Navigacija

Vartotojų tinkle

Prisijungusių svečių: 73
Prisijungusių narių: 0
Prisijungusių narių nėra

Registruoti nariai: 25,966
Naujausias narys: LnKnPrK1

Naujausi straipsniai

Paskutiniai nariai

LnKnPrK1 1 diena
inti 4 dienos
kileedyg 7 savaitės
Reikalas12 savaitės
Kižas13 savaitės
Bruksnys14 savaitės
laleceylan5016 savaitės
minimukas17 savaitės
N-2019 savaitės
Rytis20 savaitės
DjArtas21 savaitės
WolfHammer21 savaitės
Nostesi31 savaitės
Wisedocs32 savaitės
asdasdddz35 savaitės
Paslapties K...36 savaitės
Audrius_1739 savaitės
Simbijanas51 savaitės
Karinacraft52 savaitės
Žmogus55 savaitės

Informacija:


OS: Unknown
Naršyklė: Nežinoma
IP: 216.73.217.73
Naujienų: 529
Straipsnių: 235
Temų: 52,591
Postų: 522,551
Postų pask. parą: 0
Shout'ų pask. parą: 0
P.S.C. pask. parą: 0
Nuorodų kataloge: 13

Lankomumo Statistika

Peržiūrų šiandien: 22

Iš viso peržiūrų: 22948724

Prisijungti

REGISTRUOTIS
Nario vardas

Slaptažodis



Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo

Aktyvuoti save

Šaukykla

Jei norite rašyti žinutes, turite prisijungti.

LnKnPrK1
2026 Bir. 21 09:06:52
Sveiki, gal kas is administracijos gali parasyti man PM,aciu

minimukas
2026 Vas. 21 08:02:25
oi oi akinanti šypsen yra dar cia gyvu? akinanti šypsen

N-20
2026 Vas. 6 21:02:05
O mes dar gyvi šypsosi)

WolfHammer
2026 Sau. 25 01:01:35
drovus

Žmogus
2025 Geg. 31 10:05:18
Kas geresnio? šypsosi

Šaukyklos archyvas

Apklausa

Ar esate patenkinti lietuviško vertimo kokybe?

Taip!

Taip, bet yra ką taisyti (parašysiu komentaruose)

Ne

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.
Archyvas
Reklama 400x60
Reikalinga rmt pagalba
Forumas | Kita | Off-Topic diskusijos

Autorius: edgariokas Peržiūrų: 8117      Spausdinti temą
2008 Bal. 10 20:04:45          1 žinutė iš 26
Spausdinti pranešimą
Nu krc kuriu cs Serva , veb viskas yra tik dbr reik tokio Vebo kaip www.serveriai.xz.lt < ir problema tame kad nemoku tokiu Vebu kurti Gal galite paaiskint ? ar nuoroda koxia pamokos duot šypsosi
2008 Bal. 10 20:04:03          2 žinutė iš 26
Spausdinti pranešimą
Šiaip php reikia mokėt norit gerą sevo web susikurt šypsosi
2008 Bal. 10 20:04:24          3 žinutė iš 26
Spausdinti pranešimą
O kitu budu nera ? nežino nežino
2008 Bal. 10 20:04:44          4 žinutė iš 26
Spausdinti pranešimą
Yra. Visų pirma tai šauni į darbą, ir užkali šiek tiek litų. Tada rašai man, ir aš tau viską padarau, pagal tavo pageidavimus šypsosi. Atsiskaitymas bankiniu pavedimu.

ex best admin!
2008 Bal. 10 20:04:19          5 žinutė iš 26
Spausdinti pranešimą
O nepasakytum kur ismokt galima ? nežino Ir kiek Tas siek tiek ? akinanti šypsen papa
2008 Bal. 10 20:04:00          6 žinutė iš 26
Spausdinti pranešimą
"Siek tiek" priklauso nuo tavo norų, idėjų, planų ir t.t.

ex best admin!
2008 Bal. 10 20:04:10          7 žinutė iš 26
Spausdinti pranešimą
O nepasakytum kur ismokt galima ?


Atsakyk i si klausima akinanti šypsen
2008 Bal. 10 20:04:35          8 žinutė iš 26
Spausdinti pranešimą
Kol tu išmoksi PHP, tai tau praeis noras viską kurti. Per 2 savaites ar 2 mėnesius tu nieko neišmoksi.

ex best admin!
2008 Bal. 10 21:04:22          9 žinutė iš 26
Spausdinti pranešimą
Eik prie reikalo keik reik xD

2008 Bal. 10 21:04:43          10 žinutė iš 26
Spausdinti pranešimą
Jeigu visiskai toki pati kaip tas, kur davei pavyzdį, tai uz 300-400 lt sukurciau.

ex best admin!
2008 Bal. 10 21:04:12          11 žinutė iš 26
Spausdinti pranešimą
nu da..
2008 Bal. 10 21:04:03          12 žinutė iš 26
Spausdinti pranešimą
Galvoji didele suma cia? akinanti šypsen Reiskias tikrai esi dar labai zalias.. šypsosi

ex best admin!
2008 Bal. 10 21:04:15          13 žinutė iš 26
Spausdinti pranešimą
aš tokį ir už 200 sukurčiau, bet... akinanti šypsen
2008 Bal. 10 21:04:36          14 žinutė iš 26
Spausdinti pranešimą
Už ka 400lt? šablonas ~60lt+pinigu sistema(yra forume)+fusion suintaliavimas 20lt=~80lt.

Draugus laikyk arčiau o priešus dar arčiau.
2008 Bal. 10 21:04:39          15 žinutė iš 26
Spausdinti pranešimą
Kurdami, mes nenaudotumem modų (Bent aš)juokiasi
2008 Bal. 10 21:04:26          16 žinutė iš 26
Spausdinti pranešimą
Warkion parašė:
Už ka 400lt? šablonas ~60lt+pinigu sistema(yra forume)+fusion suintaliavimas 20lt=~80lt.


Kur tu ten PHP-Fusion matai? Akinius užsidėk kitą kartą. + čia kaina yra be dizaino šypsosi Tačia kadangi MAnjack siūlo mažesnę kainą, tai aš siūlyčiau irgi mazesne šypsosi

ex best admin!
2008 Bal. 10 21:04:01          17 žinutė iš 26
Spausdinti pranešimą
O tai ka darytum?Kurtum identiška moda?nežino

Draugus laikyk arčiau o priešus dar arčiau.
2008 Bal. 10 21:04:46          18 žinutė iš 26
Spausdinti pranešimą
Neturiu nei noro, nei laiko aiškintis, kaip kurciau. Tu ne uzsakovas, kad tau viska pasakociau.

ex best admin!
2008 Bal. 10 21:04:57          19 žinutė iš 26
Spausdinti pranešimą
Na kurtų panašų nes jis tokio nori.

2008 Bal. 10 21:04:20          20 žinutė iš 26
Spausdinti pranešimą
Na,bet aš vieno dalyko nesuprantu kam kurt tokia modifikacija jei ji jau sukurta ir publikuojama viešai?.Ten tam puslapyje yra ikalta dariaus pinigu sistema.

Draugus laikyk arčiau o priešus dar arčiau.
2008 Bal. 10 21:04:04          21 žinutė iš 26
Spausdinti pranešimą
juokiasi Tu juokdarys būsi?

2008 Bal. 10 21:04:28          22 žinutė iš 26
Spausdinti pranešimą
Tu molis... neturiu zodziu šypsosi ir as sukursiu uz 200lt šypsosi ir pigiau galima akinanti šypsen

Atominiu zmoniu list'as: Knb, walp3r

Stop using php-fusion.
2008 Bal. 10 21:04:47          23 žinutė iš 26
Spausdinti pranešimą
Už 200 Lt padaryčiau, beje Warkion, žinok tai nėra dideli pinigai, nemanyk kad už 50Lt gausi viską.
2008 Bal. 10 21:04:40          24 žinutė iš 26
Spausdinti pranešimą
Warkion parašė:
Na,bet aš vieno dalyko nesuprantu kam kurt tokia modifikacija jei ji jau sukurta ir publikuojama viešai?.Ten tam puslapyje yra ikalta dariaus pinigu sistema.


As tai nesuprantu, is kur tau ta pinigu sistema i sikna taip sulindo? Tu geriau zmoniu nejuokink, nes is salies tikrai durnai atrodo.

ex best admin!
2008 Bal. 10 21:04:42          25 žinutė iš 26
Spausdinti pranešimą
Kiskiss,aš viska suprantu.Taip tai nera dideli pinigai tuo labiau jai puslapis yra su gera tematika.Sharkman kodėl juokdarys?Ka ponas netaip pasakiau?drovus

Draugus laikyk arčiau o priešus dar arčiau.
2008 Bal. 10 22:04:11          26 žinutė iš 26
Spausdinti pranešimą
Warkion parašė:
Už ka 400lt? šablonas ~60lt+pinigu sistema(yra forume)+fusion suintaliavimas 20lt=~80lt.


Tai sukurk, jai jau taip gerai nusimanaimerkia akį

http://androider.info/
Peršokti į forumą: