Navigacija

Vartotojų tinkle

Prisijungusių svečių: 13
Prisijungusių narių: 0
Prisijungusių narių nėra

Registruoti nariai: 25,966
Naujausias narys: LnKnPrK1

Naujausi straipsniai

Paskutiniai nariai

LnKnPrK103:21:15
inti 6 dienos
kileedyg 7 savaitės
Reikalas13 savaitės
Kižas14 savaitės
Bruksnys15 savaitės
laleceylan5016 savaitės
minimukas17 savaitės
N-2020 savaitės
Rytis20 savaitės
DjArtas21 savaitės
WolfHammer21 savaitės
Nostesi32 savaitės
Wisedocs32 savaitės
asdasdddz36 savaitės
Paslapties K...37 savaitės
Audrius_1739 savaitės
Simbijanas51 savaitės
Karinacraft52 savaitės
Žmogus55 savaitės

Informacija:


OS: Unknown
Naršyklė: Nežinoma
IP: 216.73.217.110
Naujienų: 529
Straipsnių: 235
Temų: 52,591
Postų: 522,551
Postų pask. parą: 0
Shout'ų pask. parą: 0
P.S.C. pask. parą: 0
Nuorodų kataloge: 13

Lankomumo Statistika

Peržiūrų šiandien: 22

Iš viso peržiūrų: 22948724

Prisijungti

REGISTRUOTIS
Nario vardas

Slaptažodis



Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo

Aktyvuoti save

Šaukykla

Jei norite rašyti žinutes, turite prisijungti.

LnKnPrK1
2026 Bir. 21 09:06:52
Sveiki, gal kas is administracijos gali parasyti man PM,aciu

minimukas
2026 Vas. 21 08:02:25
oi oi akinanti šypsen yra dar cia gyvu? akinanti šypsen

N-20
2026 Vas. 6 21:02:05
O mes dar gyvi šypsosi)

WolfHammer
2026 Sau. 25 01:01:35
drovus

Žmogus
2025 Geg. 31 10:05:18
Kas geresnio? šypsosi

Šaukyklos archyvas

Apklausa

Ar esate patenkinti lietuviško vertimo kokybe?

Taip!

Taip, bet yra ką taisyti (parašysiu komentaruose)

