Navigacija

Vartotojų tinkle

Prisijungusių svečių: 64
Prisijungusių narių: 0
Prisijungusių narių nėra

Registruoti nariai: 25,966
Naujausias narys: LnKnPrK1

Naujausi straipsniai

Paskutiniai nariai

LnKnPrK1 1 diena
inti 4 dienos
kileedyg 7 savaitės
Reikalas12 savaitės
Kižas13 savaitės
Bruksnys14 savaitės
laleceylan5016 savaitės
minimukas17 savaitės
N-2019 savaitės
Rytis20 savaitės
DjArtas21 savaitės
WolfHammer21 savaitės
Nostesi31 savaitės
Wisedocs32 savaitės
asdasdddz35 savaitės
Paslapties K...36 savaitės
Audrius_1739 savaitės
Simbijanas51 savaitės
Karinacraft52 savaitės
Žmogus55 savaitės

Informacija:


OS: Unknown
Naršyklė: Nežinoma
IP: 216.73.217.73
Naujienų: 529
Straipsnių: 235
Temų: 52,591
Postų: 522,551
Postų pask. parą: 0
Shout'ų pask. parą: 0
P.S.C. pask. parą: 0
Nuorodų kataloge: 13

Lankomumo Statistika

Peržiūrų šiandien: 22

Iš viso peržiūrų: 22948724

Prisijungti

REGISTRUOTIS
Nario vardas

Slaptažodis



Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo

Aktyvuoti save

Šaukykla

Jei norite rašyti žinutes, turite prisijungti.

LnKnPrK1
2026 Bir. 21 09:06:52
Sveiki, gal kas is administracijos gali parasyti man PM,aciu

minimukas
2026 Vas. 21 08:02:25
oi oi akinanti šypsen yra dar cia gyvu? akinanti šypsen

N-20
2026 Vas. 6 21:02:05
O mes dar gyvi šypsosi)

WolfHammer
2026 Sau. 25 01:01:35
drovus

Žmogus
2025 Geg. 31 10:05:18
Kas geresnio? šypsosi

Šaukyklos archyvas

Apklausa

Ar esate patenkinti lietuviško vertimo kokybe?

Taip!

Taip, bet yra ką taisyti (parašysiu komentaruose)

Ne

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.
Archyvas
Reklama 400x60
wordscramble
Forumas | Modai, įskiepiai, panelės (PHP-FUSION) | Mods, Panels & Infusions

Autorius: Tyler Peržiūrų: 3252      Spausdinti temą
2008 Kov. 30 14:03:33          1 žinutė iš 10
Spausdinti pranešimą
Sveiki.
Radau idomia moda bet jis neviekia kaip reikia nežino
Gal kas gali dot veikiati moda? Arba suredagot?
Neveikia tada kada vedi teisinga atsakyma nuima goldu blogai

Sugandintas modas randasi cia galite atsiusti ir ismeginti
http://phpfusion.lt/infusions/mo...?mod_id=72

Mu online http://www.mu-zona.visiems.lt
2008 Kov. 30 14:03:37          2 žinutė iš 10
Spausdinti pranešimą
Tai pasiredaguok faila kad nenuimtu tashku, o juos pridetumerkia akį

greitieji kreditai
2008 Kov. 30 15:03:59          3 žinutė iš 10
Spausdinti pranešimą
Labai tingiu juokiasi geriau jum dosiu darbo kad nenubodziautumet

Mu online http://www.mu-zona.visiems.lt
2008 Kov. 30 15:03:23          4 žinutė iš 10
Spausdinti pranešimą
Žinok, mums to tavo darbo tikrai nereikia, čia netam žmonės lankosi, kad už kitus dirbtu..

2008 Kov. 30 15:03:52          5 žinutė iš 10
Spausdinti pranešimą
Tyler- sakyk tiesiai shviesiai ieshkai padejeju, mes paakom kad daryt, o daryt tau , o ne mummerkia akį

greitieji kreditai
2008 Kov. 30 15:03:09          6 žinutė iš 10
Spausdinti pranešimą
akinanti šypsen seip galiu pasideti ir suredagoti tom ir uzsiimsiu, tiesiog jai yra suredagotas modas kam ji redagot is naujo? galvoja

Padejeju tai tikrai pravers nes as ne genijus kad viska zinociau.


P.S. Cia as suprantu kaip pagalbinis portalas... o ne pasidaryk pats... blogai
Iskila veliau klausimas kam reikalingas toks portalas nežino

Mu online http://www.mu-zona.visiems.lt
Redagavo Tyler 2008 Kov. 30 16:03:51
2008 Kov. 30 17:03:55          7 žinutė iš 10
Spausdinti pranešimą
Tyler parašė:
akinanti šypsen seip galiu pasideti ir suredagoti tom ir uzsiimsiu, tiesiog jai yra suredagotas modas kam ji redagot is naujo? galvoja

Padejeju tai tikrai pravers nes as ne genijus kad viska zinociau.


P.S. Cia as suprantu kaip pagalbinis portalas... o ne pasidaryk pats... blogai
Iskila veliau klausimas kam reikalingas toks portalas nežino


Jeigu nemoki taip ir sakyk, čia yra pagalbinis portalas iškilusioms bėdoms tiems kuriems ištikro reikia pagalbos, ir kurie nemoka, o kadangi tu "nepaslenki" vadinasi moki, tačiau tingi taigi pasidarysi pats, beto tau čia niekas nekurs ir neduos pagalbos su tokiu naglumu koks yra tavo. Modą bučiau sutvarkęs tačiau dabar persigalvojau po tavo postų. Visą gyvenimą niekas nedirbs juodo darbo už tave
2008 Kov. 30 19:03:41          8 žinutė iš 10
Spausdinti pranešimą
Nesuprantu ko tu mane poli jai as paprasiau pagalbos man ishkart raso daryk pats!
Veliau parasiau kad gal yra jau vejkiantis modas ir parasiau kad visko nezinau, jai zinociau tai tikrai nepostinciau.

O dabar tu rasai kad va atejo nx viska moki ko posti pasol nx galvoja <-sorry uz blogus zodzius bet taip supratau tavo posta.

Laukio kokio admino gal nors kelia parodys kur ka redagot


Mu online http://www.mu-zona.visiems.lt
2008 Kov. 30 20:03:37          9 žinutė iš 10
Spausdinti pranešimą
krc man yr tjp buwo, bet kai adminkej zodzius rasai, visus rasyk mazom raidem pvz: [botas] o ne [Botas] ar panasiai
2008 Kov. 30 20:03:13          10 žinutė iš 10
Spausdinti pranešimą
aciu zmogau tikrai veikiamerkia akį liks paredagot ir bus visai puiku

Mu online http://www.mu-zona.visiems.lt
Peršokti į forumą: