Navigacija

Vartotojų tinkle

Prisijungusių svečių: 47
Prisijungusių narių: 0
Prisijungusių narių nėra

Registruoti nariai: 25,966
Naujausias narys: LnKnPrK1

Naujausi straipsniai

Paskutiniai nariai

LnKnPrK104:55:29
inti 6 dienos
kileedyg 7 savaitės
Reikalas13 savaitės
Kižas14 savaitės
Bruksnys15 savaitės
laleceylan5016 savaitės
minimukas17 savaitės
N-2020 savaitės
Rytis20 savaitės
DjArtas21 savaitės
WolfHammer21 savaitės
Nostesi32 savaitės
Wisedocs32 savaitės
asdasdddz36 savaitės
Paslapties K...37 savaitės
Audrius_1739 savaitės
Simbijanas51 savaitės
Karinacraft52 savaitės
Žmogus55 savaitės

Informacija:


OS: Unknown
Naršyklė: Nežinoma
IP: 216.73.217.110
Naujienų: 529
Straipsnių: 235
Temų: 52,591
Postų: 522,551
Postų pask. parą: 0
Shout'ų pask. parą: 0
P.S.C. pask. parą: 0
Nuorodų kataloge: 13

Lankomumo Statistika

Peržiūrų šiandien: 22

Iš viso peržiūrų: 22948724

Prisijungti

REGISTRUOTIS
Nario vardas

Slaptažodis



Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo

Aktyvuoti save

Šaukykla

Jei norite rašyti žinutes, turite prisijungti.

LnKnPrK1
2026 Bir. 21 09:06:52
Sveiki, gal kas is administracijos gali parasyti man PM,aciu

minimukas
2026 Vas. 21 08:02:25
oi oi akinanti šypsen yra dar cia gyvu? akinanti šypsen

N-20
2026 Vas. 6 21:02:05
O mes dar gyvi šypsosi)

WolfHammer
2026 Sau. 25 01:01:35
drovus

Žmogus
2025 Geg. 31 10:05:18
Kas geresnio? šypsosi

Šaukyklos archyvas

Apklausa

Ar esate patenkinti lietuviško vertimo kokybe?

Taip!

Taip, bet yra ką taisyti (parašysiu komentaruose)

