Navigacija

Vartotojų tinkle

Prisijungusių svečių: 335
Prisijungusių narių: 0
Prisijungusių narių nėra

Registruoti nariai: 25,966
Naujausias narys: LnKnPrK1

Naujausi straipsniai

Paskutiniai nariai

LnKnPrK1 1 diena
inti 2 dienos
kileedyg 7 savaitės
Reikalas12 savaitės
Kižas13 savaitės
Bruksnys14 savaitės
laleceylan5016 savaitės
minimukas16 savaitės
N-2019 savaitės
Rytis20 savaitės
DjArtas21 savaitės
WolfHammer21 savaitės
Nostesi31 savaitės
Wisedocs31 savaitės
asdasdddz35 savaitės
Paslapties K...36 savaitės
Audrius_1739 savaitės
Simbijanas51 savaitės
Karinacraft51 savaitės
Žmogus55 savaitės

Informacija:


OS: Unknown
Naršyklė: Nežinoma
IP: 216.73.216.68
Naujienų: 529
Straipsnių: 235
Temų: 52,591
Postų: 522,551
Postų pask. parą: 0
Shout'ų pask. parą: 0
P.S.C. pask. parą: 0
Nuorodų kataloge: 13

Lankomumo Statistika

Peržiūrų šiandien: 22

Iš viso peržiūrų: 22948724

Prisijungti

REGISTRUOTIS
Nario vardas

Slaptažodis



Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo

Aktyvuoti save

Šaukykla

Jei norite rašyti žinutes, turite prisijungti.

LnKnPrK1
2026 Bir. 21 09:06:52
Sveiki, gal kas is administracijos gali parasyti man PM,aciu

minimukas
2026 Vas. 21 08:02:25
oi oi akinanti šypsen yra dar cia gyvu? akinanti šypsen

N-20
2026 Vas. 6 21:02:05
O mes dar gyvi šypsosi)

WolfHammer
2026 Sau. 25 01:01:35
drovus

Žmogus
2025 Geg. 31 10:05:18
Kas geresnio? šypsosi

Šaukyklos archyvas

Apklausa

Ar esate patenkinti lietuviško vertimo kokybe?

Taip!

Taip, bet yra ką taisyti (parašysiu komentaruose)

Ne

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.
Archyvas
Reklama 400x60
iCedoN Pradinuko DIZAINO galerija
Forumas | Modai, įskiepiai, panelės (PHP-FUSION) | Themes

Autorius: iCedoN Peržiūrų: 8632      Spausdinti temą
2010 Spa. 5 15:10:57          1 žinutė iš 25
Spausdinti pranešimą
Sveiki štai pirmas mano pieštas dizainas prašyčiau įvertinimų
Kadangi jis pirmas tai paplatinsiu šypsosi
Parsisiuntimas:

http://perlhosting.net/download7/e02f21512.html

Vaizdelis:



24 atsakymai:
2010 Spa. 5 15:10:17          2 žinutė iš 25
Spausdinti pranešimą
2/10 už pastangas, lauksim kitų tavo darbu.
0

2010 Spa. 5 15:10:55          3 žinutė iš 25
Spausdinti pranešimą
Malonu kad nors nerašei "duch*** geriau nekurk darbų nes jie visi žiaurū*" Vistiek dėkui stengsiuosimerkia akį
0

2010 Spa. 5 15:10:19          4 žinutė iš 25
Spausdinti pranešimą
aurum, kodėl taip baisiai vertini? šypsosi
Na mano pirmasis dizainas tikrai nebuvo toks šypsosi Buvo žiauresnis.. xD
6/10 mano manymumerkia akį
0


Kuo gilesnė mintis - tuo mažiau į ją gilinasi duhai!
2010 Spa. 5 15:10:53          5 žinutė iš 25
Spausdinti pranešimą
Seip tai darbas tragiskas bet galiu apgirti del dvieju dalyku
1) Jis nera gigantiskas kaip kitu pirmas darbas, ti kgal biski per mazas
2) bent srifta parinkai gera
sekmes darbuose.
0

2010 Spa. 5 15:10:17          6 žinutė iš 25
Spausdinti pranešimą
Čia telefonams skirtas? galvoja
0


2010 Spa. 5 15:10:11          7 žinutė iš 25
Spausdinti pranešimą
kad darbas tiek tėra vertas o taip pradėk koreguoti šį dizainą pamatysi kai jį vis sutobulinsi šypsosi
0

2010 Spa. 5 15:10:01          8 žinutė iš 25
Spausdinti pranešimą
Kaip uz pirma darba duodu 7/10. Nenustok piesti ir ateityje darbai bus geresnimerkia akį
0

2010 Spa. 5 15:10:23          9 žinutė iš 25
Spausdinti pranešimą
Štai nupiešiau antrajį dizainą Įvertinkite

Vaizdelis:





Siųstis:

http://perlhosting.net/download7/cf6e91548.html


Del header tai galite duoti pastabas nes dar neturiu jokiu img tinkančiu dizainu headeriams žliumbia

Vertinkite
0

2010 Spa. 5 15:10:19          10 žinutė iš 25
Spausdinti pranešimą
5/10 galejai ir graziau sukurti
0

2010 Spa. 5 16:10:03          11 žinutė iš 25
Spausdinti pranešimą
čia vadini dizainų? 1/10 nieko gero nematau dizaine... gali net nedėt į internetą dar tokiu dizainų pažiurėk kitus kurėjus tokius kaip Gotnix,Jaunėlis,Decolor kažką panašaus tada dėk tokius dizainus...
0


2010 Spa. 5 16:10:09          12 žinutė iš 25
Spausdinti pranešimą
Mantow - Nusisvaigai.. akinanti šypsen
"pažiurėk kitus kurėjus tokius kaip Gotnix,Jaunėlis,Decolor"



Taigi jie jau seni piešėjai, o čia žmogus mokos akinanti šypsen
0


Kuo gilesnė mintis - tuo mažiau į ją gilinasi duhai!
2010 Spa. 5 16:10:35          13 žinutė iš 25
Spausdinti pranešimą

"pažiurėk kitus kurėjus tokius kaip Gotnix,Jaunėlis,Decolor"


Svaigale tu Jaunėlis nepiešia dizainų. akinanti šypsenD
0


StarProject.lt Piešiu dizainus, koduoju. Kreipiames AŽ, arba skype ( rasite profilyje )
2010 Spa. 5 17:10:46          14 žinutė iš 25
Spausdinti pranešimą
Kazkas cia persistenge su jauneliu šypsosi
0


2010 Spa. 5 18:10:54          15 žinutė iš 25
Spausdinti pranešimą
Štai nupiešiau dar viena dizainą

Vertinkite šypsosi
0

2010 Spa. 5 19:10:26          16 žinutė iš 25
Spausdinti pranešimą
Štai nupiešiau dar viena dizaina prašau įvertinti



0


2010 Spa. 5 19:10:04          17 žinutė iš 25
Spausdinti pranešimą
visu pirma dek i code tagus, o antra tai pradek naudotis blend options'ais
0


2010 Spa. 5 20:10:57          18 žinutė iš 25
Spausdinti pranešimą
Mano tau patarimas,pasimokink piesti,aisku uztruks pora menesiu arba metus,nes dar per anksti pradejai rodyti savo darbus,nera ka komentuoti,ar ten vertinti.
0


2010 Spa. 5 20:10:43          19 žinutė iš 25
Spausdinti pranešimą
tu nedėk darbu kuriuos dirbti 10-20 minučių padirbėk prie jo pora valandų tikrai išeis geresnis šypsosi
0


http://www.kinomanai.eu - http://www.manoip.eu ;)
2010 Spa. 5 21:10:52          20 žinutė iš 25
Spausdinti pranešimą
Vat iCedoN tu nedaryk šių dizainų. pradžiai padaryk dizainą 1 prie 1 pagal čia pamoką
http://dizainas.manualai.lt/phot...ainas.html
rodo video pamoką ir tikrai nupiešęs pagal čia pamoką dizainą jau patobulėsi ir suprasi kaip viskas darosi šypsosi


P.S. nebent tau 9 arba 11 metų tai nk nebusmerkia akį
0


2010 Spa. 6 08:10:15          21 žinutė iš 25
Spausdinti pranešimą
Meon dėkui uz patarima ir už video

P.S man tikrai ne 9-14 metų
0


Nuotrauka
2010 Spa. 6 12:10:30          22 žinutė iš 25
Spausdinti pranešimą
Sveiki sukūriau dar viena dizaina





Idėja imta is dizainas.manualai.lt
Viskas netilpo tai pamažinau dizainą šypsosi

Prašau įvertinti
0


Nuotrauka
2010 Spa. 6 13:10:26          23 žinutė iš 25
Spausdinti pranešimą
Mano tau patarimas,pasimokink piesti,aisku uztruks pora menesiu arba metus,nes dar per anksti pradejai rodyti savo darbus,nera ka komentuoti,ar ten vertinti.
0


2010 Spa. 15 16:10:26          24 žinutė iš 25
Spausdinti pranešimą
iš manualai.lt pasiemė .psd ir atseit jis piešė akinanti šypsen
0


Peršokti į forumą: