjArtas21 savaitės
WolfHammer21 savaitės
Nostesi32 savaitės
Wisedocs32 savaitės
asdasdddz36 savaitės
Paslapties K...37 savaitės
Audrius_1739 savaitės
Simbijanas52 savaitės
Karinacraft52 savaitės
Žmogus56 savaitės

Informacija:


OS: Unknown
Naršyklė: Nežinoma
IP: 216.73.217.174
Naujienų: 529
Straipsnių: 235
Temų: 52,591
Postų: 522,551
Postų pask. parą: 0
Shout'ų pask. parą: 0
P.S.C. pask. parą: 0
Nuorodų kataloge: 13

Lankomumo Statistika

Peržiūrų šiandien: 22

Iš viso peržiūrų: 22948724

Prisijungti

REGISTRUOTIS
Nario vardas

Slaptažodis



Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo

Aktyvuoti save

Šaukykla

Jei norite rašyti žinutes, turite prisijungti.

LnKnPrK1
2026 Bir. 21 09:06:52
Sveiki, gal kas is administracijos gali parasyti man PM,aciu

minimukas
2026 Vas. 21 08:02:25
oi oi akinanti šypsen yra dar cia gyvu? akinanti šypsen

N-20
2026 Vas. 6 21:02:05
O mes dar gyvi šypsosi)

WolfHammer
2026 Sau. 25 01:01:35
drovus

Žmogus
2025 Geg. 31 10:05:18
Kas geresnio? šypsosi

Šaukyklos archyvas

Apklausa

Ar esate patenkinti lietuviško vertimo kokybe?

Taip!

Taip, bet yra ką taisyti (parašysiu komentaruose)

Ne

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.
Archyvas
Reklama 400x60
Šaukyklos archyvas
rAz 2011 balandžio 19 10:04:19, #221785
Sveikas...
MariukasR 2011 balandžio 19 10:04:21, #221784
Sveikasmerkia akį
MDSidabras 2011 balandžio 19 10:04:04, #221783
Laba ryta.merkia akį
MariukasR 2011 balandžio 19 10:04:58, #221782
koks projektas ? akinanti šypsen
Quantum 2011 balandžio 19 09:04:13, #221781
Ieškau žmogaus gebančio redaguoti javaskriptus ir norinčio prisidėti prie paauglių projekto.
Hakeriux56 2011 balandžio 19 09:04:53, #221780
[url]http://www.phpfus
ion-lt.com/help-del-fu
rumo,t40186#post_48318
3[/url]
Hakeriux56 2011 balandžio 19 09:04:38, #221779
padėkit
Hakeriux56 2011 balandžio 19 09:04:27, #221778
http://www.phpfusion-l
t.com/help-del-furumo,
t40186#post_483183
Rose 2011 balandžio 19 08:04:27, #221777
Kaip įkelt renderį nemoku su CS4 ;D pasakykit kas ;D
VerSion 2011 balandžio 19 08:04:44, #221776
Gal kas naudojat naują PHP versiją?
Pakartoti slaptažodį 2011 balandžio 19 08:04:51, #221775
akinanti šypsen
viva 2011 balandžio 19 08:04:47, #221774
robote truputi updeitinai save senokai nes mano zinia jau v7 yra
Portalo Robotas 2011 balandžio 19 07:04:47, #221773
Labas rytas, zwimba. Jau pabudai :> ? Šiuo metu nieko, bet tikiuosi netrukus rasti veiklos. Turi laikrodį panosėj, ir žiūrėk. Na o šiaip dabar yra 2011 balandžio 19-oji, 07 valandos 01 minutės ir 42 sekundės. Naujausia Php-Fusion versija šiuo metu yra v6.
ZW 2011 balandžio 19 07:04:42, #221772
Labas rytas bote. Ka veiki bote? Kokia naujausia php-fusion versija bote? Kiek valandu bote? Kur yra medaliu modas?
Donatas 2011 balandžio 19 00:04:19, #221771
yėėė akinanti šypsen
SWIZZ 2011 balandžio 19 00:04:40, #221770
I'm back.
treniruokis 2011 balandžio 18 23:04:41, #221769
as
Linas. 2011 balandžio 18 23:04:23, #221768
gal kas gali paspaust filmai.in nuoroda? nežino
Quantum 2011 balandžio 18 23:04:04, #221767
Ieškau žmoguas gebančio redaguoti javaskriptus ir norinčio prisidėti prie paauglių projekto.
Deeoneking 2011 balandžio 18 23:04:44, #221766
skype deeone112
Deeoneking 2011 balandžio 18 23:04:35, #221765
www.game-world.lt kas norit keisti reklamomis? 120x60
dalampacki 2011 balandžio 18 23:04:01, #221764
akinanti šypsen
Noyz 2011 balandžio 18 23:04:13, #221763
akinanti šypsen
Donatas 2011 balandžio 18 23:04:17, #221762
Daugiaprasmis juokiasi
Captain Eight 2011 balandžio 18 23:04:56, #221761
akinanti šypsen Noyz nuostabus komentaras.
Noyz 2011 balandžio 18 22:04:45, #221760
.i. juokiasi
citni 2011 balandžio 18 22:04:19, #221758
Jėj, naujas avataras \m/
Jointass 2011 balandžio 18 22:04:14, #221757
Bankucheną valgykite ir būkite laimingi ;DD
Quantum 2011 balandžio 18 22:04:37, #221756
Ieškau žmoguas gebančio redaguoti javaskriptus ir norinčio prisidėti prie paauglių projekto.
Domantas 2011 balandžio 18 22:04:53, #221755
parduodu domeną d-energy.lt - 5 lt banku
Ncofee. 2011 balandžio 18 22:04:37, #221754
Keičiuosi atgalinėmis nuorodomis. Tinklapis www.fragas.net
Creatium 2011 balandžio 18 22:04:36, #221753
dariukaslt, nefloodinam.
dariukaslt 2011 balandžio 18 21:04:57, #221752
Kas sukurtu web rasykit skype kristaute: sumokesiu
dariukaslt 2011 balandžio 18 21:04:51, #221751
Kas sukurtu web rasykit skype kristaute: sumokesiu
Donatas 2011 balandžio 18 21:04:42, #221750
šaunu tada. šypsosi
Creatium 2011 balandžio 18 21:04:21, #221749
Prieš savaitę jau turėjau kalbą.
Martynas. 2011 balandžio 18 21:04:12, #221748
Na žmogėnai, gal kas nors galėtų sukoduoti v7 dizainą? šypsosi
Karolis 2011 balandžio 18 21:04:34, #221747
Creatium, o kiek laiko maždaug ruošeisi ?
Donatas 2011 balandžio 18 21:04:47, #221746
Lietuvių man sekdavosi gerai, bet.. Viskas apsivertė aukštyn kojom, matematika dabar daug labiau man patinka.
Creatium 2011 balandžio 18 21:04:42, #221745
Alex, nesistebiu. Kuomet teigi, kad likus 1 dienai iki įskaitos truputi pasimokei...
Alex. 2011 balandžio 18 21:04:35, #221744
Creatium - Ruošiaisi bet viskas atsiėjo gavai 10 ir šaunuolis esi šypsosi
Alex. 2011 balandžio 18 21:04:46, #221743
Man Lietuvių gerai sekdavosi pirma pusmetį išėjo 9 šypsosi bet per įskaitas tai patyliu.
Donatas 2011 balandžio 18 21:04:25, #221742
Reiškia mažai pastangų dedi tam dalykui. šypsosi
Creatium 2011 balandžio 18 21:04:19, #221741
Ką reiškia moksliukas... Tiesiog pasirinkau gerą temą ir žinojau ką noriu pasakyt. Va jums ir moksliukas. Na, ir be abejo ruošiausi kalbėjimui, o ne paskutinę minutę...
Noyz 2011 balandžio 18 21:04:56, #221740
Aš ruošiuosi mokytis nuo kokios 5 klasės, bet kaip 6-7 max taip 6-7 max akinanti šypsen
Alex. 2011 balandžio 18 21:04:35, #221739
Aš tai užvakar šiek tiek pasimokiau ir nieko variau su chebra. Maniau gausiu daugiau, bet pasirodo 5 vaje vaje.
Noyz 2011 balandžio 18 21:04:12, #221738
Bet tiem moksliukam pasiseka, įstoja į univerą ir dar už nieką nemoką, tik už būstą rodos ir geria kiekvieną dieną, zjbs akinanti šypsen
Alex. 2011 balandžio 18 21:04:47, #221737
Creatium malačius...
pokemonu_karalius 2011 balandžio 18 21:04:55, #221736
http://phpfusion-lt.co
m/keturkaimis-eu-rekla
ma,t40164
switz 2011 balandžio 18 21:04:12, #221735
Moksliukas juokiasi
Puslapis 1 iš 733 < 1 2 3 4 5 6 > >>