Navigacija

Vartotojų tinkle

Prisijungusių svečių: 98
Prisijungusių narių: 0
Prisijungusių narių nėra

Registruoti nariai: 25,966
Naujausias narys: LnKnPrK1

Naujausi straipsniai

Paskutiniai nariai

LnKnPrK114:52:52
inti 1 diena
kileedyg 6 savaitės
Reikalas12 savaitės
Kižas13 savaitės
Bruksnys14 savaitės
laleceylan5015 savaitės
minimukas16 savaitės
N-2019 savaitės
Rytis19 savaitės
DjArtas21 savaitės
WolfHammer21 savaitės
Nostesi31 savaitės
Wisedocs31 savaitės
asdasdddz35 savaitės
Paslapties K...36 savaitės
Audrius_1738 savaitės
Simbijanas51 savaitės
Karinacraft51 savaitės
Žmogus55 savaitės

Informacija:


OS: Unknown
Naršyklė: Nežinoma
IP: 216.73.216.135
Naujienų: 529
Straipsnių: 235
Temų: 52,591
Postų: 522,551
Postų pask. parą: 0
Shout'ų pask. parą: 1
P.S.C. pask. parą: 1
Nuorodų kataloge: 13

Lankomumo Statistika

Peržiūrų šiandien: 22

Iš viso peržiūrų: 22948724

Prisijungti

REGISTRUOTIS
Nario vardas

Slaptažodis



Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo

Aktyvuoti save

Šaukykla

Jei norite rašyti žinutes, turite prisijungti.

LnKnPrK1
2026 Bir. 21 09:06:52
Sveiki, gal kas is administracijos gali parasyti man PM,aciu

minimukas
2026 Vas. 21 08:02:25
oi oi akinanti šypsen yra dar cia gyvu? akinanti šypsen

N-20
2026 Vas. 6 21:02:05
O mes dar gyvi šypsosi)

WolfHammer
2026 Sau. 25 01:01:35
drovus

Žmogus
2025 Geg. 31 10:05:18
Kas geresnio? šypsosi

Šaukyklos archyvas

Apklausa

Ar esate patenkinti lietuviško vertimo kokybe?

Taip!

Taip, bet yra ką taisyti (parašysiu komentaruose)

