Navigacija

Vartotojų tinkle

Prisijungusių svečių: 90
Prisijungusių narių: 0
Prisijungusių narių nėra

Registruoti nariai: 25,966
Naujausias narys: LnKnPrK1

Naujausi straipsniai

Paskutiniai nariai

LnKnPrK118:44:05
inti 1 diena
kileedyg 6 savaitės
Reikalas12 savaitės
Kižas13 savaitės
Bruksnys14 savaitės
laleceylan5015 savaitės
minimukas16 savaitės
N-2019 savaitės
Rytis19 savaitės
DjArtas21 savaitės
WolfHammer21 savaitės
Nostesi31 savaitės
Wisedocs31 savaitės
asdasdddz35 savaitės
Paslapties K...36 savaitės
Audrius_1738 savaitės
Simbijanas51 savaitės
Karinacraft51 savaitės
Žmogus55 savaitės

Informacija:


OS: Unknown
Naršyklė: Nežinoma
IP: 216.73.216.135
Naujienų: 529
Straipsnių: 235
Temų: 52,591
Postų: 522,551
Postų pask. parą: 0
Shout'ų pask. parą: 0
P.S.C. pask. parą: 0
Nuorodų kataloge: 13

Lankomumo Statistika

Peržiūrų šiandien: 22

Iš viso peržiūrų: 22948724

Prisijungti

REGISTRUOTIS
Nario vardas

Slaptažodis



Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo

Aktyvuoti save

Šaukykla

Jei norite rašyti žinutes, turite prisijungti.

LnKnPrK1
2026 Bir. 21 09:06:52
Sveiki, gal kas is administracijos gali parasyti man PM,aciu

minimukas
2026 Vas. 21 08:02:25
oi oi akinanti šypsen yra dar cia gyvu? akinanti šypsen

N-20
2026 Vas. 6 21:02:05
O mes dar gyvi šypsosi)

WolfHammer
2026 Sau. 25 01:01:35
drovus

Žmogus
2025 Geg. 31 10:05:18
Kas geresnio? šypsosi

Šaukyklos archyvas

Apklausa

Ar esate patenkinti lietuviško vertimo kokybe?

Taip!

Taip, bet yra ką taisyti (parašysiu komentaruose)

Ne

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.
Archyvas
Reklama 400x60
Mano galerija.
Forumas | Modai, įskiepiai, panelės (PHP-FUSION) | Themes

Autorius: Tomcis Peržiūrų: 10847      Spausdinti temą
2009 Kov. 26 21:03:08          1 žinutė iš 24
Spausdinti pranešimą
#1. Dizainas. Tematika: Pramogos.
Čia prieš kelias dienas papaišiau.
Kas nori įvertinat arba pakomentuojat.
ScreeN:





2009 Kov. 26 21:03:51          2 žinutė iš 24
Spausdinti pranešimą
kaip sakiau, biškį per ryšku. o šeip patiko liežuvis
2009 Kov. 26 21:03:02          3 žinutė iš 24
Spausdinti pranešimą
So?

2009 Kov. 26 21:03:39          4 žinutė iš 24
Spausdinti pranešimą
Aj ja jaj, pasinaudojai mano .psd blogai
Negražu vogti kitų idėjas.. blogai

2009 Kov. 26 21:03:56          5 žinutė iš 24
Spausdinti pranešimą
Deccacolour, aš jį jau buvau nupiešęs prieš tai kai tu dalinai. Mždg šeštadienį. šypsosi
Beje prisipažįstų. Bandžiau kažką panašesnio į tavo braižą piešt. drovus
Pats viską nuo nulio piešiau tai ką žn.

2009 Kov. 26 21:03:12          6 žinutė iš 24
Spausdinti pranešimą
Naujienos data to nesako, bet dizainą piešiau jau gana senai..
Kaip tik tądien, kai padalinau .psd..


Redagavo 2009 Kov. 26 21:03:55
2009 Kov. 26 21:03:13          7 žinutė iš 24
Spausdinti pranešimą
hak3r1z parašė:
Deccacolour, aš jį jau buvau nupiešęs prieš tai kai tu dalinai. Mždg šeštadienį. šypsosi
Beje prisipažįstų. Bandžiau kažką panašesnio į tavo braižą piešt. drovus
Pats viską nuo nulio piešiau tai ką žn.


Kurgi ne...

2009 Kov. 26 21:03:46          8 žinutė iš 24
Spausdinti pranešimą
Sidabrinis em parašė:
Naujienos data to nesako, bet dizainą piešiau jau gana senai..
Kaip tik tądien, kai padalinau .psd..

Dizainą padalinai 09/03/24 dieną. : )
O aš baigiau piešt apie 23.

2009 Kov. 26 21:03:04          9 žinutė iš 24
Spausdinti pranešimą
Nesvarbu, vistiek ripinai..

2009 Kov. 26 21:03:31          10 žinutė iš 24
Spausdinti pranešimą
akis griaužt pradėjo biški drovus
2009 Kov. 26 22:03:00          11 žinutė iš 24
Spausdinti pranešimą
Na jo, dėl to backgroundo daug kas skundžias. drovus
Reiks pakeist.

2009 Kov. 26 22:03:16          12 žinutė iš 24
Spausdinti pranešimą
Jo šiek tiek galėjai opacity sumažint nes akis skauda, o šeip gal ir neblogai atrodo šypsosi

Skype - Pasaulis! www.Skaipas.LT
2009 Bal. 10 11:04:20          13 žinutė iš 24
Spausdinti pranešimą
#2. "CrazyFM" dizainas.
Neseniai pieštas, šviežias dizainas. [x
Tematika: Radijo, Muzikos.
Reikėtų jūsų nuomonės, bei įvertinimo.
Greitu laiku reikia pinigų, tai bandysiu parduot. šypsosi
Įvertininkit ir pasakykit jūsų nuomonę, kiek būtų vertas dizainas. šypsosi
Ačiū už supratingumą. ;}





2009 Bal. 10 11:04:19          14 žinutė iš 24
Spausdinti pranešimą
hak3r1z parašė:
#2. "CrazyFM" dizainas.
Neseniai pieštas, šviežias dizainas. [x
Tematika: Radijo, Muzikos.
Reikėtų jūsų nuomonės, bei įvertinimo.
Greitu laiku reikia pinigų, tai bandysiu parduot. šypsosi
Įvertininkit ir pasakykit jūsų nuomonę, kiek būtų vertas dizainas. šypsosi
Ačiū už supratingumą. ;}





Gražumėlis šypsosi

Uostyk.
2009 Bal. 10 11:04:51          15 žinutė iš 24
Spausdinti pranešimą
outer glow'as visai iš oro.

[galingų saliutų foto]
2009 Bal. 10 11:04:24          16 žinutė iš 24
Spausdinti pranešimą
Va čia patiko.
Spalvos priderintos. Labai gražu. šypsosi
Bet kaip Toonis sakė outer glow'o galėtų ir nebūt, nors pažiūrėt kaip be jo atrodytų :}

www.elmonas.lt
2009 Bal. 10 11:04:29          17 žinutė iš 24
Spausdinti pranešimą
Kūl, iš dešinės mergička.

nolife.lt / c-s.lt
2009 Bal. 10 11:04:26          18 žinutė iš 24
Spausdinti pranešimą
Bardzo dzienki. Už kiek jį įmanoma prakalt?kietas
mNm parašė:
Kūl, iš dešinės mergička.

Tjgi čia Syska (Simona) iš ZIp'o. x]
Pavaro mergaitės.

2009 Bal. 10 12:04:07          19 žinutė iš 24
Spausdinti pranešimą
hak3r1z parašė:
#2. "CrazyFM" dizainas.
Neseniai pieštas, šviežias dizainas. [x
Tematika: Radijo, Muzikos.
Reikėtų jūsų nuomonės, bei įvertinimo.
Greitu laiku reikia pinigų, tai bandysiu parduot. šypsosi
Įvertininkit ir pasakykit jūsų nuomonę, kiek būtų vertas dizainas. šypsosi
Ačiū už supratingumą. ;}





Mano mėgstamiausios panikės idėtos juokiasi Labai gražus darbasmerkia akį

www.styGRAFIKA.tk - Grafikos Studija!
2009 Bal. 10 12:04:36          20 žinutė iš 24
Spausdinti pranešimą
Tikrai pagirtinas darbas ;]

www.svarosspektras.lt
2009 Bal. 10 13:04:23          21 žinutė iš 24
Spausdinti pranešimą
Tikrai labai gražu, spalvos suderintos šypsosi Malačius akinanti šypsen

2009 Bal. 10 13:04:48          22 žinutė iš 24
Spausdinti pranešimą
Tai kainos ir nepasakysit? juokiasi Dėkuj, pacany.

2009 Bal. 10 13:04:40          23 žinutė iš 24
Spausdinti pranešimą
man ir patiko gražūmerkia akį

Kas Nupiso Mano Kedus?
2009 Bal. 10 15:04:01          24 žinutė iš 24
Spausdinti pranešimą
Smagu, kad daugeliui patiko. juokiasi

Peršokti į forumą: