Navigacija

Vartotojų tinkle

Prisijungusių svečių: 124
Prisijungusių narių: 0
Prisijungusių narių nėra

Registruoti nariai: 25,966
Naujausias narys: LnKnPrK1

Naujausi straipsniai

Paskutiniai nariai

LnKnPrK1 1 diena
inti 4 dienos
kileedyg 7 savaitės
Reikalas13 savaitės
Kižas13 savaitės
Bruksnys14 savaitės
laleceylan5016 savaitės
minimukas17 savaitės
N-2019 savaitės
Rytis20 savaitės
DjArtas21 savaitės
WolfHammer21 savaitės
Nostesi31 savaitės
Wisedocs32 savaitės
asdasdddz35 savaitės
Paslapties K...36 savaitės
Audrius_1739 savaitės
Simbijanas51 savaitės
Karinacraft52 savaitės
Žmogus55 savaitės

Informacija:


OS: Unknown
Naršyklė: Nežinoma
IP: 216.73.217.73
Naujienų: 529
Straipsnių: 235
Temų: 52,591
Postų: 522,551
Postų pask. parą: 0
Shout'ų pask. parą: 0
P.S.C. pask. parą: 0
Nuorodų kataloge: 13

Lankomumo Statistika

Peržiūrų šiandien: 22

Iš viso peržiūrų: 22948724

Prisijungti

REGISTRUOTIS
Nario vardas

Slaptažodis



Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo

Aktyvuoti save

Šaukykla

Jei norite rašyti žinutes, turite prisijungti.

LnKnPrK1
2026 Bir. 21 09:06:52
Sveiki, gal kas is administracijos gali parasyti man PM,aciu

minimukas
2026 Vas. 21 08:02:25
oi oi akinanti šypsen yra dar cia gyvu? akinanti šypsen

N-20
2026 Vas. 6 21:02:05
O mes dar gyvi šypsosi)

WolfHammer
2026 Sau. 25 01:01:35
drovus

Žmogus
2025 Geg. 31 10:05:18
Kas geresnio? šypsosi

Šaukyklos archyvas

Apklausa

Ar esate patenkinti lietuviško vertimo kokybe?

Taip!

Taip, bet yra ką taisyti (parašysiu komentaruose)

Ne

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.
Archyvas
Reklama 400x60
Šaukyklos archyvas
Matulis 2011 balandžio 2 15:04:38, #219516
Sveiki, gal galit patart? HDD lūžta tad norėčiau visus failus išsisaugoti, ką man reiktų daryti? Mano folderis užima 148GB. Gal yra būdas susikurti serverį savo internetui arba savo kompe? Kad kai HDD pasikeisčiau galėčiau juos atsisiūsti?
Scream 2011 balandžio 2 15:04:14, #219515
Man reikia Unikalios TVS moku iki 2LT akinanti šypsen ne jei rimtai tai apie kokia 300-500LT duočiau, rašom į pm. skype neviešinsiu, vėl prigaus kad nauajs vartotojas akinanti šypsen užpiso jau akinanti šypsen
Jaunelis 2011 balandžio 2 15:04:42, #219514
xxDDD
Zeck 2011 balandžio 2 15:04:59, #219513
O as kuriu GERUS webus akinanti šypsen man i skype rasykit akinanti šypsen
Nepėsčias 2011 balandžio 2 15:04:18, #219512
Kuriu webus kam reikia i skype eimantas00
InferMator 2011 balandžio 2 14:04:01, #219511
http://www.phpfusion-l
t.com/php-fusion-nuotr
auka,t39473 Padėėėkite žliumbia
Addrew 2011 balandžio 2 14:04:48, #219510
Kas galėtų pajungti wap žaidimo skriptą? Atiduočiau Tophost.lt acc su 2lt
Bruksnys 2011 balandžio 2 14:04:02, #219509
Per kur galima būtų sukurti žaidimui f1-challenge modus ? Ta prasme komandas, formules ir visa kita ? Gal žinot greitas ir patogias programas ? Visada on skype > garbanius_you_new
Addrew 2011 balandžio 2 14:04:56, #219508
http://www.phpfusion-l
t.com/forum/viewthread
.php?thread_id=39448#4
77307
InferMator 2011 balandžio 2 13:04:20, #219507
http://www.phpfusion-l
t.com/php-fusion-nuotr
auka,t39473
Deiviux 2011 balandžio 2 13:04:57, #219506
deivis11211 - turiu. skype profilyje.
.DeXter 2011 balandžio 2 13:04:09, #219505
Keičiuosi REKLAMOMIS su -200+ u/d tinklalapiais. Detaliau - PM.
deivis11211 2011 balandžio 2 13:04:41, #219504
e gal kas lietuvybe turi php-fusion-6-01-19?
Addrew 2011 balandžio 2 13:04:05, #219503
http://www.phpfusion-l
t.com/wap-kurejams,t39
448
Apocal 2011 balandžio 2 13:04:18, #219502
Laba rytą.
iGolf 2011 balandžio 2 13:04:30, #219501
deivis11211 - žvilktelk PM šypsosi
Gytis123 2011 balandžio 2 13:04:04, #219500
Neteisinga suma, arba Jūs (dar) negalite rašyti atsiliepimo(-ų) PADĖKIT!!
IGEN 2011 balandžio 2 13:04:21, #219499
KOKĮ?
deivis11211 2011 balandžio 2 13:04:29, #219498
turiu pakvietima šypsosi
IGEN 2011 balandžio 2 12:04:21, #219497
Radau vieną kažin ar veiks, jei žinot numeskit linką.
IGEN 2011 balandžio 2 12:04:12, #219496
Sveiki gal kas žino siuntinių subkategorijų modą? Please, žiauriai reikia.
DJ_R-13 2011 balandžio 2 12:04:17, #219495
http://phpfusion-lt.co
m/padekit,p39456,47734
9#post_477349
benq456 2011 balandžio 2 12:04:52, #219494
Sveikas
shako 2011 balandžio 2 12:04:46, #219493
Sveiki šypsosi
iGolf 2011 balandžio 2 12:04:31, #219492
Sveiki, gal kas turit torrent.lt pakvietimą?
switz 2011 balandžio 2 12:04:13, #219491
Dabar jo jis jimba
Rose 2011 balandžio 2 12:04:00, #219490
Čia man vienam tas ipp.lt lagina taip?
switz 2011 balandžio 2 12:04:28, #219489
Naujas avataras šypsosi
Matulis 2011 balandžio 2 12:04:07, #219488
Invest - ne nemokamai gavau Pentium II tai neturiu kur det, galvoju parduot, isvalyt visa ;D perrinkt akinanti šypsen
ramunasz 2011 balandžio 2 12:04:49, #219487
Chebra, turit kas ebay acounta?
IGEN 2011 balandžio 2 12:04:26, #219486
Dabar supratau, kad WordPress yra paskutinis šūdas.
altenis 2011 balandžio 2 12:04:23, #219485
Taigi susikurk!
Bruksnys 2011 balandžio 2 12:04:50, #219484
Sveiki, įsirašiau Zmodeler programėlę, tačiau nelabai suprantu kaip ką ten daryti. Tai norėčiau, kad kas mane ant to teisingo kelio kūrime užvestu. Mano skype > garbanius_you_new
ramunasz 2011 balandžio 2 12:04:17, #219483
Chebra, turit kas ebay acounta?
Ananasas 2011 balandžio 2 11:04:53, #219482
invest - bet vistiek dekui šypsosi
Ananasas 2011 balandžio 2 11:04:38, #219481
ispejimu sistemos geros nera kiek supratau siai dienai akinanti šypsen
Skifas 2011 balandžio 2 11:04:50, #219480
Ananasas, cia administracijos panelei.merkia akį
Ananasas 2011 balandžio 2 11:04:12, #219479
Kas yra pridetinis puslapis? kuris cia ? moda bandau kelt ten parasyta,tai kaip suprasti?
Skifas 2011 balandžio 2 10:04:35, #219478
Matulis, kam tau pentium 2? akinanti šypsen
Matulis 2011 balandžio 2 10:04:34, #219477
Gal kas nors turit maitinimo bloką paruoti?
Matulis 2011 balandžio 2 10:04:56, #219476
Kaip manot kiek kainuotu Pentium II, 300mb RAM ? Iki 50lt?
viva 2011 balandžio 2 10:04:29, #219475
Nu cia ta paskutine zinute buvo atsakas i apocal zinute akinanti šypsen O siaip as retai piktas bunu
Kapitan Obvious 2011 balandžio 2 10:04:58, #219474
Viva, kas tau pastaruoju metu darosi? Kiek skaitai žinutes visą laiką toks piktas atrodai.
tm 2011 balandžio 2 10:04:34, #219473
Viva kam taip iš pačio ryto šypsosi
viva 2011 balandžio 2 10:04:40, #219472
Labas rytas laido riteriai
Apocal 2011 balandžio 2 02:04:50, #219471
Labanakt kibernetiniai hackeriai.
Nepas 2011 balandžio 2 02:04:05, #219470
drovus
Apocal 2011 balandžio 2 01:04:22, #219469
Ką veikiat naktinykai ?
tm 2011 balandžio 2 01:04:42, #219468
Labos visiems šypsosi Ryt manau tūrėsiu jums daug naujienų, truputi dovanų ir naujienų ...
mNm. 2011 balandžio 2 01:04:02, #219467
o rly?
Puslapis 1 iš 733 < 1 2 3 4 5 6 > >>