Pradinis
Pagalba
Užsisakyk!
- Reklamą
- Hostingą
- El. pašto dėžutę
Užsisakyk!
Įrankiai
Pasidalink
- Visos temos
| KlooP.
2011 balandžio 2 18:04:26, #219566 http://www.phpfusion-l t.com/pirmasis-dizaina s-by-ezysade,t39490 PAKRITIKUOKIT |
| Banny
2011 balandžio 2 18:04:10, #219565 gal kas zino Cinema 4D setting porta ? |
| Zeck
2011 balandžio 2 18:04:02, #219564 Tai kad tu atsijunges nuo to skype. |
| tomm
2011 balandžio 2 18:04:32, #219563 Kas paiimtu į projektą ?? Skype: momory444 |
| Banny
2011 balandžio 2 18:04:46, #219562 gal kas zino Cinima 4D nustatymus gerus Network Setting?? |
| kajfas
2011 balandžio 2 18:04:22, #219561 Girdėjau, kad lietuviams labai lagina . |
| Majakas
2011 balandžio 2 18:04:49, #219560 Ar kas nors naudojasi eurovps.lt hostingu VOKIETIJOJE? |
| Matulis
2011 balandžio 2 18:04:44, #219559 Taip |
| tm
2011 balandžio 2 18:04:59, #219558 Priklausomai nuo to ar prie to wireless yra prijungta kitų pc ![]() |
| Matulis
2011 balandžio 2 17:04:02, #219557 eimantas00 - Tu tuo įsitikinęs? D |
| viva
2011 balandžio 2 17:04:47, #219556 konverteris nebeveikia ahujenai krc nesekmiu savaite |
| Nepėsčias
2011 balandžio 2 17:04:14, #219555 per wirelles galima tik prie net prisijungti ![]() |
| Matulis
2011 balandžio 2 17:04:40, #219554 Kas žinot kaip prisijungti per wirelles prie kitų pc? |
| Bruksnys
2011 balandžio 2 17:04:59, #219553 Per kur galima būtų sukurti žaidimui f1-challenge modus ? Ta prasme komandas, formules ir visa kita ? Gal žinot greitas ir patogias programas ? Visada on skype > garbanius_you_new |
| viva
2011 balandžio 2 17:04:46, #219552 Ne nu bet jau rimtai nervina kaip gali buti jog perkelus i kita hosta tinklapi neberodo lt raidziu vienoj vietoj |
| .DeXter
2011 balandžio 2 17:04:14, #219551 Keičiuosi REKLAMOMIS su -200+ u/d tinklalapiais. Detaliau - PM. |
| tofy
2011 balandžio 2 17:04:03, #219550 kažkam labai nepatinkam ![]() |
| tofy
2011 balandžio 2 17:04:35, #219549 jop me too ![]() |
| switz
2011 balandžio 2 17:04:22, #219548 Dar gavau viena ;D Pz moliai ![]() |
| tofy
2011 balandžio 2 17:04:56, #219547 aš irgi ;D |
| switz
2011 balandžio 2 17:04:03, #219546 Vel gavau 1 ;D |
| Waldoss
2011 balandžio 2 16:04:43, #219545 Gal žinote kodėl ant phpbb3 neveikia tos šoninės paneles kaip http://demo.rocketthem e.com/phpbb3/?style=pa radox |
| tofy
2011 balandžio 2 16:04:43, #219544 ne tu vienas gavai ![]() |
| .d0en
2011 balandžio 2 16:04:54, #219543 Dekoju, bet įdomu kas čia toks geras kad +1 delioja ![]() |
| switz
2011 balandžio 2 16:04:15, #219542 atstačiau |
| .d0en
2011 balandžio 2 16:04:47, #219541 Ne nu fainai... Iš lempos gavau tika irgi +1 |
| tofy
2011 balandžio 2 16:04:51, #219540 Beje gal kas turit ar žinot iš kur gauti kokiu erotiniu istoriju pasakojimu ar panašei ? ![]() |
| tofy
2011 balandžio 2 16:04:30, #219539 duoda tam, kad galėtu vėl 11 duoti nepergyvenk. ![]() |
| switz
2011 balandžio 2 16:04:44, #219538 Man tai nesvarbu bet šeip įdomu jei +1 duoda tai reiškias kažkam nepatinku |
| Domantas
2011 balandžio 2 16:04:38, #219537 viva į skype atlėk |
| Ponas24
2011 balandžio 2 16:04:34, #219536 butent ![]() |
| tofy
2011 balandžio 2 16:04:07, #219535 aš nesuprantu kuo jums taip svarbus tas įvertinimas ? ... suprantu + svarbu tam, kad butum patikimesnis o 11 ar 1 jokio skirtumo ![]() |
| Ponas24
2011 balandžio 2 16:04:27, #219534 prasom ![]() |
| .d0en
2011 balandžio 2 16:04:03, #219533 Daviau taip pat +11 ![]() |
| switz
2011 balandžio 2 16:04:59, #219532 dėkui ![]() |
| viva
2011 balandžio 2 16:04:53, #219531 switz +11 daviau |
| Ponas24
2011 balandžio 2 16:04:15, #219530 +11 daviau ![]() |
| Ponas24
2011 balandžio 2 16:04:55, #219529 as |
| switz
2011 balandžio 2 16:04:08, #219528 Katras +1 ? Prisipažinkit mažvaikiai |
| Nepėsčias
2011 balandžio 2 16:04:32, #219527 jo |
| InferMator
2011 balandžio 2 16:04:53, #219526 Čia man? |
| Nepėsčias
2011 balandžio 2 16:04:50, #219525 duok skype paziuresiu |
| InferMator
2011 balandžio 2 15:04:13, #219524 http://www.phpfusion-l t.com/svetaines-dizain as,t39480 padėėėkite ![]() |
| Matulis
2011 balandžio 2 15:04:17, #219523 nes šiaip iš esmės galėčiau pajungti du HDD, bet deja Maitinimo blokas tik vieną SATA laidą duoda... |
| Matulis
2011 balandžio 2 15:04:06, #219522 nelabai supratau, tipo viena SATA pajungti prie kito pc, o kitą prie HDD? |
| Scream
2011 balandžio 2 15:04:07, #219521 na tada reikėtu per SATA prisijungimus imti laida kuris eitu į kita PC. |
| Matulis
2011 balandžio 2 15:04:49, #219520 tai niekas nežino kaip galima šitą problemą išspręsti? |
| Matulis
2011 balandžio 2 15:04:29, #219519 bet aš keisiu visa HDD, tai visa info liks HDD... |
| Matulis
2011 balandžio 2 15:04:49, #219518 Pas mane yra ir C ir D |
| Scream
2011 balandžio 2 15:04:37, #219517 Pas tavęs tik c ane? tai yra tam skirta programa, kuris kaldo HDD į C ir D, pasirenki dydi kiek nori ir viskas. |