Ne

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.
Archyvas
Reklama 400x60
Šaukyklos archyvas
.Vaidas. 2011 balandžio 16 13:04:55, #221333
Jo pasigyriau šypsosi palengvejo?
Zeck 2011 balandžio 16 13:04:16, #221332
Cia tipo pasigyrei?
.Vaidas. 2011 balandžio 16 13:04:30, #221331
brrr nusalau uzteko su moto nuvaziuot iki pardos ir atgal akinanti šypsen
Ncofee. 2011 balandžio 16 12:04:29, #221329
http://fragas.net/
Domantas 2011 balandžio 16 12:04:37, #221328
parašyk į skype susitarsim šypsosi
shako 2011 balandžio 16 12:04:14, #221327
kiek nori ?
Domantas 2011 balandžio 16 12:04:13, #221326
gal ką domina mygame.lt domenas? Galioja dar 11 ar 10 mėnesių.
switz 2011 balandžio 16 12:04:47, #221325
Nekas, nekas..
dabartistas 2011 balandžio 16 12:04:32, #221324
chebra pakoimentuokit http://phpfusion-lt.co
m/naujas-dizainas,t400
41#post_481907
switz 2011 balandžio 16 12:04:22, #221323
Vistiek nelaimėsiu akinanti šypsen
.Vaidas. 2011 balandžio 16 11:04:20, #221322
Switz nenori sudalyvaut konkurse dizainu?
switz 2011 balandžio 16 11:04:11, #221321
Ego yra
edgaras-v 2011 balandžio 16 11:04:48, #221319
Yra Šiauliečių? akinanti šypsen
.Vaidas. 2011 balandžio 16 11:04:59, #221317
As klaipedietis, ir biski gargzdietis
rAz 2011 balandžio 16 11:04:03, #221316
Yra Klaipediškiu? juokiasi
Skifas 2011 balandžio 16 11:04:03, #221315
Yra Visaginiečiu? akinanti šypsen
switz 2011 balandžio 16 11:04:42, #221313
akinanti šypsen
switz 2011 balandžio 16 11:04:47, #221311
Yra Panevežiečių?
ire 2011 balandžio 16 11:04:06, #221310
o aš sergu...
MC 2011 balandžio 16 11:04:14, #221309
HTML templates..
Eitysz 2011 balandžio 16 10:04:12, #221308
Gal žinot iš kur gaut tokių kaip įmonėms dizainų? kažko panašaus ...
rAz 2011 balandžio 16 10:04:37, #221307
Isivaizduokit pas musu kaip vasara zmones ar vaikai be maikiu laksto juokiasi
MaFetas 2011 balandžio 16 10:04:03, #221306
Aš šiuo metu svečiuojuosi Rietave tai saulės dar nematyt rodo tik 4+ žliumbia
Skifas 2011 balandžio 16 10:04:13, #221305
Aš jau su šortais ir maike lauke vaikštau ;D
.Vaidas. 2011 balandžio 16 10:04:33, #221304
Yra*
.Vaidas. 2011 balandžio 16 10:04:22, #221303
Pas mane tik 8. Vakar belekaip nusalau vazinejant su moto akinanti šypsen dar per salta yar akinanti šypsen
allenas. 2011 balandžio 16 10:04:50, #221302
Vilniuj 3 tik. akinanti šypsen
Skifas 2011 balandžio 16 10:04:23, #221301
Pas mane saulute sviečia. šypsosi +12 lauke šypsosi
MaFetas 2011 balandžio 16 10:04:21, #221300
Labas rytas sakau JUm iš šaltosios Lietuvos, čia drėgna, šalta, drėgna akinanti šypsenD
Eitysz 2011 balandžio 16 10:04:43, #221299
ego dekui
Skifas 2011 balandžio 16 10:04:31, #221298
Allenas reklamuoja google akinanti šypsen
Eitysz 2011 balandžio 16 10:04:03, #221297
cia lienui sakiau
Eitysz 2011 balandžio 16 10:04:46, #221296
,,Geras atsakymas " ...
edgaras-v 2011 balandžio 16 10:04:27, #221295
Į PM parašiau. Nes čia gali kaip reklamą užskaityt.
allenas. 2011 balandžio 16 10:04:09, #221294
www.google.lt
Eitysz 2011 balandžio 16 10:04:47, #221293
Gal kas zinot web'a kur būtų pilna dizainų? v7 versijai
.Vaidas. 2011 balandžio 16 10:04:04, #221292
tai pasidalinsi tais litais, dalyvauk..
allenas. 2011 balandžio 16 10:04:55, #221291
Gal kas turite skypeje jankauskas51 ?
Skifas 2011 balandžio 16 10:04:37, #221290
Bet turiu drauga kuris v6 puikiai koduoja akinanti šypsen - o tau v7 reik ;D
.Vaidas. 2011 balandžio 16 10:04:55, #221289
Nu tai jeigu nupiesi, laimi, turesi susirast koderi kad sukoduotu, jei nelaimesi tai nereiks nk koduot akinanti šypsen
Skifas 2011 balandžio 16 10:04:45, #221288
Tai leidi be kodavimo? akinanti šypsen
.Vaidas. 2011 balandžio 16 10:04:49, #221287
tai prizas nemazas, sau pasiliksi ir koderiui sumokesi. bet cia tam kuri as isirinksiu. o taip tik piest.
Skifas 2011 balandžio 16 10:04:39, #221286
.Vaidai. - Aš sudalyvaučiau, bet be kodavimo jei nori ;D
botticeli 2011 balandžio 16 10:04:35, #221285
Hey, dudes bandėt poc0dot kasnors?
.Vaidas. 2011 balandžio 16 10:04:46, #221284
Tai rašyk kad sudalyvausi.
botticeli 2011 balandžio 16 10:04:35, #221283
-2 dienos akinanti šypsenDDDDDDD
Skifas 2011 balandžio 16 10:04:52, #221281
-2 dienos akinanti šypsenDD
botticeli 2011 balandžio 16 10:04:47, #221280
Vaidai, norim laimėt nesudalyvaut.
Skifas 2011 balandžio 16 10:04:31, #221278
Aga akinanti šypsen
.Vaidas. 2011 balandžio 16 10:04:51, #221277
Niekas nenori sudalyvaut dizainu konkurse?
Puslapis 1 iš 733 < 1 2 3 4 5 6 > >>