Ne

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.
Archyvas
Reklama 400x60
Šaukyklos archyvas
Eimantas2173 2011 gruodžio 28 22:12:15, #242443
Gal kam Reikia www.ithost.lt vartotojo su 60lt Saskaitoje? Atsiskaitymas banku .Kaina sutartine rasom i Skypeliežuvisioneer2173
tomukzzz 2011 gruodžio 28 22:12:48, #242442
Sveiki, ka daryti jai prie mano ftp failu atsiranda aplankalai kurie neissitrina? Kaip istrint?
sL1m 2011 gruodžio 28 22:12:13, #242441
SVeiki, kad gali imesti man torento failiuka parsisiūsti photoshopui ? šypsosi LB reikia..
iGolf 2011 gruodžio 28 22:12:11, #242440
Kas norėtų apsimėtyti aukštesniais įvertinimais? šypsosi
switz 2011 gruodžio 28 20:12:14, #242439
Naiteki 2011 gruodžio 28 20:12:41, #242438
Kas nupieštų hederį?
mAnaXi 2011 gruodžio 28 18:12:28, #242437
st.range, ovh.lt
IGEN 2011 gruodžio 28 18:12:46, #242436
ta prasme .lt domenai šypsosi
IGEN 2011 gruodžio 28 18:12:34, #242435
kur buvo domenai po 15lt?
Pcyhas 2011 gruodžio 28 17:12:07, #242434
as
justinasxx13 2011 gruodžio 28 17:12:13, #242433
Sveiki, kas moka sukurti pridetini puslapi pwz www.rls.ql.lt/parama.p
hp
Arvydas. 2011 gruodžio 28 16:12:03, #242432
15cnt min?
switz 2011 gruodžio 28 16:12:31, #242431
Turiu cs serva ant vps, gal kam už sutartą kainą jo reikia? šypsosi
Pcyhas 2011 gruodžio 28 16:12:39, #242430
15LYT
Arvydas. 2011 gruodžio 28 15:12:00, #242429
kas žinot kiek kainuoja skambinti iš mobilaus į tą namų laidinį tel? Min?
paulius0 2011 gruodžio 28 14:12:32, #242428
parduodu hostingas.in papildymus: 15LT uz 8lt vhost: 2000t. - 12lt
EnnK 2011 gruodžio 28 11:12:39, #242427
Prasau parasykit i skype : ip000d1 . Padekit žliumbia
EnnK 2011 gruodžio 28 11:12:33, #242426
Paspaudziau dabar jau meta: Forbidden You don't have permission to access / on this server.
Creatium 2011 gruodžio 28 11:12:44, #242425
F5 paspausk. Jeigu nepadės - tada ne ten keli šypsosi
EnnK 2011 gruodžio 28 11:12:40, #242424
Istryniau , sukeliau visvien tas pats
xFlow 2011 gruodžio 28 11:12:25, #242423
Norit užsidirbti?? > http://phpfusion-lt.co
m/tasku-sistema-sumoke
siu-litus,t46245#post_
527080
Creatium 2011 gruodžio 28 11:12:36, #242422
Ne ten keli. Arba ten, tačiau ten yra index.html failas. Jeigu taip yra - ištrink jį šypsosi
EnnK 2011 gruodžio 28 11:12:16, #242421
Jeigu galit padet parasykit i skype ip000d1
EnnK 2011 gruodžio 28 11:12:43, #242420
Bet as keliu ir nieko nebuna ;(
Creatium 2011 gruodžio 28 11:12:52, #242419
Na tai skaityk ką tau rašo. Viskas aktyvuota, belieka tik sukelti svetainės failus.
EnnK 2011 gruodžio 28 11:12:17, #242418
Sveikki, kaip man aktyvuoti svetaine ? Kaip jungiuos adresu raso :To change this page, upload your website into the public_html directory plllzz padekit
Marriss 2011 gruodžio 28 10:12:50, #242417
BF3 nelabai verta kurti support'o, kadangi ypač Lietuvoje labai maža paklausa.
bruzgis 2011 gruodžio 28 03:12:33, #242416
ovh.lt lt domenai po 15lt
Žmogus 2011 gruodžio 27 23:12:32, #242415
Nebent daryti visų BF serijų supportą, lyg tokio nėra, arba bent jau nepopuliarus
IGEN 2011 gruodžio 27 23:12:22, #242414
Gal kas turi uzregistruoti failai.lt domena lt uz kokius 15-18lt?
Noyz 2011 gruodžio 27 23:12:03, #242413
Tada kurk užsieniui. šypsosi
Žmogus 2011 gruodžio 27 23:12:42, #242412
Bet ne kiekvienas ji gali lošti, tas yra didžiausias minusas
Noyz 2011 gruodžio 27 23:12:28, #242411
Jeigu jau taip tai kaip tik reikia kurt! Padidinsi paklausą žaidimo. šypsosi
Žmogus 2011 gruodžio 27 23:12:20, #242410
Na jo, jei butų tokia paklausia kaip CS akinanti šypsen
IGEN 2011 gruodžio 27 22:12:28, #242409
ShadoVw nemanau, kad verta, cia tik mano nuomone šypsosi
IGEN 2011 gruodžio 27 22:12:34, #242408
http://phpfusion-lt.co
m/igen-paslaugos-pigu-
ir-kokybiska,p46215,52
6934#post_526934 pridetas dizainas
Žmogus 2011 gruodžio 27 22:12:33, #242407
Kaip manot verta kurti BF3 support saitą? akinanti šypsen
avice 2011 gruodžio 27 22:12:44, #242406
gal kas padetu del html/css ?
edeni 2011 gruodžio 27 21:12:57, #242405
ate
Addrew 2011 gruodžio 27 21:12:40, #242404
Sveiki visi, seniai matyti šypsosi
equals 2011 gruodžio 27 19:12:44, #242403
maybe comment a bit? [url]http://www.phpfus
ion-lt.com/miner-lt,t4
4559[/url]
keistas 2011 gruodžio 27 18:12:04, #242402
Jei padėsi čia http://phpfusion-lt.co
m/internetas,t46228#po
st_527022 padėsiu aš tau šypsosi
switz 2011 gruodžio 27 18:12:26, #242401
Gal koks geras žmogus butu ir galetu cs 1.6 serva pakurt ant vps?merkia akį
Karolis 2011 gruodžio 27 18:12:33, #242400
Su praėjusiom visus. šypsosi
.DeXter 2011 gruodžio 27 17:12:10, #242399
Pagaliau.
bruzgis 2011 gruodžio 27 16:12:44, #242398
http://www.failai.lt/x
hepuj6d215w/style.css.
htm Viska sekmingai ikelia
zilvenas 2011 gruodžio 27 15:12:27, #242397
ir man.. dar mane šis saitas apipiso..
.DeXter 2011 gruodžio 27 15:12:22, #242396
Jau trečia diena kaip neįkelia.
paulius0 2011 gruodžio 27 15:12:09, #242395
gal galetumet pabandyti ar y failai.lt normaliai failas isideda?
HL 2011 gruodžio 27 14:12:29, #242394
gal kas žinot lietuviškų phpbb supporting webų?
Puslapis 199 iš 733 << < 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 > >>