Navigacija

Vartotojų tinkle

Prisijungusių svečių: 334
Prisijungusių narių: 0
Prisijungusių narių nėra

Registruoti nariai: 25,966
Naujausias narys: LnKnPrK1

Naujausi straipsniai

Paskutiniai nariai

LnKnPrK1 1 diena
inti 2 dienos
kileedyg 7 savaitės
Reikalas12 savaitės
Kižas13 savaitės
Bruksnys14 savaitės
laleceylan5016 savaitės
minimukas16 savaitės
N-2019 savaitės
Rytis20 savaitės
DjArtas21 savaitės
WolfHammer21 savaitės
Nostesi31 savaitės
Wisedocs31 savaitės
asdasdddz35 savaitės
Paslapties K...36 savaitės
Audrius_1739 savaitės
Simbijanas51 savaitės
Karinacraft51 savaitės
Žmogus55 savaitės

Informacija:


OS: Unknown
Naršyklė: Nežinoma
IP: 216.73.216.68
Naujienų: 529
Straipsnių: 235
Temų: 52,591
Postų: 522,551
Postų pask. parą: 0
Shout'ų pask. parą: 0
P.S.C. pask. parą: 0
Nuorodų kataloge: 13

Lankomumo Statistika

Peržiūrų šiandien: 22

Iš viso peržiūrų: 22948724

Prisijungti

REGISTRUOTIS
Nario vardas

Slaptažodis



Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo

Aktyvuoti save

Šaukykla

Jei norite rašyti žinutes, turite prisijungti.

LnKnPrK1
2026 Bir. 21 09:06:52
Sveiki, gal kas is administracijos gali parasyti man PM,aciu

minimukas
2026 Vas. 21 08:02:25
oi oi akinanti šypsen yra dar cia gyvu? akinanti šypsen

N-20
2026 Vas. 6 21:02:05
O mes dar gyvi šypsosi)

WolfHammer
2026 Sau. 25 01:01:35
drovus

Žmogus
2025 Geg. 31 10:05:18
Kas geresnio? šypsosi

Šaukyklos archyvas

Apklausa

Ar esate patenkinti lietuviško vertimo kokybe?

Taip!

Taip, bet yra ką taisyti (parašysiu komentaruose)

Ne

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.
Archyvas
Reklama 400x60
Puslapis veiks tik tam tikru metu.
Forumas | Modai, įskiepiai, panelės (PHP-FUSION) | Naujų modų pristatymai

Autorius: sniuff Peržiūrų: 5632      Spausdinti temą
2008 Lap. 7 16:11:37          1 žinutė iš 15
Spausdinti pranešimą
Pristatau modą ant v6, su kurio pagalba, galėsite padaryti, kad puslapis veiktų tik tam tikru metu. Tai yra pvz: nuo 8.00 iki 24.00

atsidarom subheader.php failą ir dalį:
if (!defined("IN_FUSION")) { header("Location: index.php"); exit; }

require_once THEME."theme.php";

if ($settings['maintenance'] == "1" && !iADMIN) fallback(BASEDIR."maintenance.php");
if (iMEMBER) $result = dbquery("UPDATE ".$db_prefix."users SET user_lastvisit='".time()."', user_ip='".USER_IP."' WHERE user_id='".$userdata['user_id']."'");

echo "<!DOCTYPE HTML PUBLIC \"-//W3C//DTD HTML 4.01 Transitional//EN\">
<html>
<head>
<title>".$settings['sitename']."</title>
<meta http-equiv='Content-Type' content='text/html; charset=".$locale['charset']."'>
<meta name='description' content='".$settings['description']."'>
<meta name='keywords' content='".$settings['keywords']."'>
<link rel='stylesheet' href='".THEME."styles.css' type='text/css'>
<script type='text/javascript' src='".INCLUDES."jscript.js'></script>
</head>
<body bgcolor='$body_bg' text='$body_text'>\n";

render_header("<img src='".BASEDIR.$settings['sitebanner']."' alt='".$settings['sitename']."' title='".$settings['sitename']."'>");





keičiam į:


if (!defined("IN_FUSION")) { header("Location: index.php"); exit; }

require_once THEME."theme.php";

$time = date('H.i');
$isjungti = "24.00";
$ijungti = "8.00";

if($time < $isjungti AND $time > $ijungti) {
if ($settings['maintenance'] == "1" && !iADMIN) fallback(BASEDIR."maintenance.php");
if (iMEMBER) $result = dbquery("UPDATE ".$db_prefix."users SET user_lastvisit='".time()."', user_ip='".USER_IP."' WHERE user_id='".$userdata['user_id']."'");

echo "<!DOCTYPE HTML PUBLIC \"-//W3C//DTD HTML 4.01 Transitional//EN\">
<html>
<head>
<title>".$settings['sitename']."</title>
<meta http-equiv='Content-Type' content='text/html; charset=".$locale['charset']."'>
<meta name='description' content='".$settings['description']."'>
<meta name='keywords' content='".$settings['keywords']."'>
<link rel='stylesheet' href='".THEME."styles.css' type='text/css'>
<script type='text/javascript' src='".INCLUDES."jscript.js'></script>
</head>
<body bgcolor='$body_bg' text='$body_text'>\n";

render_header("<img src='".BASEDIR.$settings['sitebanner']."' alt='".$settings['sitename']."' title='".$settings['sitename']."'>");
} else {
echo "Puslapis neveikia nuo ".$ijungti." iki ".$ijungti.".";
}




Ten kur $isjungti ir $ijungti, pakeičiam pagal save. Tik palikite tokį patį formatą. Tai yra Valanda.minutės
2008 Lap. 7 16:11:30          2 žinutė iš 15
Spausdinti pranešimą
Nereikalingas be žado

greitieji kreditai
2008 Lap. 7 16:11:18          3 žinutė iš 15
Spausdinti pranešimą
as ir manyciau kad nereikalingas dalykas galvoja

PJAUNAT GRYBĄ BARAVYKĄ - MAFIJOZAI!!!
2008 Lap. 7 16:11:53          4 žinutė iš 15
Spausdinti pranešimą
+10 už pastangasmerkia akį

2008 Lap. 7 16:11:54          5 žinutė iš 15
Spausdinti pranešimą
suomis parašė:
as ir manyciau kad nereikalingas dalykas galvoja

WantedBoy parašė:
Nereikalingas be žado

Gal jums ir nereikalingas, bet kažkuriame forume (ne šitame) buvo tema, kas gali taip padaryti. O dabar, kai bandau pramokti .php tai ir pabandžiau padaryti
2008 Lap. 7 16:11:20          6 žinutė iš 15
Spausdinti pranešimą
Šiaip gal toks dalykas ir nereikalingas, bet pagal šitą galima pasidaryti kitus su laiku susijusius niekučius.
2008 Lap. 7 18:11:42          7 žinutė iš 15
Spausdinti pranešimą
Warez puslapiams tiktu akinanti šypsen Pvz kad latga nepagautu dibtu psl nuo 14-16h ir nuo 22-24h akinanti šypsen

Andrejaus tinklalapis
2008 Lap. 7 18:11:51          8 žinutė iš 15
Spausdinti pranešimą
kažkur tokį jau mačiau modą..

2008 Lap. 7 18:11:01          9 žinutė iš 15
Spausdinti pranešimą
Bereikalinga beletristika. I subheaderi galima ideti paprasciausia if'a, kad saitas veiks tarp 8:00 ir 24:00, ir else kad neveiks nuo 24:00 iki 8:00

ex best admin!
2008 Lap. 7 19:11:03          10 žinutė iš 15
Spausdinti pranešimą
mXt, o tai kaip as padariau ? Lary, gal ir matei, bet šitą pats rašiau šiandien.
2008 Lap. 7 19:11:21          11 žinutė iš 15
Spausdinti pranešimą
Per puse trumpesni galima padaryti, be jokiu kintamuju ir t.t.

ex best admin!
2009 Spa. 31 12:10:35          12 žinutė iš 15
Spausdinti pranešimą
šeip nereiklaingas per visa dankti dirba geriaumerkia akį

http://www.kinomanai.eu - http://www.manoip.eu ;)
2009 Spa. 31 12:10:05          13 žinutė iš 15
Spausdinti pranešimą
Taip reikalingas ir jei nevaikui panaudoti galima tikrai protingai šypsosi būtu pas mane daugiau litu žinočiau kur tai panaudoti tikslingai šypsosi

URL_DELETED - Visos spausdinimo paslaugos ant įvairiausių dirbinių ir popieriaus rūšių.
2009 Spa. 31 12:10:33          14 žinutė iš 15
Spausdinti pranešimą
Paprastas ir naudingas kodas šypsosi

motoSHOP24.net - Signalizacijos motoroleriams.
2009 Spa. 31 12:10:31          15 žinutė iš 15
Spausdinti pranešimą
Tai kad jei nesugalvojate panaudojimo tai nereiškia , kad niekam vertas šypsosi

URL_DELETED - Visos spausdinimo paslaugos ant įvairiausių dirbinių ir popieriaus rūšių.
Peršokti į forumą: