Navigacija

Vartotojų tinkle

Prisijungusių svečių: 281
Prisijungusių narių: 0
Prisijungusių narių nėra

Registruoti nariai: 25,966
Naujausias narys: LnKnPrK1

Naujausi straipsniai

Paskutiniai nariai

LnKnPrK118:04:03
inti 1 savaitė
kileedyg 7 savaitės
Reikalas13 savaitės
Kižas14 savaitės
Bruksnys15 savaitės
laleceylan5016 savaitės
minimukas17 savaitės
N-2020 savaitės
Rytis20 savaitės
DjArtas21 savaitės
WolfHammer21 savaitės
Nostesi32 savaitės
Wisedocs32 savaitės
asdasdddz36 savaitės
Paslapties K...37 savaitės
Audrius_1739 savaitės
Simbijanas51 savaitės
Karinacraft52 savaitės
Žmogus56 savaitės

Informacija:


OS: Unknown
Naršyklė: Nežinoma
IP: 216.73.217.174
Naujienų: 529
Straipsnių: 235
Temų: 52,591
Postų: 522,551
Postų pask. parą: 0
Shout'ų pask. parą: 0
P.S.C. pask. parą: 0
Nuorodų kataloge: 13

Lankomumo Statistika

Peržiūrų šiandien: 22

Iš viso peržiūrų: 22948724

Prisijungti

REGISTRUOTIS
Nario vardas

Slaptažodis



Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo

Aktyvuoti save

Šaukykla

Jei norite rašyti žinutes, turite prisijungti.

LnKnPrK1
2026 Bir. 21 09:06:52
Sveiki, gal kas is administracijos gali parasyti man PM,aciu

minimukas
2026 Vas. 21 08:02:25
oi oi akinanti šypsen yra dar cia gyvu? akinanti šypsen

N-20
2026 Vas. 6 21:02:05
O mes dar gyvi šypsosi)

WolfHammer
2026 Sau. 25 01:01:35
drovus

Žmogus
2025 Geg. 31 10:05:18
Kas geresnio? šypsosi

Šaukyklos archyvas

Apklausa

Ar esate patenkinti lietuviško vertimo kokybe?

Taip!

Taip, bet yra ką taisyti (parašysiu komentaruose)

Ne

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.
Archyvas
Reklama 400x60
Šaukyklos archyvas
Creatium 2011 balandžio 18 21:04:54, #221734
Aš 10 liežuvis
IGEN 2011 balandžio 18 21:04:49, #221733
Bet tas buvo praeitais metais.
IGEN 2011 balandžio 18 21:04:29, #221732
Man tiek pat buvo. akinanti šypsen
Alex. 2011 balandžio 18 21:04:28, #221731
Kiek gavot jūs? ;DD
Alex. 2011 balandžio 18 21:04:37, #221730
Nu nx iš Lietuvių įskaitos tik 5...
Karolis 2011 balandžio 18 21:04:51, #221729
Beveik nesiskaito akinanti šypsen
Waldoss 2011 balandžio 18 21:04:14, #221728
gal kas nors ruošiasi artimiausiu laiku iš čia ką nors pirkt?: http://www.prodirectso
ccer.com
Alex. 2011 balandžio 18 21:04:39, #221727
Beveik pataikiau akinanti šypsen
Jokeriss 2011 balandžio 18 21:04:14, #221726
Hi. Gal kas zinote kur gaut apsaugu web'ui?
Noyz 2011 balandžio 18 21:04:45, #221725
Alex, 13 juokiasi
Alex. 2011 balandžio 18 21:04:12, #221724
REZERVUOJU!!!! Tokio visa gyvenima ieskojau
Karolis 2011 balandžio 18 21:04:51, #221723
Neįpirksi tu.
Alex. 2011 balandžio 18 21:04:19, #221722
Šelmi rezervuoju
Karolis 2011 balandžio 18 21:04:23, #221721
http://www.part.lt/img
/5e7b8a031139341328308
1be6d4b4f6c110.jpg Parduodu tokią dvirką, kam reikia ?
Alex. 2011 balandžio 18 21:04:59, #221720
Sake tam acTesT. 12 metu? akinanti šypsen akinanti šypsen
kefis 2011 balandžio 18 21:04:03, #221719
http://phpfusion-lt.co
m/keiciuosi-backlinkai
s,t40083
Noyz 2011 balandžio 18 21:04:16, #221718
ten turėjo būt b l t
Noyz 2011 balandžio 18 21:04:05, #221717
akinanti šypsen tik kaip užsinori šaibų pralošt tai viską uždaro akinanti šypsenDD
MC 2011 balandžio 18 21:04:00, #221716
Taigi daugelį pokerio saitus uždarė akinanti šypsen
Noyz 2011 balandžio 18 21:04:37, #221715
Juk straipsnį numečiau šypsosi pasirodo reik lošt ten kur .eu galūne, varau pagrajintmerkia akį akinanti šypsen
Karolis 2011 balandžio 18 21:04:29, #221714
nesby prikolina akinanti šypsen
Martynas. 2011 balandžio 18 21:04:13, #221713
Žinau, bet klausiu kas ten per mėšlas, t.y. ar kažkoks vaikas "prikolina", ar čia real? akinanti šypsen
Noyz 2011 balandžio 18 21:04:43, #221712
http://www.15min.lt/na
ujiena/sportas/krepsin
is/trys-didziausi-pasa
ulio-pokerio-tinklai-i
sivele-i-sukciavimo-sk
andala-tarp-ju-lietuvo
s-krepsinio-rinktines-
remejai-23-146477
Karolis 2011 balandžio 18 21:04:32, #221711
FBI akinanti šypsen
Noyz 2011 balandžio 18 21:04:29, #221710
Nežinai pokerstars ? nustebęs bet kaip matau jie veikia su .net galūne šypsosi puiku akinanti šypsen
Martynas. 2011 balandžio 18 21:04:38, #221709
noyz, wtf? akinanti šypsenD
.Vaidas. 2011 balandžio 18 21:04:48, #221708
kas kuria sistemas pvz kaip taškų sistemas ir pnš?
dowista 2011 balandžio 18 21:04:40, #221707
Ieksau kas uz pinigus patvarkytu php puslapi. skype: dowiss12541
Noyz 2011 balandžio 18 21:04:50, #221706
pokerstars.com omg juokiasi juokiasi
Erikas. 2011 balandžio 18 21:04:03, #221705
Vistiek greit apleis ta serva...
IPaulius 2011 balandžio 18 21:04:10, #221704
Ačiū dir3 dar kartą šypsosi
Black 2011 balandžio 18 21:04:16, #221703
Sveiki. Gal kas mokat is jau sudaryto mysql lenteles ir parasyto kodo kad roditu serva padaryti kad is dveju skirtingu mysql lenteliu raditu serverius. ? jei taip i skype pauliuzz121 rasykit. Is anksto dekui.
treniruokis 2011 balandžio 18 21:04:45, #221702
O iš rimto tai jums neapsimoka turėt serveriai.l*merkia akį
dirt3 2011 balandžio 18 21:04:29, #221701
Pauliau, kremas #eddecb, ruda #3e2413. Pats gali PS parsisiųsti ir su spalvu keitikliu ant spalvos paspausti... akinanti šypsen
treniruokis 2011 balandžio 18 21:04:11, #221700
Nu tai išvis sakau kam kuria akinanti šypsen ;D akinanti šypsen
Erikas. 2011 balandžio 18 20:04:00, #221699
Tai kam jums serveriai.lt jeigu turit vpsnet ?
IPaulius 2011 balandžio 18 20:04:59, #221698
Pagavau reklamą šypsosi Reikia šių ,kremo ir rudo atspalvio, spalvos html kodų. Būčiau dėkingas http://www.failai.lt/g
w6rr88e3s89/ruda_ir_kr
emas.JPG.htm
Grigas94 2011 balandžio 18 20:04:38, #221697
As teikiu vps skipe grigas94
Erikas. 2011 balandžio 18 20:04:35, #221696
Va cia tai fail! ;D Eikit i darzeli krc. akinanti šypsen
treniruokis 2011 balandžio 18 20:04:38, #221695
Nu kam kuriat akinanti šypsen akinanti šypsen akinanti šypsen
NiFer 2011 balandžio 18 20:04:21, #221694
mes vpsnet.lt sask turim 81lt bet mum reikia ant serveriai.lt
Erikas. 2011 balandžio 18 20:04:31, #221693
Tai ** kam kuriat jei pinigu neturit?
NiFer 2011 balandžio 18 20:04:43, #221692
Yra bet supranti zmones zaidzia tik jailbreak ir csdm o kad zmones sugriztu mum reikia keliu litu kad vps pratesti ir jailbreak paleisti.
Erikas. 2011 balandžio 18 20:04:41, #221691
kad adminai jei servuose zmoniu nera? ;DD
NiFer 2011 balandžio 18 20:04:28, #221690
Nežinau.
Karolis 2011 balandžio 18 20:04:55, #221689
Nelabai žinok kam reikia akinanti šypsen
NiFer 2011 balandžio 18 20:04:54, #221688
Aš gražiai paprašiau jie cia "autoritetus rauna" Negalit paremti neatsilpekit.Beto paremusiems admi n visam laikui ę servuose.
Erikas. 2011 balandžio 18 20:04:28, #221687
Nifer, o kam patinka? ;DDD Nejuokink. Pasalpos prasai.. akinanti šypsenD
Karolis 2011 balandžio 18 20:04:51, #221686
Grybo nebepjauk akinanti šypsen
treniruokis 2011 balandžio 18 20:04:44, #221685
"mano tėvas mirė" suskleidžiau akinanti šypsen
Puslapis 1 iš 733 < 1 2 3 4 5 6 > >>