Navigacija

Vartotojų tinkle

Prisijungusių svečių: 98
Prisijungusių narių: 0
Prisijungusių narių nėra

Registruoti nariai: 25,966
Naujausias narys: LnKnPrK1

Naujausi straipsniai

Paskutiniai nariai

LnKnPrK114:52:53
inti 1 diena
kileedyg 6 savaitės
Reikalas12 savaitės
Kižas13 savaitės
Bruksnys14 savaitės
laleceylan5015 savaitės
minimukas16 savaitės
N-2019 savaitės
Rytis19 savaitės
DjArtas21 savaitės
WolfHammer21 savaitės
Nostesi31 savaitės
Wisedocs31 savaitės
asdasdddz35 savaitės
Paslapties K...36 savaitės
Audrius_1738 savaitės
Simbijanas51 savaitės
Karinacraft51 savaitės
Žmogus55 savaitės

Informacija:


OS: Unknown
Naršyklė: Nežinoma
IP: 216.73.216.135
Naujienų: 529
Straipsnių: 235
Temų: 52,591
Postų: 522,551
Postų pask. parą: 0
Shout'ų pask. parą: 1
P.S.C. pask. parą: 1
Nuorodų kataloge: 13

Lankomumo Statistika

Peržiūrų šiandien: 22

Iš viso peržiūrų: 22948724

Prisijungti

REGISTRUOTIS
Nario vardas

Slaptažodis



Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo

Aktyvuoti save

Šaukykla

Jei norite rašyti žinutes, turite prisijungti.

LnKnPrK1
2026 Bir. 21 09:06:52
Sveiki, gal kas is administracijos gali parasyti man PM,aciu

minimukas
2026 Vas. 21 08:02:25
oi oi akinanti šypsen yra dar cia gyvu? akinanti šypsen

N-20
2026 Vas. 6 21:02:05
O mes dar gyvi šypsosi)

WolfHammer
2026 Sau. 25 01:01:35
drovus

Žmogus
2025 Geg. 31 10:05:18
Kas geresnio? šypsosi

Šaukyklos archyvas

Apklausa

Ar esate patenkinti lietuviško vertimo kokybe?

Taip!

Taip, bet yra ką taisyti (parašysiu komentaruose)

Ne

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.
Archyvas
Reklama 400x60
Šaukyklos archyvas
etr 2011 gruodžio 30 14:12:47, #242493
Parduodu 14 eurų - 50 litų.
DeaThaS 2011 gruodžio 30 13:12:06, #242492
Galit kasnors padeti?
DeaThaS 2011 gruodžio 30 13:12:13, #242491
Gal kas galit padeti su wap? skype: zhviras
SWIZZ 2011 gruodžio 30 13:12:12, #242490
Kur tau dirbsi, kai nori daug, o moka mažai.
Faitas. 2011 gruodžio 30 13:12:00, #242489
mobiless nebedirba šypsosi
Creatium 2011 gruodžio 30 13:12:34, #242488
Paprasčiausia turbūt būtų susirasti juos šiame portale per narių paieška ir susisiekt. Kaip manai?
altenis 2011 gruodžio 30 13:12:45, #242487
gal kas žino ar mobiless, ar gY dar dirba su dizainas. Ir kaip man su jais susisiekti.
MDSidabras 2011 gruodžio 30 12:12:52, #242486
Ieškomas programuotojas, keliems darbams. Skype dovidas3231
dariukaslt 2011 gruodžio 30 12:12:15, #242485
Kas moka sukoduoti dizainus rasykit skype kristaute Del kainos susuitarsim
gedvydas8612 2011 gruodžio 30 12:12:53, #242484
Sveiki reikalingas žmogus kelti filmam už tai suteikčiau reklama erokinas.eu tinklapyja
Arvydas. 2011 gruodžio 30 11:12:04, #242483
Kokia? akinanti šypsen
utx 2011 gruodžio 30 11:12:08, #242482
blemba themes-lt kokia auditorija susirinkusi, negaliu...
utx 2011 gruodžio 30 11:12:50, #242481
Sveiki, krč kažkoks manaxi sako, kad aš ripinau šitą http://ultimatium1.dev
iantart.com/#/d4fx65v dizainą nuo http://themes-lt.eu/Di
zainas/1648/vip-failai
nes tipo logo panašūs, nors tas font'as nemokamas, plius mano dizas lapkričio antrą į
Creatium 2011 gruodžio 30 11:12:03, #242480
Atidesnis būk! Gyvenime tai tikrai praversmerkia akį
hulkeriz 2011 gruodžio 30 11:12:02, #242479
ačiū akinanti šypsen
Creatium 2011 gruodžio 30 11:12:49, #242478
hulkeriz, o jeigu apsižvalgytum tarp 3 žalių mygtukų puslapio centre (čia), tai pamatytum, kad yra atsisiųsti Lietuvybė PHP-Fusionui.
hulkeriz 2011 gruodžio 30 11:12:21, #242477
NEklausiu nes nesu dar toks durnas tiesiog tyngiu verst visa tinklapy akinanti šypsen tj paklausiau gal yra kokia lietuvybe
paulius0 2011 gruodžio 30 11:12:18, #242476
Tuoj klaus kur jį gaut ar atsisiųsti akinanti šypsen
Creatium 2011 gruodžio 30 11:12:56, #242475
Su vertimu be žado
hulkeriz 2011 gruodžio 30 10:12:14, #242474
Ė nežinot su kuo reikia ssulietuvininti svetainę?
WantedBoy 2011 gruodžio 30 04:12:26, #242473
jei naudoji div, tai css apsirasyk, jei table'a, tai su bg zaiskmerkia akį
333 2011 gruodžio 30 01:12:32, #242472
Sveiki, gal yra galinčių mane pakonsultuot vienu klausimu ? Noriu paveikslėlį atskirą uždėt ant headerio, trupučio pagalbos reik. :/
bruzgis 2011 gruodžio 30 00:12:54, #242471
Užsakovo inicialai S.B. El. pašto adresas saulius@gtav.lt
Žmogus 2011 gruodžio 29 23:12:40, #242470
Kūrmi, geras domenas
SWIZZ 2011 gruodžio 29 23:12:55, #242469
Ne, turiu pasiūlyma...
utx 2011 gruodžio 29 22:12:41, #242468
Sveikas, o ką, vėl prie GTA saitų grįši? akinanti šypsen
SWIZZ 2011 gruodžio 29 22:12:15, #242467
Sveiki, galbūt čia senbūvių ir ne tiek daug belike, bet vistiek trumpam užsukau... Beja gal žinot kam priklauso GTAV.lt domenas?
Gincyyy 2011 gruodžio 29 22:12:37, #242466
Sveiki, taigi parduodu savo VPSnet.lt vartotoją, kurio balansas : (184.16 Lt). Šiuo metu joks planas neužsakytas. Ką domina rašykit į skype savo pasiūlymus. Skype: Gintaras_sab
Creatium 2011 gruodžio 29 22:12:36, #242465
Forume man atrodo jau buvo ne kartą duotas kodas šypsosi
-Nierka- 2011 gruodžio 29 21:12:40, #242464
Sveiki ar cia yra ikelta kad kai užeini i sveitaine ir groja daina
Munkas 2011 gruodžio 29 20:12:39, #242463
Kas moka Scriptint SAMP serveri?
Creatium 2011 gruodžio 29 19:12:19, #242462
Jeigu neklystu, tai po kažkiek laiko užrakinamas pirmo pranešimo redagavimas. Parašyk toje temoje naują pranešimą šypsosi
Reamis 2011 gruodžio 29 18:12:59, #242461
dėkui, bet kažkodėl neleidžia man redaguoti pirmo posto ;x
Creatium 2011 gruodžio 29 18:12:27, #242460
Atrakinta.
Reamis 2011 gruodžio 29 18:12:57, #242459
Kadangi viskas kas buvo ten parašyta ir vėl priklauso man (jau gana seniai), ir temos naujos kurt nenorėjau.
Reamis 2011 gruodžio 29 18:12:25, #242458
Man reikia, kad moderatorius atrakintų šią temą: http://www.phpfusion-l
t.com/parduotas-gta-pu
slapio-ir-serverio-pri
statymas-freeroam-lt,t
25040
Pcyhas 2011 gruodžio 29 16:12:46, #242457
ijungiu, bet nereguoja...
Creatium 2011 gruodžio 29 16:12:15, #242456
Pcyhas, įjunk komentavimą po naujiena.
SofteriZ 2011 gruodžio 29 16:12:57, #242455
http://www.great-advic
e.lt/31554/c šitas galioja pusei supporto narių akinanti šypsen
Pcyhas 2011 gruodžio 29 16:12:41, #242454
Nesuprantu, isirasiau v7.02, viskas gerai. bet naujienose niekaip neisiena padaryti, kad butu galima komentuoti ! ka daryti ?
newas 2011 gruodžio 29 15:12:21, #242453
ExPerT asmeninese zinutesi
SilverStar 2011 gruodžio 29 15:12:35, #242452
http://www.phpfusion-l
t.com/pagrindinis-uzra
sas,t46267
gedvydas8612 2011 gruodžio 29 14:12:08, #242451
Sveiki ieškau žmogaus kuris keltu filmus už reklama erokinas.eu tinklapyja
ExPerT 2011 gruodžio 29 13:12:55, #242450
Kokį kodą įterpti faile,kad jo turinį matytų tik V.I.P nariai?
paulius0 2011 gruodžio 29 12:12:00, #242449
parduodu hostingas.in papildymus: 15LT uz 8lt vhost: 2000t. - 12lt
vytiokazz 2011 gruodžio 29 09:12:52, #242448
http://phpfusion-lt.co
m/sveiki-turiu-klausim
a,t46263#post_527158 padekite
ExPerT 2011 gruodžio 29 01:12:03, #242447
patarkit gerą .com domeną.
SkyH 2011 gruodžio 28 23:12:18, #242446
Asmeninėse žinutėse
newas 2011 gruodžio 28 23:12:28, #242445
ziurekit uzsisakiau php-fusion TVS randu savo puslapi bet negavau nei phmyadmin nei FTP passwordo kur rast reikia ?
ZW 2011 gruodžio 28 23:12:05, #242444
PR updeito nebuvo kartais. Kodel vienas domenas man pakilo is PR2 i PR3 galvoja Keista
Puslapis 198 iš 733 << < 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 > >>