Pradinis
Pagalba
Užsisakyk!
- Reklamą
- Hostingą
- El. pašto dėžutę
Užsisakyk!
Įrankiai
Pasidalink
- Visos temos
ozzWANTED 2008 gruodžio 27 03:12:14
Taigi,

aišku knisa kai neatidaro, o reik kokio straipsnio tik pirštais nerodysiu kas čia užsiiminėja šitu shh
patys visi gerai žino
kas čia kokia istorija papasakos apie ir apie visa šita mėšlyną?

. Prisipažinsiu, privertei nusijuokti iš visiškai neturimo būti juokingo dalyko
stai sis hackeris ddosino turbut

mes visi žūsim O ne... Ar Dexitas pasirodys ir atsiskleis kas esąs? Ar tai tikrai Blogojo Daktaro Blood'o parankinis? Visa tai sužinosite kitoje serijoje....

Kad nelaužytu supporto 




MES GERIAM! 

bet afr0man nenukreipk temos vistiek bus kuriamas filmas apie sia svetaine 

Planuoju dar visa eile ataku pries sita saita. Ta tavo naujiena ozz yra visiskas bullshit. galvoji man rupi tie tavo nariai ar ka? Man visikai px ant ju. Kad cia paverksi, pabedavosi kaip sena tarka nereiskia kad imsiu ir pagailesiu tavo saito. 
nei as su juo kaip susijes nei ka... nei jis man paliko tuos savo krutus skriptus ar dar koki shit.
neneigiu, kad esu SH narys... bet kad sitaip skleist dezinformacij... Nu cia jau tikra virsune ozzai. Negi taip sunku susisiust reikiama softa ish kokio antichat.ru ar darkc0de.com?




pirma buvo tokia naujiena o poto ja pakeite. aisku cia ne mano darbas. su manim dirbo dar vienas zmogeliukas. o ar ji isduosiu priklausys nuo to ar geri busit.

. Aišku aš net galėčiau daryti prielaida kad Blood ir Dexitas yra vienas ir tas pats asmuo. O su visais tais antichat ir pan. bandai tiesiog suklaidinti kitus. Naudojiesi tuo pačiu botnetu kurį naudojo ir blood. Dar galėčiau teigti kad tai galbūt perpirktas botnet'as, o ne koks lievas public.
. Aš gi matau kelias skirtingais IP buvo jungtasi prie vartotojo 
Gal norejau pasakyt kad jokio tiesioginio paliepimo is bloodo nebuvo? A? Ar tavo smegenys ant tiek jau pagede kad tavo protas tiek neisnesa? 



nu neneigsiu kad gerai sueinu su tuo ašiu. bet kad daug kas su juo gerai sutaria. tad nesu jau cia kazkokia jo desinioji ranka ar net subines kamstis 


Net prajuokino 
tad tie tavo vaikai ne prie ko cia


ten daug geriau adminai tvarkosi ir su visais sutaria. uz tai ir subinen negauna kaip ozzis.
vat uz nemokejima bendrauti su zmonemis, grubuma ir pasiputima jis gavo i snuki. galvoju reiks kada pakapot jo legendini ozzwanted.net.
tik va reiks palikti ozzwanted.blogspot.com nes to as tai tikrai nepaimtau :/
Kaip blood tvarkosi mes visi žinome. O dėl sutarimo - tai ir rodo kad bendruomenė maža, jeigu 'visi' sutaria. Bet kokioje normalioje bendruomenėje visados būna opozicija. Jeigu jos nėra - vadinasi jau su bendruomene kažkas nėra tvarkoje.
. Be blood, kuris kartu mėgsta infiltruoti dar ir užkratus, ten daugiau nieko komandoje protingesnio nematau.
.
Klaunas tu rimtai. Vel su savo primetinejimais
Galbut galbut, idiotishkos speliones. tu pirma isitikink o tada kazka ten burbek. jei blood su kuo dalijasi botnetu tai su kokiu song ar pan ne daugiau. o prie ko cia as? labai sunku pasidaryti potneta asileli? pats to nesugebetum ar kaip yra? apsisikes iki ausu esi todel ir sykelioji, spelioji cia kaip kas ir kur. issiblaivyk avigalvi 
Ir nedalina. Tu gal visai atbukes ar kaip yra? Ar tau buvo maža paaiškinimu per skype? 
. Blood, pasak tavo paties žodžių 'bet ko' neįma į savo parankinius tęsti savo veiklos. Nors apskritai greičiausiai dexitas yra tas pats blood po kitu ip. Jam yra įprastas asmenybės keliuose nickuose sutrikimas - tai jau ne kartą pastebėjome. Dėl šios priežasties dexitas ir negali išlysti iš po proxy, nes jis sutaptų su bloodžio Teo'iniu IP'u
.


))))))))
nusivyliau tavim 


taigi atvazaziuok bent jau 2009 metu pirmajame ketvirtyje ir isiaiskinsim santykius. Zinoma geriau butu vieniem taciau toks kaip tu manau be palydos neapseisi
betkokiu atveju laukiu ar su forsiukais ar su maroziukais man nera svarbu tu tik atvyk galbut pries mano 'mirti' bus pats nuostabiausias dalykas pamatyti tavo intelekto sugniuzdyta snukeli, kuri taip visiems bijai parodyti bent jau pastaruosius 4 metus per kuriuos tave zinau.
Ir siaip butum tu toks didelis detektyvas koks dedies ozz , tai suprastum kas tas dexitas yra. Ir siaip as dexitui nelendu i shikna , nes esu visai kitos sferos dalyvis
Taigi tryda tavo burnoj ozzai
nepatingejau, paskaiciau didziaja dali komentaru
aisku cia butu metu topas, jeigu ozzwantedas isdrystu realybej susimeetint, nors as tuo stipriai abejoju
bet jeigu taip ivyktu, afroman, pakviesk ir mus i baliu 

|