Ne

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.
Archyvas
Reklama 400x60
Šaukyklos archyvas
botticeli 2011 balandžio 16 10:04:37, #221275
kaip kam kalbėjimas?
botticeli 2011 balandžio 16 10:04:02, #221274
Sutinku su Vaidu.
.Vaidas. 2011 balandžio 16 10:04:09, #221273
Invest geriau nerasyk lietuviskai akinanti šypsenD
botticeli 2011 balandžio 16 10:04:02, #221272
Invest, jei nori išmokti rašyti lietuviškai, tereikai užsirašyti pas papildomą lietuvių kalbos mokytoją. xexe
allenas. 2011 balandžio 16 10:04:09, #221270
Justai, į skype ateik.
.Vaidas. 2011 balandžio 16 10:04:05, #221269
{jus} turi buti Jūs ;D
Skifas 2011 balandžio 16 10:04:03, #221268
Bebebe! Iš lietuvių k, 7 akinanti šypsen
botticeli 2011 balandžio 16 10:04:01, #221267
eimantai, tu stakas ? buves grp-real admn?
.Vaidas. 2011 balandžio 16 10:04:31, #221265
Invest, esi beraštis toks ir būsi, nepyk ;D
Skifas 2011 balandžio 16 10:04:48, #221264
Blet neišsidirbinėkite utelos jus! Dabar tinka? akinanti šypsen
.Vaidas. 2011 balandžio 16 10:04:42, #221262
Isvis nelietuviskai rasai akinanti šypsenD
Skifas 2011 balandžio 16 10:04:59, #221261
Neišsidirbinėk padla akinanti šypsen
Nepėsčias 2011 balandžio 16 10:04:35, #221260
http://phpfusion-lt.co
m/ieskau-paneles,t3982
5
.Vaidas. 2011 balandžio 16 10:04:06, #221259
{Pasirodyma} - turi buti pasirodymą...Sakei kad lietuviskai rasysi. nustebęs
Skifas 2011 balandžio 16 09:04:07, #221258
Sugadinote mano pasirodyma! akinanti šypsen
spec4s 2011 balandžio 16 09:04:46, #221257
akinanti šypsen
.Vaidas. 2011 balandžio 16 09:04:53, #221255
{Lietuviškšu}- su klaidom parasei
Skifas 2011 balandžio 16 09:04:59, #221254
Aš grįžau su Lietuviškšu šriftu!!! In your faces! akinanti šypsen
MC 2011 balandžio 16 08:04:25, #221253
pats tu miręs
GreenHooligan 2011 balandžio 16 02:04:47, #221252
Saite narių daug, o visi mirę akinanti šypsen
ire 2011 balandžio 15 23:04:00, #221251
taigi stulpelis password
Waldoss 2011 balandžio 15 23:04:56, #221250
Jeigu kas gali padėt dėl slaptažodžio atsiemimo parašykite pm! ačiū.
Waldoss 2011 balandžio 15 22:04:19, #221249
vistiek nerandu,padėkite kas .
ire 2011 balandžio 15 22:04:10, #221248
tai per phpmyadmin čekink , patogiau bus
Waldoss 2011 balandžio 15 22:04:41, #221247
ire ačiū radau,bet kaip pats suprantu ne tą koda idedu,iš kur man gaut to slaptažodžio kodą? Aš dabar turiu savo DB kopija ir nagrinėju,niekur nerandu; /
ire 2011 balandžio 15 22:04:03, #221246
md5 hash coder parašyk per google , kažkas tokio
Waldoss 2011 balandžio 15 22:04:05, #221245
o kokiu budu išsikoduoti ?
Donatas 2011 balandžio 15 22:04:23, #221244
išsikoduoti.
Waldoss 2011 balandžio 15 22:04:53, #221243
Nu savo vartotojo slaptažodi,forume.
Donatas 2011 balandžio 15 22:04:11, #221242
ta prasme tinklapio?
Waldoss 2011 balandžio 15 22:04:29, #221241
Gal kas žino kaip per phpmyadmin savo tinklapio passworda sužinot?
Pongis 2011 balandžio 15 21:04:35, #221240
Mobiless, tikrai? Tai gal malonėk surasti?
Mobiless 2011 balandžio 15 21:04:19, #221239
google turi
Pongis 2011 balandžio 15 21:04:17, #221238
Gal kas turite NEO SANS LIGHT fontą?
Waldoss 2011 balandžio 15 21:04:54, #221237
Sidabras,nėr už kąmerkia akį
Quantum 2011 balandžio 15 21:04:30, #221236
Gal kas padėtų skriptą tvarkingai į hostingą už'upload'int? akinanti šypsen
MDSidabras 2011 balandžio 15 21:04:00, #221235
Lebron, ne vietoj reklamini.
MDSidabras 2011 balandžio 15 21:04:48, #221234
Kieša, dėkui ant uždarbis.lt atblokino.
Ncofee. 2011 balandžio 15 21:04:19, #221233
http://fragas.net/
r0X 2011 balandžio 15 21:04:29, #221232
parduodu paypal 36usd 2.2 kursu skype rokxs_
Noyz 2011 balandžio 15 21:04:10, #221231
Man kelienio plyšę buvo.. drovus
Donatas 2011 balandžio 15 21:04:08, #221230
pėdos.
rapro 2011 balandžio 15 21:04:37, #221229
Kas gali keleta grafikos darbų padaryt PM
Noyz 2011 balandžio 15 21:04:17, #221228
Kuriuos čia, ar kur prie kelienio, ar prie pėdos?
Donatas 2011 balandžio 15 21:04:44, #221227
zjb kojų raiščius patempiau..
Mobiless 2011 balandžio 15 21:04:33, #221226
akinanti šypsen
allenas. 2011 balandžio 15 21:04:28, #221225
Jau nebe. juokiasi
kefis 2011 balandžio 15 21:04:30, #221224
Aha akinanti šypsen
StIG 2011 balandžio 15 21:04:04, #221222
fail paspaudu ant cyberplay reklamos ismeta role.lt
r0X 2011 balandžio 15 20:04:55, #221221
parduodu 36usd. paypal kursas 2.2 swed.
Puslapis 1 iš 733 < 1 2 3 4 5 6 > >>