Navigacija

Vartotojų tinkle

Prisijungusių svečių: 36
Prisijungusių narių: 0
Prisijungusių narių nėra

Registruoti nariai: 25,966
Naujausias narys: LnKnPrK1

Naujausi straipsniai

Paskutiniai nariai

LnKnPrK1 1 diena
inti 4 dienos
kileedyg 7 savaitės
Reikalas13 savaitės
Kižas13 savaitės
Bruksnys14 savaitės
laleceylan5016 savaitės
minimukas17 savaitės
N-2019 savaitės
Rytis20 savaitės
DjArtas21 savaitės
WolfHammer21 savaitės
Nostesi31 savaitės
Wisedocs32 savaitės
asdasdddz35 savaitės
Paslapties K...36 savaitės
Audrius_1739 savaitės
Simbijanas51 savaitės
Karinacraft52 savaitės
Žmogus55 savaitės

Informacija:


OS: Unknown
Naršyklė: Nežinoma
IP: 216.73.217.73
Naujienų: 529
Straipsnių: 235
Temų: 52,591
Postų: 522,551
Postų pask. parą: 0
Shout'ų pask. parą: 0
P.S.C. pask. parą: 0
Nuorodų kataloge: 13

Lankomumo Statistika

Peržiūrų šiandien: 22

Iš viso peržiūrų: 22948724

Prisijungti

REGISTRUOTIS
Nario vardas

Slaptažodis



Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo

Aktyvuoti save

Šaukykla

Jei norite rašyti žinutes, turite prisijungti.

LnKnPrK1
2026 Bir. 21 09:06:52
Sveiki, gal kas is administracijos gali parasyti man PM,aciu

minimukas
2026 Vas. 21 08:02:25
oi oi akinanti šypsen yra dar cia gyvu? akinanti šypsen

N-20
2026 Vas. 6 21:02:05
O mes dar gyvi šypsosi)

WolfHammer
2026 Sau. 25 01:01:35
drovus

Žmogus
2025 Geg. 31 10:05:18
Kas geresnio? šypsosi

Šaukyklos archyvas

Apklausa

Ar esate patenkinti lietuviško vertimo kokybe?

Taip!

Taip, bet yra ką taisyti (parašysiu komentaruose)

Ne

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.
Archyvas
Reklama 400x60
Nuotaikos Modifikaciją
Forumas | Modai, įskiepiai, panelės (PHP-FUSION) | Mods, Panels & Infusions

Autorius: Kelmas Peržiūrų: 5835      Spausdinti temą
2007 Rugp. 23 12:08:28          1 žinutė iš 14
Spausdinti pranešimą
Gal žinotę kur ji gauti? galvoja
Senojoje webdnd.com versijoje buvo jis.
Turėjau prieš pc rr bet nebeturiu galit prisekt? nežino busių dėkingasmerkia akį

2007 Rugp. 23 12:08:46          2 žinutė iš 14
Spausdinti pranešimą
Eik pas riomą jeigu sakai, kad "senoje" versijoje buvo.

[galingų saliutų foto]
2007 Rugp. 23 13:08:37          3 žinutė iš 14
Spausdinti pranešimą
php-fusion.projektas.in/test Ta pati sena verija.
2007 Rugp. 23 13:08:58          4 žinutė iš 14
Spausdinti pranešimą
MAnjack parašė:
php-fusion.projektas.in/test Ta pati sena verija.

Jo pas romo ne ta akinanti šypsen
Ir ten per daug bomžų yra ir nebelankausi nes ten gryba pjauna
Kaip idėti panelę nu tai akinanti šypsen

2007 Spa. 18 19:10:30          5 žinutė iš 14
Spausdinti pranešimą
Manęs neišvalė be žado Tai aš negaliu pareikšt kad jie bomžai? juokiasi Ką galvoja tą ir sako, o šiaip yra viena modifikacija phpfusion-mods.com šypsosi tai prisegu


2007 Spa. 18 19:10:32          6 žinutė iš 14
Spausdinti pranešimą
Beryšis moda mano manymu drovusnežino

2007 Spa. 18 19:10:32          7 žinutė iš 14
Spausdinti pranešimą
Jo. Pakankamai lievas modas. Šiaip manau, kad geriau panaudoti kokį nenaudojamą user fieldą iš jau esančių. Tik pavadinimus pakeisti.

2007 Spa. 18 19:10:17          8 žinutė iš 14
Spausdinti pranešimą
Prikiša į saitus visokių šiukšlių ir paskui rėkia mane nulaužė,mane nulaužė akinanti šypsen, P.S beje Mys3lf galėtai ir į skype atrašyti...drovus

2007 Spa. 18 20:10:32          9 žinutė iš 14
Spausdinti pranešimą
Ko jum ta skype taip parūpo? Nenori ir neatrašinėja, bent jau aš per skype išvis fusiono klausimais nepadedu. be žado
2007 Spa. 18 20:10:38          10 žinutė iš 14
Spausdinti pranešimą
akinanti šypsen šypsosi Kaip kam, man kaip anksciau lievai mokejau php tai buvo reikalingasmerkia akį patiko anksciau dabar jau nlb liežuvis

2007 Spa. 18 22:10:22          11 žinutė iš 14
Spausdinti pranešimą
drageliux parašė:
MAnjack parašė:
php-fusion.projektas.in/test Ta pati sena verija.

Jo pas romo ne ta akinanti šypsen
Ir ten per daug bomžų yra ir nebelankausi nes ten gryba pjauna
Kaip idėti panelę nu tai akinanti šypsen

nu juokas ima akinanti šypsen tartum tau to niekada nereikėjo ir tu jau iškarto mokėjai su panelėm elgtis ir t.t. o nesugebi susirasti modo kuri aš jau prieš metus naudojau nors jaučiu, kad jis buvo atsiradęs daug seniau, tai kad tau geriau patylėti....pats visiškai nieko neišmanai ir esi lopas taip šnekėdamas....
2007 Spa. 21 22:10:46          12 žinutė iš 14
Spausdinti pranešimą
Netas užsilagijo...


Redagavo Kelmas 2007 Spa. 21 22:10:11
2007 Spa. 21 22:10:50          13 žinutė iš 14
Spausdinti pranešimą
ech idijote ... pasakiau riomui kad tave isbanintu kaip siuksle, tai ir isbanino
2007 Spa. 22 13:10:50          14 žinutė iš 14
Spausdinti pranešimą
chipass parašė:
ech idijote ... pasakiau riomui kad tave isbanintu kaip siuksle, tai ir isbanino


Ejk tolke niekas neužbanino ir lasivai lankos akinanti šypsen akinanti šypsen
Jiegų tu toks invalidas tai tylek...blogai

SINEIK EDIT: Baigiam Off-Topic'ą!


Redagavo Sineik 2007 Spa. 22 14:10:24
Peršokti į forumą: