Navigacija

Vartotojų tinkle

Prisijungusių svečių: 39
Prisijungusių narių: 0
Prisijungusių narių nėra

Registruoti nariai: 25,966
Naujausias narys: LnKnPrK1

Naujausi straipsniai

Paskutiniai nariai

LnKnPrK1 1 diena
inti 4 dienos
kileedyg 7 savaitės
Reikalas13 savaitės
Kižas13 savaitės
Bruksnys14 savaitės
laleceylan5016 savaitės
minimukas17 savaitės
N-2019 savaitės
Rytis20 savaitės
DjArtas21 savaitės
WolfHammer21 savaitės
Nostesi31 savaitės
Wisedocs32 savaitės
asdasdddz35 savaitės
Paslapties K...36 savaitės
Audrius_1739 savaitės
Simbijanas51 savaitės
Karinacraft52 savaitės
Žmogus55 savaitės

Informacija:


OS: Unknown
Naršyklė: Nežinoma
IP: 216.73.217.73
Naujienų: 529
Straipsnių: 235
Temų: 52,591
Postų: 522,551
Postų pask. parą: 0
Shout'ų pask. parą: 0
P.S.C. pask. parą: 0
Nuorodų kataloge: 13

Lankomumo Statistika

Peržiūrų šiandien: 22

Iš viso peržiūrų: 22948724

Prisijungti

REGISTRUOTIS
Nario vardas

Slaptažodis



Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo

Aktyvuoti save

Šaukykla

Jei norite rašyti žinutes, turite prisijungti.

LnKnPrK1
2026 Bir. 21 09:06:52
Sveiki, gal kas is administracijos gali parasyti man PM,aciu

minimukas
2026 Vas. 21 08:02:25
oi oi akinanti šypsen yra dar cia gyvu? akinanti šypsen

N-20
2026 Vas. 6 21:02:05
O mes dar gyvi šypsosi)

WolfHammer
2026 Sau. 25 01:01:35
drovus

Žmogus
2025 Geg. 31 10:05:18
Kas geresnio? šypsosi

Šaukyklos archyvas

Apklausa

Ar esate patenkinti lietuviško vertimo kokybe?

Taip!

Taip, bet yra ką taisyti (parašysiu komentaruose)

Ne

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.
Archyvas
Reklama 400x60
Parduodu: 2 domenus
Forumas | Viskas apie verslą, darbą, pinigus ir reklamą (E-VERSLAS) | Parduodu - perku domeną, tinklapį

Autorius: assddasdas Peržiūrų: 16416      Spausdinti temą
2010 Sau. 22 17:01:24          1 žinutė iš 25
Spausdinti pranešimą
Parduodu šiuos domenus:


Registruotas : Interneto vizija www.iv.lt
Domenas: www.cs-s.eu
Galioja iki : 2010 Lapkričio 1
Kaina : 9lt banku 40sms
Galiu su db kopija
AŽ pasiūlymai


Domenas: www.tvup.lt
Atsiskaitymas : banku arba keisti į kitą domeną
Registruotas : Duomenucentras.lt
Orientacinė kaina : 15lt
Sukūrimo data: 2010-01-12
Pabaigos data: 2011-01-12


Buvau sukūręs dvi atskiras temas ,bet dabar sukūriau šita , tai gi prašau nerašyti pašalinių komentarų šypsosi


Redagavo Karolis 2010 Vas. 17 10:02:06
2010 Sau. 22 17:01:17          2 žinutė iš 25
Spausdinti pranešimą
Iki kada 'www.tvup.lt' galioja pamiršai parašyti. liežuvis

2010 Sau. 22 17:01:32          3 žinutė iš 25
Spausdinti pranešimą
Domenas: Interneto vizija www.iv.lt




Parduodi iv.lt domeną? galvoja
2010 Sau. 22 17:01:20          4 žinutė iš 25
Spausdinti pranešimą
Žilvinas parašė:
Iki kada 'www.tvup.lt' galioja pamiršai parašyti. liežuvis

Follow parašė:
Domenas: Interneto vizija www.iv.lt




Parduodi iv.lt domeną? galvoja

Ačiū, per skubėjimą prisidariau klaidųmerkia akį

2010 Sau. 22 17:01:55          5 žinutė iš 25
Spausdinti pranešimą
Follow parašė:
Domenas: Interneto vizija www.iv.lt




Parduodi iv.lt domeną? galvoja


patinka durneliu vaidint? šypsosi reikėtų klauno paslaugų manmerkia akį

2010 Sau. 22 18:01:27          6 žinutė iš 25
Spausdinti pranešimą
Follow parašė:
Domenas: Interneto vizija www.iv.lt




Parduodi iv.lt domeną? galvoja


patinka durneliu vaidint? šypsosi reikėtų klauno paslaugų manmerkia akį

, tai gi prašau nerašyti pašalinių komentarų šypsosi

2010 Sau. 25 15:01:53          7 žinutė iš 25
Spausdinti pranešimą
Saul1us parašė:
patinka durneliu vaidint? šypsosi reikėtų klauno paslaugų manmerkia akį


Ištaisė klaida durniau. Jeigu neturi ką veikt geriau dink iš čia.


Redagavo Kelmas 2010 Vas. 7 11:02:19
2010 Sau. 26 15:01:33          8 žinutė iš 25
Spausdinti pranešimą
Karolis parašė:
Saul1us parašė:
patinka durneliu vaidint? šypsosi reikėtų klauno paslaugų manmerkia akį


Ištaisė klaida durniau. Jeigu neturi ką veikt geriau dink iš čia.


Prisirašyk grupę 'nesikeik' ir 'idiotas'merkia akį Kas ant kito sako,tas ant savęs pasisako. juokiasi juokiasi


Redagavo Kelmas 2010 Vas. 7 11:02:32
2010 Sau. 28 07:01:14          9 žinutė iš 25
Spausdinti pranešimą
cs saita gal tiesiog taip perleistum akinanti šypsen tingiu kazkaip uz ji 10 lt moket akinanti šypsen

URL_DELETED - Visos spausdinimo paslaugos ant įvairiausių dirbinių ir popieriaus rūšių.
2010 Sau. 28 08:01:14          10 žinutė iš 25
Spausdinti pranešimą
Tai gal tu man pervesk 10lt tingiu labai ta saita perleistmerkia akį

2010 Sau. 28 09:01:28          11 žinutė iš 25
Spausdinti pranešimą
O tą CS-S.eu su viskuo parduodi?
2010 Sau. 28 14:01:22          12 žinutė iš 25
Spausdinti pranešimą
PGG parašė:
O tą CS-S.eu su viskuo parduodi?

Kaip nori merkia akį

2010 Sau. 28 16:01:01          13 žinutė iš 25
Spausdinti pranešimą
Mestelk į AŽ savo skype.
2010 Vas. 5 19:02:09          14 žinutė iš 25
Spausdinti pranešimą
ozum - apgavikas yra, nepatariu juo pasitikėti.

2010 Vas. 5 19:02:17          15 žinutė iš 25
Spausdinti pranešimą
100% pritariu iSound.

Love is name, sex is game - Forget the name and play the game.
2010 Vas. 6 09:02:50          16 žinutė iš 25
Spausdinti pranešimą
iSound parašė:
ozum - apgavikas yra, nepatariu juo pasitikėti.

Kartais atrodo ,kad tu specialiai šmeiži kitus žmonės.

2010 Vas. 7 17:02:58          17 žinutė iš 25
Spausdinti pranešimą
Taip speceliai, nes mane apgavai.

2010 Vas. 7 17:02:42          18 žinutė iš 25
Spausdinti pranešimą
iSound parašė:
Taip speceliai, nes mane apgavai.

Nelabai supratau?

2010 Vas. 7 18:02:45          19 žinutė iš 25
Spausdinti pranešimą
Ką čia nx padarei? Dar isipisinėja jis čia.



2010 Vas. 7 19:02:09          20 žinutė iš 25
Spausdinti pranešimą
iSound parašė:
Ką čia nx padarei? Dar isipisinėja jis čia.


Oj kažkaip vienodi gavosi šypsosi keista, argi ne?

2010 Vas. 7 20:02:10          21 žinutė iš 25
Spausdinti pranešimą
ozum debiliukas esi šypsosi

2010 Vas. 7 20:02:00          22 žinutė iš 25
Spausdinti pranešimą
deLukss parašė:
ozum debiliukas esi šypsosi

Jo tu irgimerkia akį

2010 Vas. 8 12:02:58          23 žinutė iš 25
Spausdinti pranešimą
Tikrai debilas...

2010 Vas. 12 14:02:14          24 žinutė iš 25
Spausdinti pranešimą
iSound parašė:
Tikrai debilas...

Kas? Turbut tumerkia akį

Peršokti į forumą: