Navigacija

Vartotojų tinkle

Prisijungusių svečių: 54
Prisijungusių narių: 0
Prisijungusių narių nėra

Registruoti nariai: 25,966
Naujausias narys: LnKnPrK1

Naujausi straipsniai

Paskutiniai nariai

LnKnPrK1 2 dienos
inti 1 savaitė
kileedyg 7 savaitės
Reikalas13 savaitės
Kižas14 savaitės
Bruksnys15 savaitės
laleceylan5016 savaitės
minimukas17 savaitės
N-2020 savaitės
Rytis20 savaitės
DjArtas22 savaitės
WolfHammer22 savaitės
Nostesi32 savaitės
Wisedocs32 savaitės
asdasdddz36 savaitės
Paslapties K...37 savaitės
Audrius_1739 savaitės
Simbijanas52 savaitės
Karinacraft52 savaitės
Žmogus56 savaitės

Informacija:


OS: Unknown
Naršyklė: Nežinoma
IP: 216.73.217.174
Naujienų: 529
Straipsnių: 235
Temų: 52,591
Postų: 522,551
Postų pask. parą: 0
Shout'ų pask. parą: 0
P.S.C. pask. parą: 0
Nuorodų kataloge: 13

Lankomumo Statistika

Peržiūrų šiandien: 22

Iš viso peržiūrų: 22948724

Prisijungti

REGISTRUOTIS
Nario vardas

Slaptažodis



Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo

Aktyvuoti save

Šaukykla

Jei norite rašyti žinutes, turite prisijungti.

LnKnPrK1
2026 Bir. 21 09:06:52
Sveiki, gal kas is administracijos gali parasyti man PM,aciu

minimukas
2026 Vas. 21 08:02:25
oi oi akinanti šypsen yra dar cia gyvu? akinanti šypsen

N-20
2026 Vas. 6 21:02:05
O mes dar gyvi šypsosi)

WolfHammer
2026 Sau. 25 01:01:35
drovus

Žmogus
2025 Geg. 31 10:05:18
Kas geresnio? šypsosi

Šaukyklos archyvas

Apklausa

Ar esate patenkinti lietuviško vertimo kokybe?

Taip!

Taip, bet yra ką taisyti (parašysiu komentaruose)

Ne

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.
Archyvas
Reklama 400x60
Update
Parašė 2005 balandžio 27 10:04:49

Hey all, good to be back. We are all working hard to get PHP-Fusion back in general distribution. We expect our rewritings to take a good month, but we will get there. We are redesigning the admin panel, this may be rebadged as CMS Management, but nothing is concrete yet. We have established a crew, not all are coders.



Official crew
Me (Digitanium), CrappoMan, evit, Janmol, KEFF, Rayxen, Shedrock & Sheldon.

Beta Crew
Above plus: helmuth, Sascha, ycl6, pRzemo, metaxy, SebaZ, sonar, ww.old & zszywak.

We intend to maintain as much backward compatability with v5.01, but a few things will no doubts be changing which will have some impact. We will be providing complete help on all sites that need to update, so don't worry too much. That's all for now. Cheers.

@Digitanium


0 Komentarai · 1406 Skaityta · Spausdinti
Dalintis Facebook Dalintis Twitter Dalintis Google+
IP Polls Apklausa lankytojų
Parašė 2005 balandžio 19 00:04:00


@Digitanium: išleido Moda balsavimą saite, prieinama svečiams. Jis dirba kaip ir einantis su sistema PHP-Fusion tik naudoja adresą IP lankytojų , kad apsigintume nuo pasikardojančiu balsavimu. Šis metodas nėra iš patikimu. Bet daugelių vartotojų prašymų tai buvo padaryta, be abejonės bus įtraukta į sekančias versijas. Ir be abejones šis modas bus toliau modernizuojamas.

Jus galite atsisiųsti: ip_poll_501


0 Komentarai · 1602 Skaityta · Spausdinti
Dalintis Facebook Dalintis Twitter Dalintis Google+
Forumo rankai
Parašė evit 2005 balandžio 18 00:04:34

is cia galite parsisiusti forumo rankus.. :)
Http://www.phpfusion-mods.com


0 Komentarai · 1734 Skaityta · Spausdinti
Dalintis Facebook Dalintis Twitter Dalintis Google+
Kilus neaiskumams rašykite man :)
Parašė evit 2005 balandžio 6 15:04:19

Jei turite klausimu kokiu nors, rašykite man, aš jums padesiu jei galesiu...
Rashykite man i emaila, i mano saita galit ateit, ir taip pat čia..
Be sakau jei kyla klausimu, geriausiai i maila praneskit kad kaskur forume parashet ar pan.. nes aš retokai usuku i php-fusion LT.. :))))
Your administrator Technecis :))))


0 Komentarai · 1547 Skaityta · Spausdinti
Dalintis Facebook Dalintis Twitter Dalintis Google+
Ką tik iškeptas... [D*U*K]
Parašė 2005 balandžio 3 11:04:00

[DUK]: Kaip padryt paneliu????
Kaip padryt paneliu.
1)Einam į Administracijos Valdymas



0 Komentarai · 1400 Skaityta · Spausdinti
Dalintis Facebook Dalintis Twitter Dalintis Google+
Puslapis 102 iš 105 << < 99 100 101 102 103 104 105 >