Navigacija

Vartotojų tinkle

Prisijungusių svečių: 90
Prisijungusių narių: 0
Prisijungusių narių nėra

Registruoti nariai: 25,966
Naujausias narys: LnKnPrK1

Naujausi straipsniai

Paskutiniai nariai

LnKnPrK1 2 dienos
inti 5 dienos
kileedyg 7 savaitės
Reikalas13 savaitės
Kižas14 savaitės
Bruksnys15 savaitės
laleceylan5016 savaitės
minimukas17 savaitės
N-2019 savaitės
Rytis20 savaitės
DjArtas21 savaitės
WolfHammer21 savaitės
Nostesi32 savaitės
Wisedocs32 savaitės
asdasdddz35 savaitės
Paslapties K...37 savaitės
Audrius_1739 savaitės
Simbijanas51 savaitės
Karinacraft52 savaitės
Žmogus55 savaitės

Informacija:


OS: Unknown
Naršyklė: Nežinoma
IP: 216.73.217.129
Naujienų: 529
Straipsnių: 235
Temų: 52,591
Postų: 522,551
Postų pask. parą: 0
Shout'ų pask. parą: 0
P.S.C. pask. parą: 0
Nuorodų kataloge: 13

Lankomumo Statistika

Peržiūrų šiandien: 22

Iš viso peržiūrų: 22948724

Prisijungti

REGISTRUOTIS
Nario vardas

Slaptažodis



Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo

Aktyvuoti save

Šaukykla

Jei norite rašyti žinutes, turite prisijungti.

LnKnPrK1
2026 Bir. 21 09:06:52
Sveiki, gal kas is administracijos gali parasyti man PM,aciu

minimukas
2026 Vas. 21 08:02:25
oi oi akinanti šypsen yra dar cia gyvu? akinanti šypsen

N-20
2026 Vas. 6 21:02:05
O mes dar gyvi šypsosi)

WolfHammer
2026 Sau. 25 01:01:35
drovus

Žmogus
2025 Geg. 31 10:05:18
Kas geresnio? šypsosi

Šaukyklos archyvas

Apklausa

Ar esate patenkinti lietuviško vertimo kokybe?

Taip!

Taip, bet yra ką taisyti (parašysiu komentaruose)

Ne

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.
Archyvas
Reklama 400x60
v7: Watermark
Forumas | PHP-Fusion, WordPress, Shopify, PHP ir MySQL (PROGRAMAVIMAS) | Bendri PHP-F klausimai

Autorius: weberiz Peržiūrų: 4047      Spausdinti temą
2010 Sau. 16 17:01:50          1 žinutė iš 9
Spausdinti pranešimą
Sveiki gal kas turi watermark script'a ir gali pasidalinti?
nes internete kiek žiurejau tiek neveik'e išmet 500 error
taigi galit pasidalinti?

2010 Sau. 17 18:01:34          2 žinutė iš 9
Spausdinti pranešimą
galiu parduot, jei nori PM.
2010 Sau. 17 18:01:29          3 žinutė iš 9
Spausdinti pranešimą
https://webdnd.com/watermark-v6,t18268




Jeigu reikia v7 ieškok phpfusion.lt

2010 Sau. 17 19:01:22          4 žinutė iš 9
Spausdinti pranešimą
WyPuk parašė:
https://webdnd.com/watermark-v6,t18268




Jeigu reikia v7 ieškok phpfusion.lt


v7 jau yra įdiegta watermark'o sistema.

www.MAFIACLUB.lt
2010 Sau. 17 22:01:00          5 žinutė iš 9
Spausdinti pranešimą
va kad man reik ne photo galerijos
o tesiog pvz
iamges/cartoon/ ir ten daug paveikeliu
ir kad ant ju watermark uždietu
nes žiurejau kiek bandžiau tiek neveike nei vienas
pagrindas buvo .htaccess ir php visur

2010 Sau. 17 22:01:07          6 žinutė iš 9
Spausdinti pranešimą
jo reiketu ir man jei ikelsit 10merkia akį

2010 Sau. 17 22:01:36          7 žinutė iš 9
Spausdinti pranešimą
Ir man taip pat reiktu kad ant naujienu detu vatermarkus

Uždarbis internete: https://uzdarbisinternete.lt
2010 Sau. 17 23:01:49          8 žinutė iš 9
Spausdinti pranešimą
weberiz parašė:
va kad man reik ne photo galerijos
o tesiog pvz
iamges/cartoon/ ir ten daug paveikeliu
ir kad ant ju watermark uždietu
nes žiurejau kiek bandžiau tiek neveike nei vienas
pagrindas buvo .htaccess ir php visur

sakau parasyk PM. Parduosiu uz kelis lietuviskus toki dalyka.. Lygiai taip pat viskasmerkia akį
2010 Sau. 18 16:01:54          9 žinutė iš 9
Spausdinti pranešimą
aik tu moket už toki dalyka...
turiu koda bet kaškas jame netaip nes neveik

.htaccess
RewriteEngine On
RewriteRule ^(.+)\.jpg$ wrapper.php?image=$1\.jpg [L]
RewriteRule ^(.+)\.gif$ wrapper.php?image=$1\.gif [L]
RewriteRule ^(.+)\.png$ wrapper.php?image=$1\.png [L]
RewriteRule ^(.+)\.bmp$ wrapper.php?image=$1\.bmp [L]

wrapper.php
<?php
$watermark = “watermark.png”;
$image = $_GET["image"];

if (empty($image)) die();

if (!file_exists($image)) {
header(“404 Not Found”);
echo “File Not Found.”; die();
}

$outputType = getFileType($image);
watermark($image, $watermark, $outputType);

/**
Outputs the image $source with $watermark in the lower right corner.
@param $source the source image
@param $watermark the watermark to apply
@param $outputType the type to output as (png, jpg, gif, etc.)
defaults to the image type of $source if left blank
*/

function watermark($source, $watermark, $outputType=”") {
$sourceType = getFileType($source);
$watermarkType = getFileType($watermark);
if (empty($outputType)) $outputType = $sourceType;
if ($outputType == “gif”) $outputType = “png”;

header(“Content-type:image/$outputType”);
$createSource = “ImageCreateFrom”.strtoupper($sourceType);
$showImage = “Image”.strtoupper($outputType);
$createWatermark = “ImageCreateFrom”.strtoupper($watermarkType);

// Load original and watermark to memory

$output = $createSource($source);
$logo = $createWatermark($watermark);
ImageAlphaBlending($output, true);

// Find proper coordinates so watermark will be in the lower right corner

$x = ImageSX($output) – ImageSX($logo);
$y = ImageSY($output) – ImageSY($logo);

// Display

ImageCopy($output, $logo, $x, $y, 0, 0, ImageSX($logo), ImageSY($logo));
$showImage($output);

// Purge

ImageDestroy($output);
ImageDestroy($logo);
}

function getFileType($string) {
$type = strtolower(eregi_replace(“^(.*)\.”,”",$string));
if ($type == “jpg”) $type = “jpeg”;
return $type;
}



Redagavo weberiz 2010 Sau. 18 16:01:20
Peršokti į forumą: