Pradinis
Pagalba
Užsisakyk!
- Reklamą
- Hostingą
- El. pašto dėžutę
Užsisakyk!
Įrankiai
Pasidalink
- Visos temos
|
||||
| Vid. įvertinimas: Nėra Nėra avataro |
Vieta: | Neapibūdintas | ||
| Statusas: | Antras po Dievo | |||
| Gerumo balansas: | 1 / +4 (3 atsiliep.) | |||
| Gimimo data: | Gruodis 22 2004 | |||
| Skype: | mindaugas9004 | |||
| MSN ID: | Nėra | |||
| [Tinklapis] | ||||
| Statistika | ||
| Įstojimo data: | 2008 gegužės 30 21:05:48 | |
| Paskutinis apsilankymas: | 2015 gruodžio 9 19:12:31 | |
| Patalpino skriptų: | 0 | |
| Parašė naujienų: | 0 | |
| Patalpino straipsnių: | 1 | |
| Pranešimai šaukykloje: | 248 | |
| Komentarų: | 114 | |
| Parašė žinučių: | 4,009 | |
| Sukūrė temų: | 559 | |
| žinučių per parą: | 0.61 | |
| Šis profilis jau peržiūrėtas 4884 kartus(ų). 105 komentarai(ų). | ||
| Forumo temos sukurtos Mantas_ | |||
| Forumas | tema | Žiūrėta | Atsakymų |
| Out Of Place | mano darbas | 1348 | 2 |
| Grafika | kaip geriau? | 1266 | 2 |
| Grafika | kaip apdaryti? | 2205 | 3 |
| Themes | kaip padaryti? | 6244 | 14 |
| Mods, Panels & Infusions | sveiki kaip padaryti? | 2285 | 7 |
| Mods, Panels & Infusions | gal zinote radijo moda? | 2181 | 6 |
| Themes | kaip temoje nuimti prisijun... | 7011 | 24 |
| Grafika | gal kas galetu sukurti baneri? | 3757 | 11 |
| Themes | kaip per tema padaryti? | 2900 | 11 |
| Themes | per kokia programa kurti th... | 1262 | 3 |
| Žaliems | kaip navigacijoje padaryti ... | 2567 | 7 |
| Žaliems | kaip padaryti kad prie nauj... | 1300 | 3 |
| Žaliems | kur gauti pamoku? | 1173 | 2 |
| Off-Topic diskusijos | padekit del windows xp | 2380 | 6 |
| Žaliems | kaip padaryti kad veiktu si... | 1357 | 2 |
| Klausimai apie domenus ir h... | kur gauti gera upload hosti... | 2501 | 5 |
| Mods, Panels & Infusions | is kur gauto gera upload moda? | 4910 | 11 |
| Kiti PHP, HTML, MySQL klaus... | ar galima? | 1757 | 4 |
| Žaliems | sveiki | 1656 | 5 |
| Jūsų saitai | ka manote apie saita? | 2356 | 4 |
|
| Rodyti visus Mantas_ komentarus |
| Vartotojų grupės |
| Reklamos klientas, Idiotas |


vaikas, bijo net i vt ateiti 
atgal???
mažiau negaliu, neleidžia.. Kas per jaunimas... Bachuras o bobos snukį užsidėjęs
...
(Atgal??
)