Navigacija

Vartotojų tinkle

Prisijungusių svečių: 301
Prisijungusių narių: 0
Prisijungusių narių nėra

Registruoti nariai: 25,966
Naujausias narys: LnKnPrK1

Naujausi straipsniai

Paskutiniai nariai

LnKnPrK1 1 diena
inti 2 dienos
kileedyg 7 savaitės
Reikalas12 savaitės
Kižas13 savaitės
Bruksnys14 savaitės
laleceylan5016 savaitės
minimukas16 savaitės
N-2019 savaitės
Rytis20 savaitės
DjArtas21 savaitės
WolfHammer21 savaitės
Nostesi31 savaitės
Wisedocs31 savaitės
asdasdddz35 savaitės
Paslapties K...36 savaitės
Audrius_1739 savaitės
Simbijanas51 savaitės
Karinacraft51 savaitės
Žmogus55 savaitės

Informacija:


OS: Unknown
Naršyklė: Nežinoma
IP: 216.73.216.68
Naujienų: 529
Straipsnių: 235
Temų: 52,591
Postų: 522,551
Postų pask. parą: 0
Shout'ų pask. parą: 0
P.S.C. pask. parą: 0
Nuorodų kataloge: 13

Lankomumo Statistika

Peržiūrų šiandien: 22

Iš viso peržiūrų: 22948724

Prisijungti

REGISTRUOTIS
Nario vardas

Slaptažodis



Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo

Aktyvuoti save

Šaukykla

Jei norite rašyti žinutes, turite prisijungti.

LnKnPrK1
2026 Bir. 21 09:06:52
Sveiki, gal kas is administracijos gali parasyti man PM,aciu

minimukas
2026 Vas. 21 08:02:25
oi oi akinanti šypsen yra dar cia gyvu? akinanti šypsen

N-20
2026 Vas. 6 21:02:05
O mes dar gyvi šypsosi)

WolfHammer
2026 Sau. 25 01:01:35
drovus

Žmogus
2025 Geg. 31 10:05:18
Kas geresnio? šypsosi

Šaukyklos archyvas

Apklausa

Ar esate patenkinti lietuviško vertimo kokybe?

Taip!

Taip, bet yra ką taisyti (parašysiu komentaruose)

Ne

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.
Archyvas
Reklama 400x60
VHOST.LT
Forumas | Tinklapių talpinimas (SVETAINĖS) | Klausimai apie domenus ir hostingus

Autorius: Exz0sT Peržiūrų: 3586      Spausdinti temą
2009 Lap. 8 17:11:40          1 žinutė iš 10
Spausdinti pranešimą
Nu va kažkiek sugalvojau prisiminti php. Tai užsisakiau hostą - vhost.lt. Ir išsiunčiau 2 LT ir gavau 100 tašku. Dabar noriu užsisakyt planą už 100 taškų, t.y. patį pigiausią, ir man prie 100 nenusiskaičiuoja.. Ir hostingas neužsisako.. Kame problema? Pirmą kart tą host'ą naudoju...
2009 Lap. 8 17:11:39          2 žinutė iš 10
Spausdinti pranešimą
O tu dieve mano, kaip tau galėjo į galvą šauti naudotis vhost.lt paslaugomis. Kuo toliau nuo to šėtono. Naudok hostingą, o ne kažką panašaus į hostingą. Tarp hostingų galėčiau paminėti tophost.lt ir panašius.

BR#1, Most Wanted
2009 Lap. 8 17:11:29          3 žinutė iš 10
Spausdinti pranešimą
ozzWANTED parašė:
O tu dieve mano, kaip tau galėjo į galvą šauti naudotis vhost.lt paslaugomis. Kuo toliau nuo to šėtono. Naudok hostingą, o ne kažką panašaus į hostingą. Tarp hostingų galėčiau paminėti tophost.lt ir panašius.


Tu manai aš nusimanau apie tuos hostingus??
Nu dabar jau jasna, kad ten nesamonės.
2009 Lap. 8 17:11:51          4 žinutė iš 10
Spausdinti pranešimą
bet su tophost.lt irgi visokiu bedu buna akinanti šypsen pildziau kelis litus nepasipilde, kai pasipildziau negaliu uzregistruot svetaines akinanti šypsen bet galiausiai susitvarkiau akinanti šypsen

WEB dizaino paslaugos: https://webdnd.com/web-dizainas,...
2009 Lap. 8 17:11:42          5 žinutė iš 10
Spausdinti pranešimą
Exz0sT parašė:
ozzWANTED parašė:
O tu dieve mano, kaip tau galėjo į galvą šauti naudotis vhost.lt paslaugomis. Kuo toliau nuo to šėtono. Naudok hostingą, o ne kažką panašaus į hostingą. Tarp hostingų galėčiau paminėti tophost.lt ir panašius.


Tu manai aš nusimanau apie tuos hostingus??
Nu dabar jau jasna, kad ten nesamonės.

Nenusimink, bandyk į info@vhost.lt dar parašyt, padės gal. Jei reikia hostingo tik pabandymui, šiaip - kad ir koks freehostia.com tiks.
2009 Lap. 8 17:11:08          6 žinutė iš 10
Spausdinti pranešimą
http://www.tinklalapis.net/ http://www.serveriai.lt/ tophost.lt vieni is geriausiu tokie (mano manymu)

WEB dizaino paslaugos: https://webdnd.com/web-dizainas,...
2009 Lap. 8 17:11:11          7 žinutė iš 10
Spausdinti pranešimą
as vhost.lt naudoju ir nevarykit zjbs yra beto ten mysql duoda tik nuo antro plano

www.allgirls.eu - Hot girls
www.killhumor.com - Funny stuff
2009 Lap. 8 17:11:33          8 žinutė iš 10
Spausdinti pranešimą
Nu pamėginsim "tophost". Bet litų nebėra žliumbia Gal kas norit išsiųsti SMS 2 LT? Už tai reklaminį skydelį sukursiu. Jei kas susidomėjot PM.

P.S. nebenoriu naujų temų kurti, tad čia rašau.
2009 Lap. 8 17:11:47          9 žinutė iš 10
Spausdinti pranešimą
Exz0sT parašė:
Nu pamėginsim "tophost". Bet litų nebėra žliumbia Gal kas norit išsiųsti SMS 2 LT? Už tai reklaminį skydelį sukursiu. Jei kas susidomėjot PM.

P.S. nebenoriu naujų temų kurti, tad čia rašau.


ten yra ir planas uz 1lt

2009 Lap. 8 17:11:25          10 žinutė iš 10
Spausdinti pranešimą
Funo parašė:
Exz0sT parašė:
Nu pamėginsim "tophost". Bet litų nebėra žliumbia Gal kas norit išsiųsti SMS 2 LT? Už tai reklaminį skydelį sukursiu. Jei kas susidomėjot PM.

P.S. nebenoriu naujų temų kurti, tad čia rašau.


ten yra ir planas uz 1lt


Tai liuks, neturiu net tiek.. Banke ir tame nėra...
Peršokti į forumą: