Navigacija

Vartotojų tinkle

Prisijungusių svečių: 41
Prisijungusių narių: 0
Prisijungusių narių nėra

Registruoti nariai: 25,966
Naujausias narys: LnKnPrK1

Naujausi straipsniai

Paskutiniai nariai

LnKnPrK1 1 diena
inti 2 dienos
kileedyg 6 savaitės
Reikalas12 savaitės
Kižas13 savaitės
Bruksnys14 savaitės
laleceylan5015 savaitės
minimukas16 savaitės
N-2019 savaitės
Rytis19 savaitės
DjArtas21 savaitės
WolfHammer21 savaitės
Nostesi31 savaitės
Wisedocs31 savaitės
asdasdddz35 savaitės
Paslapties K...36 savaitės
Audrius_1738 savaitės
Simbijanas51 savaitės
Karinacraft51 savaitės
Žmogus55 savaitės

Informacija:


OS: Unknown
Naršyklė: Nežinoma
IP: 216.73.216.135
Naujienų: 529
Straipsnių: 235
Temų: 52,591
Postų: 522,551
Postų pask. parą: 0
Shout'ų pask. parą: 0
P.S.C. pask. parą: 0
Nuorodų kataloge: 13

Lankomumo Statistika

Peržiūrų šiandien: 22

Iš viso peržiūrų: 22948724

Prisijungti

REGISTRUOTIS
Nario vardas

Slaptažodis



Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo

Aktyvuoti save

Šaukykla

Jei norite rašyti žinutes, turite prisijungti.

LnKnPrK1
2026 Bir. 21 09:06:52
Sveiki, gal kas is administracijos gali parasyti man PM,aciu

minimukas
2026 Vas. 21 08:02:25
oi oi akinanti šypsen yra dar cia gyvu? akinanti šypsen

N-20
2026 Vas. 6 21:02:05
O mes dar gyvi šypsosi)

WolfHammer
2026 Sau. 25 01:01:35
drovus

Žmogus
2025 Geg. 31 10:05:18
Kas geresnio? šypsosi

Šaukyklos archyvas

Apklausa

Ar esate patenkinti lietuviško vertimo kokybe?

Taip!

Taip, bet yra ką taisyti (parašysiu komentaruose)

Ne

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.
Archyvas
Reklama 400x60
Reklamos mainai.
Forumas | Viskas apie verslą, darbą, pinigus ir reklamą (E-VERSLAS) | Parduodu - perku - keičiuosi reklama

Autorius: Kostaw Peržiūrų: 2914      Spausdinti temą
2009 Kov. 27 19:03:08          1 žinutė iš 16
Spausdinti pranešimą
http://Taskomes.Wu.Lt keičiasi reklama..
Atsidarėme (Atsikūrėme) Kovo 25d. po nuhakinimo ..
Taip pat ieškočiau Upload'erių , o gal net ir nusipirkčiau pas jus reklamą.
Jeigu ką domina taip pat keičiuosi 120x60 ir 468x60 reklamomis.merkia akį

Skaitliukas : http://www.hey.lt/details.php?id...

Klausk - Žinosiu , padėsiu :)
2009 Kov. 27 19:03:11          2 žinutė iš 16
Spausdinti pranešimą
siulau su www.karocia.lt idedi mano 468x60 as tavo 120x60merkia akį

s.k.y.p.e - pavojuz
2009 Kov. 27 19:03:40          3 žinutė iš 16
Spausdinti pranešimą
Gerai , tinka. Parašyk į skype: kostas3285merkia akį

Klausk - Žinosiu , padėsiu :)
2009 Kov. 27 19:03:07          4 žinutė iš 16
Spausdinti pranešimą
Dar bus pasiūlymų?merkia akį

Klausk - Žinosiu , padėsiu :)
2009 Kov. 27 19:03:38          5 žinutė iš 16
Spausdinti pranešimą
Niger parašė:
siulau su www.karocia.lt idedi mano 468x60 as tavo 120x60merkia akį


Gal su manim nori keistis? www.mp3garsas.com

2009 Kov. 27 19:03:40          6 žinutė iš 16
Spausdinti pranešimą
Tu geriau nusipirk kur nors reklamą, užsikelk iki ~2000 bent jau, o tada keiskis/pardavinėk, nes dabar čia keitinėdamasis, tai iš kiauro į tuščią pilstai..

2009 Kov. 27 19:03:09          7 žinutė iš 16
Spausdinti pranešimą
Sidabrinis em --> Kur patartum pirkt? Kad b8t7 gan pigiai , bet efektyviai? šypsosi

DeeJay --> O kaip su manim? juokiasi

Klausk - Žinosiu , padėsiu :)
2009 Kov. 27 19:03:00          8 žinutė iš 16
Spausdinti pranešimą
Nusipirk čia www.reklama.one.lt , nežinau ar efektyvu, bet gana nebrangu..

2009 Kov. 27 19:03:37          9 žinutė iš 16
Spausdinti pranešimą
Galim 120x60

<a href='http://mp3garsas.com'><img src='http://www.part.lt/img/f9993980f444d06fd9299026c0baaeb6366.gif' border='0' alt='Muzika tau ir tavo draugams'/></a>




2009 Kov. 27 19:03:01          10 žinutė iš 16
Spausdinti pranešimą
Ok. Va mano :
<a href='http://Taskomes.Wu.Lt'><img src='http://taskomes.wu.lt/images/reklama/banner_id1_120x60.gif' border='0' alt='Taskomes.Wu.Lt - Taškykis ir tu ! šypsosi'/></a>




Tavo jau įdėta.


Klausk - Žinosiu , padėsiu :)
2009 Kov. 27 19:03:22          11 žinutė iš 16
Spausdinti pranešimą
Tai sakai one.lt pigu? Tau gal, bet man 2600 Lt dienai daugoka. šypsosi

Kiekvienam žmogui yra skirta dovana, tik ne kiekvienas sugeba ją atrasti.
2009 Kov. 27 19:03:17          12 žinutė iš 16
Spausdinti pranešimą
Niger parašė:
siulau su www.karocia.lt idedi mano 468x60 as tavo 120x60merkia akį
Gal nori keistis su manm tokiu pat budu?

http://www.hey.lt/details.php?id...
2009 Kov. 27 19:03:18          13 žinutė iš 16
Spausdinti pranešimą
Sidabrinis em --> pigu? juokiasi Ten kainos kosminės..

_MaZvE_ --> O kaip aš? akinanti šypsen


Klausk - Žinosiu , padėsiu :)
2009 Kov. 27 19:03:18          14 žinutė iš 16
Spausdinti pranešimą
Tavo lankomumas mazesnis uz mano, tj man jokio tolko mainytis šypsosi
2009 Kov. 27 19:03:27          15 žinutė iš 16
Spausdinti pranešimą
Nu kaip nori.. Gal kitų atsiras ? galvoja

Klausk - Žinosiu , padėsiu :)
2009 Kov. 27 19:03:30          16 žinutė iš 16
Spausdinti pranešimą
Peacemaker parašė:
Tai sakai one.lt pigu? Tau gal, bet man 2600 Lt dienai daugoka. šypsosi


Aš ironiškai šnekėjau akinanti šypsen

Peršokti į forumą: