Navigacija

Vartotojų tinkle

Prisijungusių svečių: 18
Prisijungusių narių: 0
Prisijungusių narių nėra

Registruoti nariai: 25,966
Naujausias narys: LnKnPrK1

Naujausi straipsniai

Paskutiniai nariai

LnKnPrK122:51:20
inti 4 dienos
kileedyg 7 savaitės
Reikalas12 savaitės
Kižas13 savaitės
Bruksnys14 savaitės
laleceylan5016 savaitės
minimukas17 savaitės
N-2019 savaitės
Rytis20 savaitės
DjArtas21 savaitės
WolfHammer21 savaitės
Nostesi31 savaitės
Wisedocs32 savaitės
asdasdddz35 savaitės
Paslapties K...36 savaitės
Audrius_1739 savaitės
Simbijanas51 savaitės
Karinacraft52 savaitės
Žmogus55 savaitės

Informacija:


OS: Unknown
Naršyklė: Nežinoma
IP: 216.73.217.73
Naujienų: 529
Straipsnių: 235
Temų: 52,591
Postų: 522,551
Postų pask. parą: 0
Shout'ų pask. parą: 0
P.S.C. pask. parą: 0
Nuorodų kataloge: 13

Lankomumo Statistika

Peržiūrų šiandien: 22

Iš viso peržiūrų: 22948724

Prisijungti

REGISTRUOTIS
Nario vardas

Slaptažodis



Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo

Aktyvuoti save

Šaukykla

Jei norite rašyti žinutes, turite prisijungti.

LnKnPrK1
2026 Bir. 21 09:06:52
Sveiki, gal kas is administracijos gali parasyti man PM,aciu

minimukas
2026 Vas. 21 08:02:25
oi oi akinanti šypsen yra dar cia gyvu? akinanti šypsen

N-20
2026 Vas. 6 21:02:05
O mes dar gyvi šypsosi)

WolfHammer
2026 Sau. 25 01:01:35
drovus

Žmogus
2025 Geg. 31 10:05:18
Kas geresnio? šypsosi

Šaukyklos archyvas

Apklausa

Ar esate patenkinti lietuviško vertimo kokybe?

Taip!

Taip, bet yra ką taisyti (parašysiu komentaruose)

Ne

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.
Archyvas
Reklama 400x60
Negeras scriptas
Forumas | PHP-Fusion, WordPress, Shopify, PHP ir MySQL (PROGRAMAVIMAS) | Žaliems

Autorius: Vilme Peržiūrų: 4661      Spausdinti temą
2008 Geg. 7 22:05:02          1 žinutė iš 18
Spausdinti pranešimą
Kaip istaisyti sita klaida???
Kai servas buna on tada viskas ok bet kai buna off tada meta sita error: Warning: fsockopen() [function.fsockopen]: unable to connect to 84.32.101.188:63398 (Operation timed out) in /usr/home/www/ftp/Vilmantas/administration/panel_editor.php(110) : eval()'d code on line 8

O cia script'as:
openside("Serveris:");
echo 'Server: LFSracing
<br>
portas: 63398<br>';
$servo_ip='84.32.101.188';
$servo_serverport=63398;
echo 'IP: '.$servo_ip.'<br>';
if($fp=fsockopen($servo_ip, $servo_serverport, $ERROR_NO, $ERROR_STR,(float)0.5))
echo"Status: <span style='color:green'>Serveris veikia</span>";
else
echo"Status: <span style='color:red'>Serveris neveikia</span>";


closeside();



2008 Geg. 7 22:05:42          2 žinutė iš 18
Spausdinti pranešimą
O tarkim neturi but ne else, o } else { ?nežino
2008 Geg. 7 22:05:42          3 žinutė iš 18
Spausdinti pranešimą
Error is vis ismete...
Anksciau budavo taip kai off tada:
Server: LFSracing
portas: 63398
IP: 84.32.101.188

Warning: fsockopen() [function.fsockopen]: unable to connect to 84.32.101.188:63398 (Operation timed out) in /usr/home/www/ftp/Vilmantas/administration/panel_editor.php(110) : eval()'d code on line 8
Status: Serveris neveikia

O db tik Parse error: syntax error, unexpected '}' in /usr/home/www/ftp/Vilmantas/administration/panel_editor.php(110) : eval()'d code on line 10
???????
2008 Geg. 7 22:05:10          4 žinutė iš 18
Spausdinti pranešimą
Bandyk šitą naudoti: https://sourceforge.net/project/..._id=566144

Rules: 21 & 22 Read first!
2008 Geg. 7 22:05:04          5 žinutė iš 18
Spausdinti pranešimą
Va, radau pas save l2 servui skripta. Siek tiek persidaryk ir turetu veikt:

?><?

ls_status('tavo servo ip');
function ls_status($ip)
{
$ports = array("Login:" => "tavo servo portas" );
foreach($ports as $server => $port)
{
if($fp = @fsockopen($ip, $port, $errno, $errstr, 1) == false)
{
echo "" . $server . "<font color='#ff0000'><b> Offline</font></b><br>";
}
else
{
echo "" . $server . "<font color='#006600'><b> Online</font></b><br>";
}
}
}

?><?




2008 Geg. 7 22:05:43          6 žinutė iš 18
Spausdinti pranešimą
Neveikia,jis visada rodo kad servas offline nors servas injungtas galvoja
2008 Geg. 7 22:05:29          7 žinutė iš 18
Spausdinti pranešimą
Nu nezinau, l2 tai rodo viska norm. Tik ka tikrinau
2008 Geg. 7 23:05:09          8 žinutė iš 18
Spausdinti pranešimą
Gal bet cia netinka suvedu ip port kur reikia ir raso pastoviai offline
O del kur song dave tai nlb susigaudau kur mest nu mest tai i ftp suprantu bet kur ka redaguot ir kaip padaryti kad rodytu psl... galvoja
2008 Geg. 7 23:05:45          9 žinutė iš 18
Spausdinti pranešimą
Štai:
<?php
echo "Server: LFSracing
<br>
portas: 63398<br>";
$servo_ip='84.32.101.188';
$servo_serverport=63398;
echo 'IP: '.$servo_ip.'<br>';
if($fp=fsockopen($servo_ip, $servo_serverport, $ERROR_NO, $ERROR_STR,(float)0.5)) {
echo "Status: <span style='color:green'>Serveris veikia</span>";
} else {
echo "Status: <span style='color:red'>Serveris neveikia</span>";
}

?>




2008 Geg. 7 23:05:55          10 žinutė iš 18
Spausdinti pranešimą
Ta ir sakiau, beto sitas irgi meta errora
2008 Geg. 8 13:05:58          11 žinutė iš 18
Spausdinti pranešimą
Meta errora... nežino
Na kas zinot ka daryt????
2008 Geg. 8 15:05:13          12 žinutė iš 18
Spausdinti pranešimą
Nepyk bet kiek norėjau tiek už dyka padėjau. šypsosi

Rules: 21 & 22 Read first!
2008 Geg. 8 15:05:57          13 žinutė iš 18
Spausdinti pranešimą
SoNG parašė:
Nepyk bet kiek norėjau tiek už dyka padėjau. šypsosi


Kaip valkata atrodai be žado

Sorry bet tavo žodžiai pasako kad tau gaila padėt be žado||

2008 Geg. 8 15:05:40          14 žinutė iš 18
Spausdinti pranešimą
Taip man gaila. Vistiek čia niekas nevertina tos pagalbos.merkia akį

Kas kaip nori tas taip verčiasi. liežuvis

Rules: 21 & 22 Read first!
Redagavo bad_user 2008 Geg. 8 15:05:21
2008 Geg. 8 15:05:46          15 žinutė iš 18
Spausdinti pranešimą
Va pagal šitą susirašyk visus savo duomenis ir turėtų veikt

openside("Serverio statas");

$servo_pavadinimas='Pogrindis'; //pavadinimas
$servo_ip='pogrindis.com'; //Ip, arba hostas
$servo_loginport=2106; //Ip, portas
$servo_serverport=7777; //server, portas
echo'
<table width="100%"> <tr> <td colspan="2"><center><b>'.$servo_pavadinimas.'</b></center></td> </tr> <tr> <td>Login:';
if($fp=fsockopen($servo_ip, $servo_loginport, $ERROR_NO, $ERROR_STR,(float)0.5))
echo"<span style='color:lime'>ON</span>";
else
echo"<span style='color:red'>OFF</span>";
echo('</td> <td>Game:');
if($fp=fsockopen($servo_ip, $servo_serverport, $ERROR_NO, $ERROR_STR,(float)0.5))
echo"<span style='color:lime'>ON</span>";
else
echo"<span style='color:red'>OFF</span>";
echo('</td> </tr>');
echo('</table>');
closeside();



2008 Geg. 8 15:05:52          16 žinutė iš 18
Spausdinti pranešimą
SoNG parašė:
Taip man gaila. Vistiek čia niekas nevertina tos pagalbos.merkia akį


Nieko nepadėtum nekreiptu į tave žmonės dėmėsio. Nebutu tiek komentarų profilyje, forumo pranešimų ir kito.

2008 Geg. 8 15:05:06          17 žinutė iš 18
Spausdinti pranešimą
Padedu kiek noriu už dyka. Noriu padedu noriu ne. šypsosi)))) Todėl baigiam off-topic. šypsosi

Rules: 21 & 22 Read first!
2008 Geg. 8 17:05:46          18 žinutė iš 18
Spausdinti pranešimą
MAnjack didelis dekuimerkia akį
Peršokti į forumą: