Navigacija

Vartotojų tinkle

Prisijungusių svečių: 113
Prisijungusių narių: 0
Prisijungusių narių nėra

Registruoti nariai: 25,966
Naujausias narys: LnKnPrK1

Naujausi straipsniai

Paskutiniai nariai

LnKnPrK1 1 diena
inti 4 dienos
kileedyg 7 savaitės
Reikalas13 savaitės
Kižas13 savaitės
Bruksnys15 savaitės
laleceylan5016 savaitės
minimukas17 savaitės
N-2019 savaitės
Rytis20 savaitės
DjArtas21 savaitės
WolfHammer21 savaitės
Nostesi31 savaitės
Wisedocs32 savaitės
asdasdddz35 savaitės
Paslapties K...36 savaitės
Audrius_1739 savaitės
Simbijanas51 savaitės
Karinacraft52 savaitės
Žmogus55 savaitės

Informacija:


OS: Unknown
Naršyklė: Nežinoma
IP: 216.73.217.73
Naujienų: 529
Straipsnių: 235
Temų: 52,591
Postų: 522,551
Postų pask. parą: 0
Shout'ų pask. parą: 0
P.S.C. pask. parą: 0
Nuorodų kataloge: 13

Lankomumo Statistika

Peržiūrų šiandien: 22

Iš viso peržiūrų: 22948724

Prisijungti

REGISTRUOTIS
Nario vardas

Slaptažodis



Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo

Aktyvuoti save

Šaukykla

Jei norite rašyti žinutes, turite prisijungti.

LnKnPrK1
2026 Bir. 21 09:06:52
Sveiki, gal kas is administracijos gali parasyti man PM,aciu

minimukas
2026 Vas. 21 08:02:25
oi oi akinanti šypsen yra dar cia gyvu? akinanti šypsen

N-20
2026 Vas. 6 21:02:05
O mes dar gyvi šypsosi)

WolfHammer
2026 Sau. 25 01:01:35
drovus

Žmogus
2025 Geg. 31 10:05:18
Kas geresnio? šypsosi

Šaukyklos archyvas

Apklausa

Ar esate patenkinti lietuviško vertimo kokybe?

Taip!

Taip, bet yra ką taisyti (parašysiu komentaruose)

Ne

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.
Archyvas
Reklama 400x60
Šaukyklos archyvas
KlooP. 2011 balandžio 2 18:04:26, #219566
http://www.phpfusion-l
t.com/pirmasis-dizaina
s-by-ezysade,t39490 PAKRITIKUOKIT
Banny 2011 balandžio 2 18:04:10, #219565
gal kas zino Cinema 4D setting porta ?
Zeck 2011 balandžio 2 18:04:02, #219564
Tai kad tu atsijunges nuo to skype.
tomm 2011 balandžio 2 18:04:32, #219563
Kas paiimtu į projektą ?? Skype: momory444
Banny 2011 balandžio 2 18:04:46, #219562
gal kas zino Cinima 4D nustatymus gerus Network Setting??
kajfas 2011 balandžio 2 18:04:22, #219561
Girdėjau, kad lietuviams labai lagina .
Majakas 2011 balandžio 2 18:04:49, #219560
Ar kas nors naudojasi eurovps.lt hostingu VOKIETIJOJE?
Matulis 2011 balandžio 2 18:04:44, #219559
Taip
tm 2011 balandžio 2 18:04:59, #219558
Priklausomai nuo to ar prie to wireless yra prijungta kitų pc šypsosi
Matulis 2011 balandžio 2 17:04:02, #219557
eimantas00 - Tu tuo įsitikinęs? akinanti šypsenD
viva 2011 balandžio 2 17:04:47, #219556
konverteris nebeveikia ahujenai krc nesekmiu savaite
Nepėsčias 2011 balandžio 2 17:04:14, #219555
per wirelles galima tik prie net prisijungti akinanti šypsen
Matulis 2011 balandžio 2 17:04:40, #219554
Kas žinot kaip prisijungti per wirelles prie kitų pc?
Bruksnys 2011 balandžio 2 17:04:59, #219553
Per kur galima būtų sukurti žaidimui f1-challenge modus ? Ta prasme komandas, formules ir visa kita ? Gal žinot greitas ir patogias programas ? Visada on skype > garbanius_you_new
viva 2011 balandžio 2 17:04:46, #219552
Ne nu bet jau rimtai nervina kaip gali buti jog perkelus i kita hosta tinklapi neberodo lt raidziu vienoj vietoj
.DeXter 2011 balandžio 2 17:04:14, #219551
Keičiuosi REKLAMOMIS su -200+ u/d tinklalapiais. Detaliau - PM.
tofy 2011 balandžio 2 17:04:03, #219550
kažkam labai nepatinkam akinanti šypsen
tofy 2011 balandžio 2 17:04:35, #219549
jop me too akinanti šypsen
switz 2011 balandžio 2 17:04:22, #219548
Dar gavau viena ;D Pz moliai akinanti šypsen
tofy 2011 balandžio 2 17:04:56, #219547
aš irgi ;D
switz 2011 balandžio 2 17:04:03, #219546
Vel gavau 1 ;D
Waldoss 2011 balandžio 2 16:04:43, #219545
Gal žinote kodėl ant phpbb3 neveikia tos šoninės paneles kaip http://demo.rocketthem
e.com/phpbb3/?style=pa
radox
tofy 2011 balandžio 2 16:04:43, #219544
ne tu vienas gavai akinanti šypsen
.d0en 2011 balandžio 2 16:04:54, #219543
Dekoju, bet įdomu kas čia toks geras kad +1 delioja nežino
switz 2011 balandžio 2 16:04:15, #219542
atstačiau
.d0en 2011 balandžio 2 16:04:47, #219541
Ne nu fainai... Iš lempos gavau tika irgi +1
tofy 2011 balandžio 2 16:04:51, #219540
Beje gal kas turit ar žinot iš kur gauti kokiu erotiniu istoriju pasakojimu ar panašei ? šypsosi
tofy 2011 balandžio 2 16:04:30, #219539
duoda tam, kad galėtu vėl 11 duoti nepergyvenk. šypsosi
switz 2011 balandžio 2 16:04:44, #219538
Man tai nesvarbu bet šeip įdomu jei +1 duoda tai reiškias kažkam nepatinku
Domantas 2011 balandžio 2 16:04:38, #219537
viva į skype atlėk
Ponas24 2011 balandžio 2 16:04:34, #219536
butentmerkia akį
tofy 2011 balandžio 2 16:04:07, #219535
aš nesuprantu kuo jums taip svarbus tas įvertinimas ? ... suprantu + svarbu tam, kad butum patikimesnis o 11 ar 1 jokio skirtumomerkia akį
Ponas24 2011 balandžio 2 16:04:27, #219534
prasommerkia akį
.d0en 2011 balandžio 2 16:04:03, #219533
Daviau taip pat +11 šypsosi
switz 2011 balandžio 2 16:04:59, #219532
dėkui šypsosi
viva 2011 balandžio 2 16:04:53, #219531
switz +11 daviau
Ponas24 2011 balandžio 2 16:04:15, #219530
+11 daviau šypsosi
Ponas24 2011 balandžio 2 16:04:55, #219529
as
switz 2011 balandžio 2 16:04:08, #219528
Katras +1 ? Prisipažinkit mažvaikiai
Nepėsčias 2011 balandžio 2 16:04:32, #219527
jo
InferMator 2011 balandžio 2 16:04:53, #219526
Čia man?
Nepėsčias 2011 balandžio 2 16:04:50, #219525
duok skype paziuresiu
InferMator 2011 balandžio 2 15:04:13, #219524
http://www.phpfusion-l
t.com/svetaines-dizain
as,t39480 padėėėkite žliumbia
Matulis 2011 balandžio 2 15:04:17, #219523
nes šiaip iš esmės galėčiau pajungti du HDD, bet deja Maitinimo blokas tik vieną SATA laidą duoda...
Matulis 2011 balandžio 2 15:04:06, #219522
nelabai supratau, tipo viena SATA pajungti prie kito pc, o kitą prie HDD?
Scream 2011 balandžio 2 15:04:07, #219521
na tada reikėtu per SATA prisijungimus imti laida kuris eitu į kita PC.
Matulis 2011 balandžio 2 15:04:49, #219520
tai niekas nežino kaip galima šitą problemą išspręsti?
Matulis 2011 balandžio 2 15:04:29, #219519
bet aš keisiu visa HDD, tai visa info liks HDD...
Matulis 2011 balandžio 2 15:04:49, #219518
Pas mane yra ir C ir D
Scream 2011 balandžio 2 15:04:37, #219517
Pas tavęs tik c ane? tai yra tam skirta programa, kuris kaldo HDD į C ir D, pasirenki dydi kiek nori ir viskas.
Puslapis 1 iš 733 < 1 2 3 4 5 6 > >>