Pradinis
Pagalba
Užsisakyk!
- Reklamą
- Hostingą
- El. pašto dėžutę
Užsisakyk!
Įrankiai
Pasidalink
- Visos temos
|
||||
| Vid. įvertinimas: Nėra Nėra avataro |
Vieta: | Kaunas | ||
| Statusas: | Tankas | |||
| Gerumo balansas: | 1 / +14 (15 atsiliep.) | |||
| Gimimo data: | Spalis 31 1994 | |||
| Skype: | poweer666 | |||
| MSN ID: | Neapibūdintas | |||
| Statistika | ||
| Įstojimo data: | 2007 gegužės 2 13:05:17 | |
| Paskutinis apsilankymas: | 2019 sausio 24 21:01:28 | |
| Patalpino skriptų: | 0 | |
| Parašė naujienų: | 0 | |
| Patalpino straipsnių: | 1 | |
| Pranešimai šaukykloje: | 54 | |
| Komentarų: | 151 | |
| Parašė žinučių: | 1,882 | |
| Sukūrė temų: | 211 | |
| žinučių per parą: | 0.27 | |
| Šis profilis jau peržiūrėtas 2824 kartus(ų). 131 komentarai(ų). | ||
| Forumo temos sukurtos Deiviux.eu | |||
| Forumas | tema | Žiūrėta | Atsakymų |
| Klausimai apie domenus ir h... | Domenas - IP | 1055 | 1 |
| Grafika | Deiviux PhotoShop'o Sugebė... | 2248 | 6 |
| Grafika | Logotipo Prašymas | 4088 | 15 |
| Kiti PHP, HTML, MySQL klaus... | Sql Prisijungimas | 911 | 1 |
| Klausimai apie domenus ir h... | Domeno užregistravimas kai... | 1219 | 1 |
| Parduodu - perku - keičiuo... | Ieškau Reklamos | 2715 | 5 |
| Grafika | Dizaino nupiešimas | 2688 | 7 |
| Off-Topic diskusijos | Parduotuvė | 731 | 0 |
| Kitos TVS | WP Galerija | 1789 | 4 |
| Kiti PHP, HTML, MySQL klaus... | HTML Iframe | 1304 | 1 |
| Geležis ir programinė įr... | Kubuntu :: Pagrindines Zinios | 1267 | 2 |
| Kitos TVS | vBulletin! bei nuoga.... | 1682 | 4 |
| Visa kita kas susiję su da... | Siūlau Idėja Projektui | 5863 | 16 |
| Off-Topic diskusijos | Keturratis | 1050 | 2 |
| Klausimai apie domenus ir h... | Hostingas.in | 6946 | 21 |
| Off-Topic diskusijos | Hostingas su sąsk. faktūra | 1603 | 4 |
| Off-Topic diskusijos | Lost | 1682 | 5 |
| Grafika | Mokaisi piešti? | 3354 | 12 |
| Kiti PHP, HTML, MySQL klaus... | Sql While | 698 | 0 |
| Kiti PHP, HTML, MySQL klaus... | PHP Nukelimas į naują eil... | 1273 | 3 |
|
| Rodyti visus Deiviux.eu komentarus |
| Vartotojų grupės |
| Reklamos klientas, Forumo prižiūrėtojai |



už tą kur šaukyklje postą parašiai tikrai nuotaiką pakėliai 

Už tai, kad man davė 10 ir šiaip matosi, kad moka bendrauti, geras žmogus.


D dar MAnjack mačiau ir tu tada buvai jei neklystu 

(skaityk komentare)
10

Didelis dėkui 




